NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !! Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Testy sprawnościowe policjantów po nowemu: „Niektóre wymogi są na poziomie dziesięciolatka”

Komenda Główna Policji wprowadza zmiany i obniża wymogi sprawnościowe dla funkcjonariuszy – pisze „Rzeczpospolita”. Decyzję tłumaczy spadkiem ogólnej kondycji społeczeństwa.

Jak donosi „Rzeczpospolita”, obniżenie wymogów sprawnościowych to efekt zarządzenia komendanta głównego policji z 11 maja 2021 roku.

Niektóre wymogi są na poziomie dziesięciolatka. Bo jak inaczej traktować dopuszczenie do służby policjanta, który trzykilogramową piłką lekarską da radę rzucić na odległość zaledwie 4,5 metra – mówi gazecie jeden z funkcjonariuszy.

W porównaniu z obecnie obowiązującymi normami sprawności fizycznej nowe wyglądają następująco. Bieg ze zmianą kierunki ruchu mężczyźni w grupie wiekowej do 30 lat muszą wykonać już nie w 23,5 sekundy lecz w 23,8. W przypadku 40–50-latków granice przesunięto z 24,7 do 25,1 sekundy.

 

Kolejnym z wymogów, który został obniżony, jest bieg na 1000 metrów. Dla 40-50 letnich funkcjonariuszy obecnie najlepszy czas wynosi 4 minuty 30 sekund, a nie jak dekadę temu – 4,15. Dla policjantów najmłodszych (do 30 lat) granicę przesunięto z 3,30 do 3,40. Z kolei policjanci, którzy ukończyli 50 lat, otrzymają zaliczenie, jeśli pokonają dystans 1000 m w 6,5 minuty, a piłką lekarską rzucą na odległość 4,5 metra. 

„Rzeczpospolita” przywołała też badania Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii sprzed pięciu lat, które wykazały, że blisko 50 proc. policjantów jest otyłych i ma nadwagę. Zdaniem niektórych funkcjonariuszy, ich sprawność znacznie pogorszyła pandemia koronawirusa, która zablokowała treningi, nawet te prowadzone dla wydziałów antyterrorystycznych.

https://pl.sputniknews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “Testy sprawnościowe policjantów po nowemu: „Niektóre wymogi są na poziomie dziesięciolatka”

 1. I dobrze. Mnie to cieszy. Tylko szkoda że wciąż przyjmujecie i zostawiacie policjantów nie z tym mięśniem którym trzeba.

  „Rzeczpospolita” przywołała też badania Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii sprzed pięciu lat, które wykazały, że blisko 50 proc. policjantów jest otyłych i ma nadwagę. Zdaniem niektórych funkcjonariuszy, ich sprawność znacznie pogorszyła pandemia koronawirusa, która zablokowała treningi, nawet te prowadzone dla wydziałów antyterrorystycznych.

  Nawet nie macie pojęcia co napisaliście.
  Ja to odbieram jako „osoby nie umiejące zadbać o siebie, swoją kondycję fizyczną jak i intelektualną” a tutaj z” intelektu”dużo nie ma, bo by się niezaniedbywali. I to jeszcze „antyterroryści”, no niesłychane.

  1. Wam to raczej na rękę.
   No bo przecież nie chcecie „wybitnie uzdolnionych”, którzy odpowiedzieli by tak: pani, panie przełożony, widzę jakie masz szemrane interesiki, zebrałem zebrałam przeciwko pani pani dowody obciążające, składam sprawę tu tu tu, zajmę się panem panią i do więzienia.

   To zatrudniacie „buraczki, jajeczka, kapusty” i pod butem ich wszystkich. Tak lepiej, prawda? Dla was waszego stanowiska i waszych wypłat z naszej kieszeni.

    1. Jeżeli się mylę, to ustanowcie wysoką nagrodę za „tępienie podejrzanych typków w oddziałach służb państwa” 250 000 zł netto, a tej kwoty przecież nikt nie dostanie bo wszystko gra, jest jak być należy. Tak? Mylę się czy nie…..cwianiaczki.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: