NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Brytyjski patolog ostrzega, że ​​białka kolczaste dostarczane w szczepionkach spowodują utratę płodności u wszystkich mężczyzn

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Białka kolczaste prowadzą do niezdolności do reprodukcji

06 czerwca 2021r

Białka kolczasteBrytyjski patolog ostrzega, że ​​białka kolczaste spowodują utratę płodności u wszystkich mężczyzn

Syntetyczne „kolce” białka wytwarzane przez „szczepionki” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19) są w stanie uszkadzać nie tylko narządy rozrodcze kobiet, ale także narządy męskie, ostrzega dr. Roger Hodkinson z Western Medical Assessments.

Spike Proteins – W niedawnym wywiadzie dr. Hodkinson, że obecnie istnieje „wystarczająca ilość dowodów w literaturze”, aby sugerować, że białka szczytowe szczepionki ulegają ekspresji zarówno w łożysku, jak i jądrach. Dla kobiet w ciąży może to oznaczać przerwanie ciąży. Dla mężczyzn może to w ogóle oznaczać koniec posiadania dzieci.

Jeśli chodzi o księcia Harry’ego i inne „celebrytki”, które zachęcają ludzi do szczepień, dr. Hodkinson, że ci ludzie „nie mają nic między uszami” i powinni być ignorowani jako nie mający pojęcia.

Dr. Hodkinson jest patologiem, który od wielu lat zajmuje się wirusologią, chorobami zakaźnymi i medycyną opartą na dowodach. Kształcił się na University of Cambridge i University College Hospital Medical School w Londynie, zanim przeniósł się do Kanady w 1970 roku i rozpoczął edukację na University of British Columbia.

Dr. Hodkinson zyskał światową popularność jesienią ubiegłego roku, kiedy pojawił się na posiedzeniu Rady Miasta Edmonton, aby potępić proponowany plan rozszerzenia mandatu na chińską maskę wirusową. W swoim przemówieniu opisał samoloty jako „największe oszustwo, które zostało podane niczego niepodejrzewającej opinii publicznej”.

Fałszywe pandemie — Wolfgang Wordarg     Kryzys koronowy

Od tego czasu dr. Hodkinson zdecydowanie potępił zastrzyki z chińskiego wirusa i wezwał do natychmiastowego powstrzymania jego rozprzestrzeniania się. Ostrzega, że ​​ludzie, którzy się zaszczepią, będą tego żałować, ponieważ wielu, jeśli nie wszyscy, straci płodność.

„Jestem poważnym zawodowym patologiem opartym na dowodach, który zrobił wszystko w patologii na poziomie krajowym i wojewódzkim, a naukę opartą na dowodach traktuję bardzo, bardzo poważnie” – wyjaśnił na spotkaniu.

„Nie jestem teoretykiem spiskowym. Nie jestem antyszczepionkowcem. Jestem nikim z tego. Ale kiedy widzę w literaturze pewne rzeczy, które – podkreślone – mogą mieć poważne, potencjalne długoterminowe konsekwencje, myślę, że moim obowiązkiem jest wstać, zagwizdać i powiedzieć: „Hej, zatrzymaj pociąg, widziałeś to?”. Musisz to zobaczyć. Mam nadzieję, że to źle, ale pokaż mi dane.”

Uzasadnione badania szczepionek zajęłyby cztery lata, a nie sześć miesięcy

Dane, na których dr. Hodkinson, o którym mowa, odnosi się do ekspresji receptora ACE2 zarówno w łożysku, jak iw jądrach. Nadmiar białek kolców krążących w obu – spowodowanych przez szczepionkę – hamuje funkcje rozrodcze, jak odkryła nauka, potencjalnie prowadząc do bezpłodności i bezpłodności.

„I to krążenie przenosi białko kolce wszędzie, łącznie z łożyskiem kobiet, które są w ciąży, co jest jednorazowym ciosem w przypadku tej konkretnej ciąży, prawdopodobnie nie w kolejnych” – mówi dr. Hodkinsona. „Ale istnieje również możliwość uderzenia w jądra, co oczywiście nie jest jednorazowym uderzeniem, ale może być trwałe”.

„W świecie, w którym wiemy, że liczba plemników spadła o 40 procent w ciągu ostatnich 10 lub 20 lat – ogromny niewytłumaczalny spadek liczby plemników – nie potrzebujemy dodatkowych uderzeń w męską płodność”.

Mówiąc najprościej, sześciomiesięczne badania, które Big Pharma przeprowadziła w celu przetestowania tych zastrzyków, nie są wystarczająco blisko, aby ustalić, czy zastrzyki powodują niepłodność. Dr. Hodkinson mówi, że dwa do czterech lat to minimalny okres próbny, aby określić prawdziwe efekty eksperymentalnych zastrzyków.

W szczególności dawanie zastrzyków dzieciom jest zbrodnią przeciwko ludzkości, twierdzi i nazywa to „obscenicznym”. Dzieci nie tylko nie mają praktycznie żadnego ryzyka zarażenia się chińskim wirusem lub rozprzestrzeniania go, ale strzykawki najprawdopodobniej zaszkodzą im bardziej niż dorosłym.

Źródło: https://www.naturalnews.com/2021-05-27-covid-vaccine-bioweapons-attack-male-fertility-too.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: