NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

AMERYKAŃSKA ARMIA WPROWADZIŁA GOGLE NOKTOWIZYJNE UMOŻLIWIAJĄCE WIDZENIE W TRYBIE „KONTUROWYM” [+WIDEO]

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
05.06.2021r

W ostatnich tygodniach armia amerykańska opublikowała kilka filmów pokazujących pole bitwy widziane przez nowe gogle noktowizyjne ENVG-B, w tym jeden pokazujący ostrzał artyleryjski z haubic M777.

Jeden z filmów przedstawia  żołnierzy 7. Dywizji Piechoty, strzelających z haubicy M777 w Yakima Training Center w stanie Waszyngton. Ujęcia nakręcone zostały za pomocą nowych wojskowych gogli ulepszonego noktowizora ENVG-B.

Wcześniejszy film przedstawiał żołnierzy przeprowadzających plutonowe ćwiczenia ogniowe, w tym prowadzących ostrzał z moździerzy i karabinów maszynowych.

ENVG-B to produkt Elbit Systems of America, który armia USA zaczęła stosować jesienią 2019 roku w Fort Riley w Kansas jako zamiennik starszych monokularowych noktowizorów PVS-14.

Odchodząc od tradycyjnej zieleni starszych systemów noktowizyjnych, nowszy ENVG-B oferuje wyraźniejszy obraz pola bitwy.

Oprócz technologii termicznej, gogle oferują również tryb konturowy, który można zobaczyć w ostatnich filmach, oraz nakładkę rozszerzonej rzeczywistości dla lepszej świadomości sytuacyjnej.

Na wyświetlaczu przeziernym żołnierze mogą zobaczyć kompas i inne narzędzia cyfrowe, umożliwiające np. śledzenie przeciwnika.

Korzystając z aplikacji Android Tactical Assault Kit (ATAK), żołnierze mogą oznaczać siły sojusznicze niebieskim znacznikiem, siły wroga czerwonym znacznikiem, a niezidentyfikowane osoby lub obiekty znakiem zapytania.

John Ennis, członek zespołu ds. rozwoju produktu Elbit Systems, powiedział ostatnio reporterom, że „jeśli zobaczyłeś coś na poboczu drogi, o czym myślałeś, że jest mina lub coś takiego, możesz to oznaczyć [i] wysłać do swojego zespołu”.

Znaczniki są widoczne dla wszystkich żołnierzy podłączonych do sieci na osobistym urządzeniu Nett Warrior na kamizelce i w zaawansowanych goglach noktowizyjnych w przestrzeni rozszerzonej rzeczywistości.

Gogle mogą łączyć się bezprzewodowo z karabinem żołnierza poprzez Family of Weapon Sights-Individual w celu szybkiego namierzania celu i dokładniejszego strzelania, nawet z biodra i zza rogów.

Żołnierze mogą jednocześnie widzieć, co znajduje się przed nimi i gdzie celuje ich broń.

Żołnierze mogą również otrzymywać wideo na żywo z bezzałogowych systemów latających bezpośrednio do wyświetlacza przeziernego.

Gdyby zaawansowane funkcje ENVG-B nagle nie były dostępne na polu bitwy, żołnierze nadal mogliby korzystać z bazowych zdolności noktowizyjnych.

Kresy.pl / businessinsider.com

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: