NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Lekarz Dawid Ciemięga grozi młotkiem i wyzywa od debili! Czy sprawą zajmie się prokuratura?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
07.06.2021r
Dzień dobry, zapraszam zajrzeć tu dziś o 22. Ps. To mój młotek na foliarzy i pseudoekspertów. Jego 6 kilowy łeb to stop metali i argumentów – na Facebooku napisał lekarz rodzinny Dawid Ciemięga. Internauci są zniesmaczeni, a wielu z nich wskazuje, że wpis medyka to publiczne grożenie śmiercią tym, którzy sceptycznie podchodzą do pandemii oraz masowych szczepień. To właśnie przeciwko osobom, Ciemięga od miesięcy prowadzi intifadę. Czy sprawą zajmie się prokuratura?

Dawid Ciemięga pochodzi z Tychów. Jest lekarzem pediatrą. Sekunduje kolaborującej ze środowiskami lewicowymi organizacją „Otwarte Klatki”. Na autorskiej stronie na Facebooku’u ma ponad 90 tysięcy obserwujących. W sposób agresywny atakuje tych, którzy sceptycznie podchodzą do kwestii szczepień, noszenia maseczek w czasie tzw. pandemii Covid-19.

W październiku 2020 roku publicznie chwalił się, że z gabinetu wyrzucił pacjenta, a gdy zakaził się koronawirusem opublikował wpis, w którym osoby sceptycznie podchodzące do noszenia maseczek nazwał idiotami i prymitywami.
– Wciąż czytam jak ludzie bagatelizują sprawę, na każdym miejskim forum znajdziemy wpisy po co nosić maseczki, że ten wirus to zwykłe przeziębienie, pokazywane są jakieś wiekowe książki z wirusologii o koronawirusach, mimo że ludzie nie rozumieją sami co pokazują – dziś takim osobom mam do przekazania jedno – jesteście ponad wszelką wątpliwość IDIOTAMI przez duże I. Tu powołam się i zgodzę z opiniami wybitnych profesorów mówiących o tym, że pandemia pokazała, jak wiele prymitywów mamy w społeczeństwie – czytamy we wpisie Ciemięgi.

W innym wpisie tych, którzy niechętnie zakładają maseczki na twarz nazwał „bandą debili”.
– Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi – napisał medyk.

Sprawę powyższych, skandalicznych wpisów opisywały media mainstreamowe. Mimo to, Ciemięga dalej brnie w agresywną narrację i mającym inne zdanie od niego w kwestii Covid-19 i szczepień… grozi młotkiem.
– Dzień dobry, zapraszam zajrzeć tu dziś o 22. Ps. To mój młotek na foliarzy i pseudoekspertówJego 6 kilowy łeb to stop metali i argumentów – napisał Ciemięga dodając swoje zdjęcie, na którym trzyma duży młotek.

Wpis lek. Dawida Ciemięgi / Fot. https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/790143328335398
Wpis lek. Dawida Ciemięgi / Fot. https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/790143328335398

Internauci nie kryją oburzenia najnowszym wpisem lekarza z Tychów.
 Nie wiem czy to lekarz ale psychopata na pewno. Brawo dla całej braci lekarskiej że macie w swoich szeregach tak znamienitych fachowców którzy młotem chcą ludziom świadomość kształtować. Tak poza tym to na pewno nie są to groźby karalne? Ja w każdym razie do takiego specjalisty bym się nie udał (wiadomo co mu do łba jeszcze strzeli) – wpis lekarza komentuje internauta Jarosław Grzelec. Inny komentujący chcą umówić się z lekarzem na „wizytę domową”.

Czy sprawą zajmie się prokuratur? To zależy tylko i wyłącznie od tego, czy w sprawie skandalicznego wpisu lekarza wpłyną zawiadomienia do organów ścigania od pokrzywdzonych. Zgodnie z art. 190 kodeksu karnego, ten „kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Groźba musi wzbudzić uzasadnioną obawę, że zostanie spełniona. Oznacza to, że ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego, a nie z urzędu.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

wprawo.pl

6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “Lekarz Dawid Ciemięga grozi młotkiem i wyzywa od debili! Czy sprawą zajmie się prokuratura?

  1. I TAKI DOCHTUR REPREZENTUJE POLSKICH LEKARZY ? WSTYD! WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD! WSTYD, ZE PROKURATURA SIE TAKIMI SPRAWAMI NIE ZAJMUJE Z URZEDU BO W INNYCH KRAJACH JEST TO OCZYWISTE!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: