NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Trump: Chiny muszą zapłacić 10 bln dolarów za szkody spowodowane przez koronawirusa

– Czas, aby Ameryka i świat zażądały reparacji i pociągnęły do odpowiedzialności Komunistyczną Partię Chin. Musimy jednogłośnie zadeklarować, że Chiny muszą zapłacić

– oświadczył były prezydent na sobotnim zjeździe Republikanów w Karolinie Północnej.

Trump podkreślił, że Chinom powinno wystawić się rachunek na 10 bln dolarów, a państwa, które są zadłużone w Państwie Środka, powinny przestać spłacać pożyczki.

 

Jednocześnie dodał, że „miał rację”, mówiąc, że koronawirus został sztucznie stworzony w chińskim laboratorium w Wuhan

– Przywieźliśmy to okropieństwo z Chin… to laboratorium, to, jak łatwo się domyślić, Wuhan

– zaznaczył.

Trump, który jako prezydent rozpoczął wojnę celną z Chinami, oświadczył, że Stany Zjednoczone powinny nałożyć 100-procentowe cła na wszystkie importowane chińskie towary.

Polityk skrytykował administrację Joe Bidena za rezygnację z gazociągu Keystone XL, a także oskarżył Joe Bidena o wspieranie budowy Nord Stream 2, bo jego administracja zrezygnowała z sankcji wobec tego projektu.

– Biden stawia Amerykę na ostatnim miejscu – ocenił.

Zaznaczył, że miał „doskonałe stosunki” z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem, „ale nikt nie był tak twardy wobec Rosji jak ja”.

https://pl.sputniknews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Trump: Chiny muszą zapłacić 10 bln dolarów za szkody spowodowane przez koronawirusa

  1. albo wyprą sie istnienia koronawirusa i niczego nie zapłacą, albo zapłacą 10 bln $ światu, każdemu krajowi który ucierpiał. tylko dlaczego 10 bln$?. podliczyli straty na 10 bln $? czy straty są większe. śmierć ludzi, straty gospodarcze… to jest więcej niż 10 bln $.amerykanie nie są jedynymi którzy mają prawo do rozczeń.

    they either deny the existence of the coronavirus and pay nothing, or pay $ 10 trillion to the world, to every country that has suffered. just why $ 10 trillion ?. calculated losses for $ 10 trillion? whether the losses are greater. human deaths, economic losses … that’s more than $ 10 trillion. Americans aren’t the only ones who are entitled to dissolution.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: