NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

„Jeśli wziąłeś śmiertelny zastrzyk… Możliwe antidotum na zarazę białek kolcowych

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Jeśli wziąłeś śmiertelny zastrzyk”…

„Możliwe antidotum – na zarazę białek kolcowych”..

” Użyj napoju z igły z białej sosny zawierają kwas szikimowy i suraminę„..

„Popełniliśmy błąd” – już ćwiczą swoje wymówki dla śmierci i skutków ubocznych, które mogą pochłonąć planetę. Cornelius G. Bulik wyjaśnia, co zrobić, jeśli zostałeś oszukany.

Cornelius G. Bulik posiada tytuł magistra biochemii na Uniwersytecie Pierre’a i Marii Curie w Paryżu we Francji oraz tytuł magistra biologii i patologii molekularnej na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Montrealu.

„Interesuje mnie praktyka i sposoby utrzymania młodego i zdrowego umysłu i ciała, nawet w zaawansowanym wieku, na przykład po 70 do 120 lat i powyżej. Jestem dumny, że mogę być przykładem w tym przedsięwzięciu.

Od ponad roku żyjemy w „ciekawych czasach”, obserwując zmiany społeczne na całym świecie, które dwa lata temu wydawały się niewyobrażalne.

Większość ludzi, jak zwykle, nie ma pojęcia, czym jest rzeczywistość i po prostu dostosowuje się do tego, co każe im przywództwo.

Tak, mówi się nam, że jesteśmy stadem i że powinniśmy nosić łatkę tkaniny na twarzy i uzyskać odporność stada poprzez szczepienia przeciwko śmiertelnemu koronawirusowi, który regularnie zmienia się (mutuje) w nowe warianty, bardziej niebezpieczne i śmiertelne niż poprzednie po pierwsze, coś, czego nigdy wcześniej nie widziano w biologii!

Każdy dobry wirusolog powie ci, że każdy wirus przystosowuje się i staje się coraz mniej śmiertelny, gdy zmienia gatunek. Ale politycy twierdzą, że nowy koronawirus COVID -19 działa dokładnie odwrotnie. Nowe warianty stają się coraz bardziej zabójcze. Dzieci wydawały się być odporne w zeszłym roku…; już nie, i muszą nosić maskę i dostać cios jak reszta z nas!

„PRZELUDNIENIE”

Parlament UE głosuje za „certyfikatem UE COVID-19” – tylko bezpłatne podróże dla osób w pełni zaszczepionych i zaszczepionych

Od czasów starożytnych regularnie słyszymy, że na tej planecie jest nas zbyt wielu. Lekarstwem była WOJNA; czytamy o tym w Iliadzie i Odysei Homera z wojną pod Troją, jakieś dziewięć wieków pne.

Niedawno Malthus, Darwin, Galton i inni wprowadzili nas w „naukową” eugenikę; a ostatnio Rockefeller, Turner, Gates naciskają na przerzedzenie „stada” – tak, ty i ja i nasze dzieci, a na pewno nie one!

Aby osiągnąć cel uboju stada, jak powiedział Gates w swoim TEDTALK, jednym ze sposobów są „SZCZEPIONKI” (i klaskanie „owiec” na widowni)!

Tak, trucizny, które nazywają szczepionkami, nie są szczepionkami, ale genetycznym środkiem interwencyjnym; w rzeczywistości celem jest, aby każdy, kto otrzymał zastrzyk, wyprodukował genetycznie zmodyfikowany jad organizmu – białko kolce (tak jak kozy GMO produkują białka kolce w swoim mleku).

“ Popełniliśmy ogromny błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy” – powiedział Bryan Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario. Ostrzegł słuchaczy, że jego przesłanie jest „przerażające”.

Co więc ma na myśli przez „nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy”?!

Badania pokazują, że białko kolce „szczepionek” COVID-19 dostaje się do krwiobiegu i zabija komórki śródbłonka naczyń krwionośnych, wyjaśniając tysiące zgłoszonych skutków ubocznych, od zakrzepów krwi i chorób serca po uszkodzenia mózgu i problemy z reprodukcją.

Oczywiście, oni już to wiedzieli, ponieważ zaobserwowali to u zwierząt, którym wstrzyknięto szczepionkę, lata przed wstrzyknięciem tej trucizny ludziom. Wszystkie te zwierzęta – myszy, szczury, króliki, fretki, norki… wszystkie zmarły, gdy wstrzyknięto im truciznę, którą teraz wstrzykują ludziom; starzy, młodzi i dzieci; To przestępstwo!

Niedługo Brytyjczycy mogą być zobowiązani do posiadania zaświadczeń o Covid-19 do pracy, małżeństwa, teatru, wydarzeń sportowych

Teraz, gdy kota wyszło z worka i widzimy nieopisane szkody, jakie wyrządziła i nadal powoduje szczepionka, argument o odrzuceniu to „nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy”!

Naukowcy zajmujący się szczepionkami założyli, że nowe szczepionki mRNA COVID będą zachowywać się jak „tradycyjne” szczepionki i że białko kolce szczepionki – odpowiedzialne za infekcję i jej najcięższe objawy – pozostanie w dużej mierze w miejscu szczepienia w pobliżu mięśnia barkowego.

Niemniej jednak dane japońskie wykazały już, że białko kolce koronawirusa dostaje się do krwi, gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, a następnie gromadzi się w narządach i tkankach, w tym w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach oraz w dużych stężeniach w jajnikach i jądra.

Wiedzieli o tym i wiedzą to teraz, i nadal wstrzykują tę truciznę milionom ludzi – osobom starszym, młodym i dzieciom. Jak zbrodnicze niż to?!

Możemy stwierdzić, że robi się to celowo, aby oczyścić stado – ludzkie stado, ty i ja, i nasze dzieci – powiedział to bezwstydnie Bill Gates w swojej prezentacji, prawda?!

CO MUSIMY ZROBIĆ?

Przede wszystkim nie bierz ich trującego ciosu!

Jeśli nie wiedziałeś i oddałeś strzał, spodziewaj się kontuzji, a nawet śmierci w ciągu najbliższych dwóch lat, jeśli nie będziesz działać.

Zacznij kupować lub wyjdź i poszukaj igieł/liści sosny białej (igły sosny białej, świerkowej, cedrowej i świerkowej zawierają kwas szikimowy i suraminę) i zrób napar w gorącej wodzie z dodatkiem alkoholu lub tłuszczu, takiego jak olej kokosowy lub masło.

Użyj dużo liści na litr wody i pozostaw na około godzinę.

Jestem jednym z milionów, którzy nie chcą szczepionki przeciwko Covid-19 – czy to oznacza, że ​​mam zakaz wchodzenia do samolotów, budynków i sklepów?

Do ekstrakcji kwasu szikimowego i suraminy lepiej jest użyć elektrycznego blendera. Następnie całość przełóż na sitko i wyciśnij łyżką na makaron, aby wydobyć sok. Wypij szklankę tego ekstraktu rano i wieczorem, aby zneutralizować białka kolce.

Aby zapobiec tworzeniu się zakrzepów krwi, spożywaj łyżkę natto (świeżego lub uwodnionego) co osiem godzin. Ważne jest, aby wziąć całe natto, a nie oczyszczoną nattokinazę; enzym ten rozpuszcza skrzepy. Oprócz nattokinazy, natto zawiera również inne ważne cząsteczki, w tym witaminę K2, ważną dla zdrowia ścian tętnic uszkodzonych przez białko kolce.

Robiąc to, krok po kroku, twoje ciało pozbędzie się komórek, które produkują białko kolce, i wtedy będziesz mógł uważać się za bezpieczny.

Należy pamiętać, że osoby zaszczepione wydają się wydzielać białko kolce wokół siebie. Jeśli więc mieszkasz w ich obecności, w domu lub w pracy, musisz zabezpieczyć się przed wydalaniem natto, witaminy D3 (10000 UI/DZIEŃ), magnezu, cynku i witaminy A.

Jedz zdrową żywność, wystawiaj się na słońce i, jeśli to możliwe, regularnie nurkuj w wodzie morskiej i, co najważniejsze, nie zapomnij o napoju z białej sosny.

Najlepsze życzenia pomyślności dla Ciebie i Twoich bliskich…

Copyright © 2021 by Frontnieuws. Chętnie udzielamy zgody na przedruk w całości lub w części, pod warunkiem udostępnienia pełnego bezpośredniego linku.

https://mms-seminar.com/pl/herbata-z-igiel-sosny-mozliwe-antidotum-na-przenoszenie-bialka-kolcow/
6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: