NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

HIT NAD HITY !! Zapytanie do PZU: Czy szczepienie..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Placisz ubezpieczenie na zycie ….zapomnij ze cos dostaniesz jak sie zaszczepiles. !!!!
Badz madry/a przed szkoda , bo pozniej bedzie za pozno…
Mój znajomy wysłał zapytanie do PZU 
Byłem ciekaw, jak ubezpieczyciele odnoszą się do swoich Klientów, którzy wykupili ubezpieczenia (polisy) na życie lub od chorób a teraz, zaszczepili się…
Napisałem zapytanie do PZU: Czy szczepienie przeciwko covid (udział w eksperymencie medycznym) powoduje anulowanie polis zawartych w PZU ?
Byłem bardzo mile zaskoczony, że odpowiedzieli prawie natychmiast !!
I co odpisali ?
W skrócie: Polisy nie obowiązują osób zaszczepionych !!
Czyli, zaszczepiłeś się, Twoja polisa wygasła…
Ale płacić możesz dalej ! 😂😂😂
Na potwierdzenie moich słów, zamieszczam skan odpowiedzi:

Ireneusz C Ciolkiewicz

Udostepniajcie , aby jak najwiecej osob dowiadzialo sie prawdy, ze pomimo ze placa ubezpieczenia na zycie i zdrowie w razie smierci , czy powaznej choroby ani grosza nie dostana … jesli przystapia do eksperymentu medycznego i sie zaszczepia ….

 https://www.facebook.com/irek.ireneusz/posts/4047120442044111

.KOLEJNA PILNA WIADOMOŚĆ 

Właśnie dostałem taką wiadomość:
Nierząd opublikował rozporządzenie które przetwarza
dane osobowe osób które nie przyjęły szczypawki”
Wygląda to jakby zdecydowali bezprawnym ujawnianiu informacji medycznej
w celu rozpowszechniania (skądinąd przymusem i terrorem) eksperymentu medycznego.
Z ADiTV
Za Facebook/Tobiasz Zuchewicz

NFZ dostanie dane niezaszprycowanych. Co czeka tych, którzy nie chcą się szczepić?

Szczepienie oraz premier Mateusz Morawiecki. / foto: Flickr (kolaż)

Rząd warszawski wydał kolejne rozporządzenie covidowe. Zakłada ono m.in. wyszczepianie 12-latków oraz „luzowanie” koronarestrykcji. Wśród zapisów znalazł się także ten dotyczący udostępniania danych osób niezaszprycowanych.

Zapis dotyczący udostępniania Narodowemu Funduszowi Zdrowia danych osób niezaszczepionych znalazł się w rozporządzeniu Rady Ministrów z 4 czerwca 2021 roku.

Chodzi o imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu.

Rozporządzenie to zmienia „rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii”. Do rozporządzenia rządu warszawskiego z 6 maja 2021 roku dodano w § 2 po ust. 7 – ust. 7a.

„Dane osób, które nie poddały się szczepieniu przeciwko COVID-19, obejmujące imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu, mogą być udostępniane z systemu teleinformatycznego, o którym mowa w ust. 4 pkt 1, Narodowemu Funduszowi Zdrowia w celu informowania przez ten podmiot osób, których dotyczą te dane, o możliwości poddania się szczepieniu przeciwko COVID-19” – czytamy.

Szczepienia 12-latków

Rozporządzenie przewiduje także możliwość szczepienia przeciwko koronawirusowi osób, które ukończyły 12 lat. Uchyla zapis ograniczający organizowanie zgromadzeń, który mówi, że „…zakazuje się organizowania lub udziału w zgromadzeniach w rozumieniu art. 3 ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. – Prawo o zgromadzeniach (…),z wyłączeniem zgromadzeń organizowanych na podstawie zawiadomienia (…), albo decyzji”, w którym mówi ustawa o zgromadzeniach.

„Luzowanie” koronarestrykcji

Z 50 do 150 osób podnosi dopuszczalną liczbę uczestników imprez i spotkań, które odbywają się na otwartym powietrzu albo w lokalu lub w wydzielonej strefie gastronomicznej sali sprzedaży.

Z co najmniej 50 proc. do co najmniej 25 proc. spada obowiązkowa liczba miejsc w środkach komunikacji publicznej, które muszą pozostać wolne. Rozporządzenie uchyla zakaz urządzania gier hazardowych na automatach oraz działania kasyn.

Działanie siłowni, klubów i centrów fitness będzie możliwe pod warunkiem zachowania reguły 1 osoba na 15 m kw. Podobny jest warunek dopuszczalności działania sal zabaw, przy czym do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Rozporządzenie znosi nakaz, mówiący, że działalność polegająca na przygotowywaniu i podawaniu posiłków i napojów gościom siedzącym przy stołach jest dopuszczalna w ogródku gastronomicznym.

Znosi się zakazy prowadzenie działalności przez domy i ośrodki kultury oraz świetlice, zakazy działania pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia, prowadzenia działalności związanej z projekcją filmów lub nagrań wideo w domach i ośrodkach kultury, w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych.

Źródła: Dziennik Ustaw
6.00 avg. rating (99% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: