INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Tuszowanie badań klinicznych przez FDA. Szczepionka Moderny – MUSISZ o tym wiedzieć – VIDEO !!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Szczepionkowy TOTOLOTEK (tak – TY zapłacisz)

Znakowanie LUDZI i CHAMSTWO prof. W. Guta

#DecydujemySami + dedykacja dla cwelebrytów

Prawnik Adam Kłoszewski Mariusz Najda Fundacja Nikoli Tesli – wniosek karny za ludobójstwo !

Za Facebook/Neos Łódz

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Tuszowanie badań klinicznych przez FDA, doprowadziło do zatwierdzenia szczepionki Pfizer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokument opublikowany na stronie internetowej FDA nosi tytuł „Szczepionki i pokrewne produkty biologiczne; Posiedzenie komitetu doradczego; Dokument informacyjny FDA Szczepionka Pfizer-BioNTech COVID-19 ”. [1]

Jest datowany na 10 grudnia 2020 r. Data mówi nam, że wszystkie informacje zawarte w dokumencie pochodzą z badania klinicznego firmy Pfizer, na podstawie którego FDA dopuściła szczepionkę do użytku publicznego.

Kluczowy cytat znajduje się na stronie 42:

     „Spośród 3410 wszystkich przypadków podejrzanych, ale niepotwierdzonych COVID-19 w całej badanej populacji, 1594 wystąpiło w grupie zaszczepionej w porównaniu do 1816 w grupie placebo [która otrzymała zastrzyk ze słonej wody]”.

Te szokujące liczby nigdy nie ujrzały światła dziennego w mediach.

Dane porównawcze pokazują, że szczepionka nie była skuteczna w zapobieganiu COVID-19. Z pewnością nie była o 50% bardziej skuteczna niż żadna szczepionka – standard autoryzacji FDA do użycia w nagłych wypadkach.

Aby to wszystko wyjaśnić, muszę przytoczyć i wyjaśnić teorię badania klinicznego szczepionki.

Naukowcy założyli, że wirus SARS-CoV-2 rozprzestrzenia się na całym świecie, a podczas badań klinicznych na niektórych ochotników.

Pytanie za miliard dolarów brzmiało: ile osób otrzymujących szczepionkę zostanie zarażonych, a ile osób z grupy placebo?

Gdyby okazało się, że DUŻO MNIEJ osób otrzymujących szczepionkę zostało zarażonych SARS-CoV-2, szczepionka byłaby okrzyknięta sukcesem. Chroniła ludzi przed wirusem.

Ale jak widać z powyższych liczb, wcale tak nie było.

Więc teraz dochodzimy do ważnego stwierdzenia w dokumencie FDA, który właśnie zacytowałem: „podejrzewany, ale niepotwierdzony COVID-19 [przypadki]”.

„Cóż, widzisz, nie możemy powiedzieć, że były to RZECZYWISTE przypadki COVID-19. Może były, może nie były. Są w zawieszeniu. Chcemy trzymać ich w zawieszeniu. W przeciwnym razie nasze badanie kliniczne jest martwe i nigdy nie uzyskamy zgody na szczepionkę ”.

Co oznacza „podejrzane przypadki”? Może to tylko oznaczać, że wszyscy ci ludzie wykazywali objawy zgodne z definicją COVID-19, ale są to przypadki niepotwierdzone, ponieważ… ich testy PCR były negatywne, a nie pozytywne.

Jednak gdyby ich testy były negatywne, dlaczego mielibyśmy nazywać je „podejrzanymi przypadkami” zamiast „NIE PRZYPADKAMI”?

Coś tu nie gra. FDA zabezpiecza swoje zakłady, mącąc wody, zaciemniając fakty.

Zgodnie z zasadami FDA / CDC przypadek COVID-19 oznacza: dana osoba uzyskała pozytywny wynik testu, kropka.

W ten sposób liczy się przypadki.

Tych kilka tysięcy ochotników biorących udział w badaniu klinicznym firmy Pfizer było albo przypadkami COVID-19, albo nie. Które to są?

Oficjalna odpowiedź na to pytanie jest oczywista: FDA postanowiła wyrzucić dane wszystkich podejrzanych przypadków do śmieci i zignorować je. Puf. Odszedł.

Dlaczego tak mówię?

Ponieważ gdyby FDA zwróciła poważną uwagę na kilka tysięcy „podejrzanych przypadków”, nigdy nie dopuściłaby szczepionki do użytku publicznego. Zatrzymaliby badanie kliniczne i podjęli bardzo dogłębne i rozległe badanie.

Czego nie zrobili.

Nazywa się to przestępstwem.

„Ale… ale to nie jest takie proste. To jest złożona sytuacja. To szara strefa ”.

„Nie. Nie jest. Gdybyś prowadził badanie kliniczne nowego leku, a kilka tysięcy osób biorących udział w badaniu, które otrzymały lek, mimo wszystko zapadło na objawy choroby, które lek miał wyleczyć, czy nie anulowałbyś badania i nie poszedł z powrotem do deski kreślarskiej? ”

– Masz na myśli, gdybyśmy byli uczciwi? To żart, prawda? Nie jesteśmy uczciwi. Nie rozumiesz? ”

Tak. Rozumiem. Jesteście przestępcami. Zabójcy.

Ale poczekaj. Jest więcej. Dokument FDA stwierdza również: „Podejrzewane przypadki COVID-19, które wystąpiły w ciągu 7 dni po jakimkolwiek szczepieniu, wynosiły 409 w grupie zaszczepionej w porównaniu z 287 w grupie placebo”.

To wybuchowe. Zaraz po szczepieniu 409 osób, które otrzymały zastrzyki, stało się „podejrzanymi o przypadki COVID”. Już samo to powinno wystarczyć, aby całkowicie przerwać badanie kliniczne. Ale tak nie było.

W rzeczywistości dokument FDA próbuje usprawiedliwić te 409 przypadków śliskim komentarzem: „Jest możliwe, że brak równowagi w podejrzewanych przypadkach COVID-19 występujący w ciągu 7 dni po szczepieniu reprezentuje reaktogenność szczepionki z objawami, które pokrywają się z objawami COVID-19 . ”

Tłumaczenie: Widzisz, wiele objawów klinicznych COVID-19 i niekorzystnych skutków szczepionki jest takich samych. Dlatego nie mamy pojęcia, czy zaszczepione osoby rozwinęły COVID, czy tylko reagowały na szczepionkę. Więc zamierzamy zignorować cały ten bałagan i udawać, że nie ma to żadnego znaczenia.

W kwietniu 2020 roku przewidywałem, że producenci szczepionek wykorzystają tę strategię do wyjaśnienia przypadków COVID występujących w grupach szczepionek w ich badaniach klinicznych.

Nazywa się to gotowaniem danych. Jest to sposób na zapisanie i zignorowanie objawów COVID w grupie zaszczepionej – i zamiast tego powiedzieć: „Szczepionka jest bezpieczna i skuteczna”.

A dokument FDA, jak wspomniałem powyżej, po prostu umieszcza nieprzeniknioną chmurę nad wszystkimi ochotnikami biorącymi udział w badaniu klinicznym firmy Pfizer, wymyślając kategorię zwaną „podejrzanymi, ale niepotwierdzonymi przypadkami COVID-19” i wyrzucając te kluczowe dane, aby nigdy ich nie mówić znowu.

Mówię o nich teraz. Każda rozsądna osoba, patrząc na nich, doszłaby do wniosku, że szczepionka nigdy nie powinna była zostać dopuszczona.

Chyba że oszustwo, oszustwo, zyski i niszczenie ludzkiego życia przez szczepionkę były i są prawdziwymi celami.

Wreszcie: kiedy masz „podejrzane przypadki”, a ich ostateczny status zależy od wykonania testu, wykonujesz test. Robisz to tyle razy, ile potrzebujesz, dopóki nie zarejestruje wartości dodatniej lub ujemnej. Wtedy każdy „podejrzany przypadek” staje się faktycznym przypadkiem lub wcale.

Być może te „podejrzane przypadki” w badaniu klinicznym zostały przetestowane i wiele z nich dało wynik pozytywny, ujawniając, że były to rzeczywiste przypadki COVID – ale naukowcy skłamali i ukryli fakt, że zostały przetestowane.

A jeśli naprawdę nie chcesz wiedzieć, czy „podejrzane przypadki” to rzeczywiste przypadki, nie testujesz ich. Zostawiasz je w wygodnej otchłani i parkujesz, aby nigdy więcej ich nie zobaczyć.

Tak czy inaczej, sytuacja jest ewidentnie absurdalna. Zgodnie z oficjalnymi standardami, test PCR decyduje, czy dana osoba jest przypadkiem, czy nie. Po prostu zrób test. Powiedzenie „nie wiemy” to nic innego jak oszustwo i pośpiech.

Bardzo chciałbym usłyszeć, jak naukowcy próbują się wyrwać z tego. Oto jak może potoczyć się rozmowa:

„Więc mówisz, że tych kilku tysięcy podejrzanych przypadków COVID nie można rozstrzygnąć w ten czy inny sposób?”

„Zgadza się. Ich testy PCR były „nieokreślone”. ”

„To mówi coś druzgocącego o samym teście”.

„Cóż, czasami po prostu nie możesz powiedzieć, czy jest to pozytywne czy negatywne”.

„Widzę. A ten „nieokreślony” wynik wystąpił w KILKU TYSIĘCY podejrzanych przypadków. ”

„Chyba tak”.

„Wiesz, mogłeś zrobić coś innego z tymi podejrzanymi przypadkami. Inny test. Mogłeś pobrać próbki tkanek i poszukać samego wirusa w bardziej bezpośredni sposób ”.

„Nie. To by nie zadziałało ”.

„Dlaczego nie?”

„Ponieważ… rzeczywisty wirus…”

„Ponieważ nikt nie był w stanie wymyślić próbki rzeczywistego wirusa SARS-CoV-2”.

„Dobrze.”

„Więc powiedz mi – co to oznacza? Powiem ci, co to oznacza. Nie możesz udowodnić, że wirus SARS-CoV-2 istnieje.

„Muszę iść. Spóźnię się na spotkanie ”.

„Spóźniłeś się na coś więcej niż tylko spotkanie. Czy to prawda, że ​​człowiek zostaje wirusologiem, wycinając kupon z tyłu komiksu i wysyłając go na skrzynkę pocztową w Maryland?

„Absolutnie nie. To oburzające ”.

„Co wtedy?”

„Skrzynka pocztowa jest w Wirginii”.

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przyciski udostępniania powyżej lub poniżej. Śledź nas na Instagramie, @crg_globalresearch. Prześlij ten artykuł do swoich list e-mailowych. Crosspost na swoim blogu, forach internetowych. itp.

Autor trzech zbiorów  Jon był kandydatem na miejsce Kongresu USA w 29 thDystrykt Kalifornii. Prowadzi praktykę doradczą dla klientów prywatnych, której celem jest poszerzanie osobistej siły twórczej. Nominowany do nagrody Pulitzera, przez 30 lat pracował jako reporter śledczy, pisząc artykuły o polityce, medycynie i zdrowiu dla CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Stern oraz innych gazet i magazynów w USA i Europie. Jon prowadził wykłady i seminaria na temat globalnej polityki, zdrowia, logiki i siły twórczej dla publiczności na całym świecie. Możesz zapisać się na jego bezpłatne e-maile NoMoreFakeNews tutaj lub jego darmowe e-maile OutsideTheRealityMachine tutaj .

Uwagi

[1] https://www.fda.gov/media/144245/download

Wyróżniony obraz pochodzi z FiercePharma

tłum. za translatorem dostępnym na stronie tytułowej The FDA Cover-up that Led to the Approval of the Pfizer Vaccine – https://www.globalresearch.ca/fda-cover-up-led-approval-pfizer-vaccine/5746290

Materiał pomocniczy 

Ulotka szczepionki Pfizera dla pacjentów, aktualizowana na dzień 17.05.2021 r.

mówi wprost i wyraźnie, że nie jest zalecana do stosowania u dzieci poniżej 16 roku życia!!!

Ale co tam producent. Mordercy z Rady Medycznej wiedzą wszystko

i zdecydowanie najlepiej więc ulotki możemy nie czytać.

https://www.pfizerpro.com.pl/sites/default/files/comirnaty_ulotka_dla_pacjenta_17.05.2021.pdf?fbclid=IwAR0XTJ5nv4mJlLauwn0gcGA6zXMXmwrbu506m-fLa1ehcXyc6Qwhd1k50K0

Za Facebook/Robert Brycki

 

%d bloggers like this: