NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

DRONE tankuje odrzutowiec amerykańskiej marynarki wojennej, co według Boeinga jest historycznym pierwszym (WIDEO)

Po udanym locie próbnym specjalnie zaprojektowanego prototypu tankowca, nazwanego przez US Navy MQ-25 Stingray, po raz pierwszy w historii dron przekazał paliwo do innego samolotu.

Oficjalnie znany jako zestaw testowy MQ-25 T1, zdalnie pilotowany pojazd z powodzeniem zatankował F/A-18 Super Hornet podczas lotu testowego 4 czerwca, poinformował w poniedziałek Boeing .

„To historyczne wydarzenie jest zasługą naszego wspólnego zespołu Boeinga i marynarki wojennej, który dąży do jak najszybszego zapewnienia flocie krytycznej zdolności do tankowania w powietrzu” – powiedziała Leanne Caret, prezes i dyrektor generalny Boeing Defence. Przestrzeń i bezpieczeństwo.

 

Wiceadmirał Brian Corey, który nadzoruje biuro programowe Bezzałogowego Lotnictwa i Broni Uderzeniowej, powiedział, że lot testowy „stanowi podstawę do integracji ze środowiskiem lotniskowca, pozwalając na większe możliwości w zakresie koncepcji zespołu załogowego bezzałogowego”. 

Marynarka Wojenna USA mocno naciskała na integrację większej liczby dronów z rolami logistycznymi, aby zaoszczędzić pieniądze i siłę roboczą na inne priorytety, chociaż reforma spotkała się z instytucjonalnym oporem.


„To jest nasza misja, samolot bezzałogowy, który uwalnia naszych myśliwców szturmowych od roli czołgisty i zapewnia skrzydłu lotniskowców większy zasięg, elastyczność i możliwości” –
 powiedział Reed w oświadczeniu.Kapitan Chad Reed, szef biura programowego lotnictwa bezzałogowych lotniskowców marynarki, nazwał to „znaczącym i ekscytującym momentem”.

Dron wykorzystywał ten sam system Cobham Aerial Refueling Store (ARS), który Marynarka Wojenna zainstalowała na niewielkiej liczbie swoich pokładowych Super Hornetów, aby zapewnić tankowanie w locie pozostałym skrzydłom powietrznym. Marynarka Wojenna planuje kupić ponad 70 dronów, uwalniając pilotowane samoloty na ich główne misje myśliwskie i szturmowe.

 

Tankowanie w locie sięga początków lotnictwa, a pierwszy przypadek odnotowano w czerwcu 1923 r. między dwoma dwupłatowcami US Army Air Service. Pierwsze tankowanie bojowe miało miejsce podczas wojny koreańskiej na początku lat pięćdziesiątych.Lot testowy 4 czerwca wystartował z lotniska MidAmerica w Mascoutah w stanie Illinois – w pobliżu zakładów Boeinga w St. Louis w stanie Missouri. W celu przeprowadzenia testów lotniskowych jeszcze tego lata MQ-25 zostanie przeniesiony do Norfolk w stanie Wirginia. Dron nadal musi przejść także rozszerzenie obwiedni lotu i testy silnika.

Komunikaty Boeinga i oświadczenia Marynarki Wojennej nie zawierały żadnej wzmianki o F-35C Lightning II Joint Strike Fighter, przeznaczonym do zastąpienia przez Lockheed Martin F/A-18. Oblężony myśliwiec piątej generacji oficjalnie wszedł do służby Marynarki Wojennej USA w 2019 r., a obecnie działa tylko jedna eskadra floty.

rt.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: