NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Sędziowie odrzucają apelację Johnson & Johnson o werdykt w wysokości 2 miliardów dolarów

PLIK - Na zdjęciu z 15 kwietnia 2011 r. wyświetlana jest butelka proszku dla niemowląt Johnson's.  Johnson & Johnson prosi o ponowne rozpatrzenie przez Sąd Najwyższy wyroku 2 miliardów dolarów na korzyść kobiet, które twierdzą, że zachorowały na raka jajnika w wyniku używania talkowych produktów firmy.  (Zdjęcie AP/Jeff Chiu, Plik)

 

WASZYNGTON (AP) — Sąd Najwyższy wydaje wyrok w wysokości 2 miliardów dolarów na korzyść kobiet, które twierdzą, że zachorowały na raka jajnika w wyniku używania talków firmy Johnson & Johnson.

Sędziowie nie skomentowali we wtorek odrzucenia apelacji Johnson & Johnson. Firma argumentowała, że ​​nie była traktowana sprawiedliwie w jednym badaniu z udziałem 22 chorych na raka, którzy pochodzili z 12 stanów i różnych środowisk.

Jury w Missouri początkowo przyznało kobietom 4,7 miliarda dolarów , ale stanowy sąd apelacyjny usunął dwie kobiety z procesu i obniżył nagrodę do 2 miliardów dolarów. Jury uznało, że talki firmy zawierają azbest, a talk z azbestem może powodować raka jajnika. Firma kwestionuje oba punkty.

Firma Johnson & Johnson, z siedzibą w New Brunswick w stanie New Jersey, zaprzestała sprzedaży swojego kultowego proszku Johnson’s Baby Powder na bazie talku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, chociaż pozostaje on na rynku gdzie indziej.

Ale firma stoi w obliczu tysięcy spraw sądowych od kobiet, które twierdzą, że azbest w proszku spowodował ich raka. Talk jest minerałem o strukturze podobnej do azbestu, o którym wiadomo, że powoduje raka, a czasami pozyskiwany jest z tych samych kopalń. Przemysł kosmetyczny w 1976 roku zgodził się, aby jego produkty zawierające talk nie zawierały wykrywalnych ilości azbestu.

Główny adwokat kobiet podczas procesu, Mark Lanier, pochwalił odmowę sądu rozpatrzenia apelacji Johnson & Johnson. „Ta decyzja wysyła jasny komunikat do bogatych i potężnych: zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności, gdy wyrządzisz poważne szkody w ramach naszego systemu równej sprawiedliwości zgodnie z prawem” – powiedział Lanier.

Sędziowie Samuel Alito i Brett Kavanaugh nie wzięli udziału w postępowaniu sądowym. Alito posiada 15 000 do 50 000 USD w akcjach Johnson & Johnson. Ojciec Kavanaugha kierował stowarzyszeniem handlowym, które lobbowało przeciwko oznaczaniu talku jako czynnika rakotwórczego i umieszczaniu ostrzeżenia na produktach zawierających talk.

Etycy, z którymi skontaktowała się The Associated Press, powiedzieli, że nie sądzą, aby rola E. Edwarda Kavanaugha wymagała od syna wycofania się ze sprawy.

 

https://apnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: