NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Nagrody za szczepienie przeciw COVID-19. Samochody i pieniądze do zgarnięcia

 

Nagrody za szczepienie przeciw COVID-19. Samochody i pieniądze do zgarnięcia

Loteria szczepionkowa przede wszystkim ma zachęcić do zaszczepienia się tych Polaków, którzy z różnych względów na szczepienie wybrać się nie chcą, jednak nie wyklucza już zaszczepionych. Dlatego każdy zaszczepiony będzie mógł wziąć w niej udział.

 

A do zgarnięcia, jak ustalił „Fakt”, są całkiem niezłe nagrody, to na przykład 720 profesjonalnych hulajnóg elektrycznych, kilka tysięcy voucherów na paliwo, ubezpieczenia o wartości od 50 do 100 zł. W finale wygrać będzie można hybrydową toyotę, a także milion złotych.

7,7 mln Polaków już jest w pełni zaszczepionych, ale to jednak zdecydowanie za mało do odporności populacyjnej. Nie dziwi więc, że rząd stara się przekonać niezdecydowanych. Przyczynić się do tego mają nagrody.

Rząd razem z Totalizatorem Sportowym dopinają ostatnie szczegóły loterii, która ruszy najpóźniej 1 lipca i potrwa trzy miesiące – czytamy w „Fakcie”. Każdy zaszczepiony ma mieć szansę nawet na milion złotych lub nagrody rzeczowe – hybrydowe auta, elektryczne hulajnogi, vouchery.

Przede wszystkim udział w loterii będą mogły wziąć wszystkie osoby, które zaszczepiły się od samego początku Narodowego Programu Szczepień. Już zaszczepieni chętni do dołączenia do loterii będą musieli zalogować się na IKP – Internetowe Konto Pacjenta (pacjent.gov.pl) i tam zaakceptować zgody. Będzie można też to zrobić, dzwoniąc na infolinię.

 

Ci, którzy dopiero będą się szczepić, będą mogli wyrazić zgodę na udział w losowaniu przed podaniem zastrzyku.

Cztery rodzaje nagród

Loteria szczepionkowa będzie podzielona na cztery kategorie nagród. Będą nagrody:

  • natychmiastowe – co każde 2 tysiące osób zaszczepionych to 500 zł dla szczęśliwca;
  • cotygodniowe – dwa razy po 50 tys. zł, 60 hulajnóg elektrycznych, a także vouchery na paliwo i ubezpieczenia;
  • comiesięczne – dwa razy po 100 tys. zł, dwa samochody hybrydowe Toyota Corolla Sedan, a także vouchery na paliwo i ubezpieczenia;
  • finałowa – dwie nagrody po 1 milion złotych, dwie hybrydowe Toyoty C-HR.

Rada Ministrów debatuje nad tym, by nagrody z loterii zwolnić od podatku. Decyzja jeszcze nie zapadła.

https://www.money.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Nagrody za szczepienie przeciw COVID-19. Samochody i pieniądze do zgarnięcia

  1. Ustanowcie nagrodę za „wyłapywanie i skazywanie na więzienie przestępców na stanowiskach urzędowych państwa” 5 000 000zł. Napewno są gdzieś jakieś szemrawe interesiki z których jakiś „godny” obywatel zrobi dobry użytek wsadzając was przez nie do więzienia i inkasując 5 000 000zł. Przy okazji oczyszczając „urzędniczą, polityczną atmosferę z przestępców” raz na zawsze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: