NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

PATROSZENIE DZIECI SYRYJSKICH -Handel organami ……..

Naprawdę szokujące wydarzenia mają miejsce w Turcji, ludzi, którzy jeszcze żyją, pobierają narządy od dzieci syryjskich imigrantów.

Poniższy film, który został wcześniej usunięty z YouTube, pokazuje dziewczyknę w wieku około trzech lat. Dziewczynka krzyczy, jakby wiedziała, co się stanie, gdy dwoje demona nosi ją w swoich ramionach , najwyraźniej inni Turcy to demony w pokoju, aby usunąć narządy. W tym pokoju są liczne worki na śmieci z częściami ciała z ciał innych dzieci zabitych w ten sam sposób.
Libańska gazeta ad Diyar poinformowała, że ​​władze tureckie przewożą małe dzieci i ranią Syryjczyków wjeżdżających do Turcji w szpitalach w Antalyi i Iskenderun w samochodach kontrolowanych przez turecką policję i służby specjalne

(przepraszam za gramatyke ,ale  artykul tlumaczylam  przez translatora)

 

Izrael World Trade Center dla ludzkich narządów
W zranionych Syryjczykach, po znieczuleniu, usuwa się organy ciała, a następnie zabija się je i pozostawia do pogrzebania na granicy Turcji lub gdzie indziej.

Jak pokazuje gazeta, w krajach europejskich handel ten od dawna jest znany. Rzeczywiście, syryjscy lekarze, którzy przybyli z Niemiec , Francji i Belgii, aby zająć się rannymi, odkryli, co się dzieje w tureckich szpitalach, ale napotykają przeszkody w zdobywaniu dodatkowych informacji.

W gazecie ad-Diyar podkreślono, że Federalna Służba Bezpieczeństwa FSA, Ext, powoduje ogromne zniszczenia bombami w syryjskich szpitalach, niszcząc sprzęt medyczny i sprzęt medyczny. Dlatego Syryjczycy z regionu Aleppo znajdują się w tureckich szpitalach, ignorując niebezpieczeństwo.

Nie wiemy, w jaki sposób FSA, we współpracy z niektórymi karetkami pogotowia w Syrii, przewozi rannych do szpitali w Turcji, gdzie organy są usuwane i sprzedawane. W wielu znalezionych ciałach nie ma narządów, takich jak oczy, nerki itp.,

H ad-Diyar pokazuje, że niektórzy tureccy lekarze potwierdzili, że na 60 000 rannych cywili i żołnierzy przywiezionych do Turcji organy zostały usunięte z 15 622 którego ciała zostały odesłane do Syrii, aby je pochować

Izrael World Trade Center dla ludzkich narządów

Izrael World Trade Center dla ludzkich narządów

We wrześniu 2009 r. Nowojorska policja rozbroiła gang przestępców, Żydów według narodowości, którzy porywali dzieci i handel organami. Przywódca tej grupy przestępczej o nazwie „koszerna nostra” („sprawa koszerna”) został nazwany rabinem Levi-Itzhak Rosenbaum z Brooklynu (Nowy Jork).
Dochodzenie przeprowadzone przez Interpol ujawniło, że algierskie dzieci zostały uprowadzone w miastach położonych w zachodnich regionach Algierii . Następnie zostały wysłane do Maroka, gdzie miejscowi „chirurdzy” zajmowali się nerkami od niemowląt. Następnie wybrany „materiał” został przemycony za granicę i do Izraela , gdzie został sprzedany w cenie od 20 do 100 tysięcy dolarów za nerkę.
W rezultacie pięciu amerykańskich rabinów, trzech burmistrzów miast i dwóch członków Zgromadzenia Ustawodawczego stanu New Jersey zostało aresztowanych przez FBI. Aresztowania były wynikiem dwuletniego „międzykontynentalnego” śledztwa – od Stanów Zjednoczonych po Szwajcarię i Izrael – licznych przypadków korupcji, politycznego szantażu, prania pieniędzy i handlu organami ludzkimi

 

Izrael World Trade Center dla ludzkich narządów
ŻYDZI I TRANSPLANTOLOGIA CZARNA.
Medyczne znaczenie okupacji Ukrainy: „zasoby ludzkie” narządów „ukraińskich gojów”?

Według Bloomberga, pobieranie organów miało miejsce w „gojimach” z Azerbejdżanu, Białorusi, Brazylii, Mołdawii, Nikaragui, Peru, Rumunii, Turcji, Uzbekistanu, Ukrainy, Filipin, RPA, Ekwadoru. W 2009 roku ukraiński pisarz Wiaczesław Gudin oskarżył Izrael o kradzież 25 000 Ukraińskie dzieci i masowa demonstracja odbyły się w pobliżu ambasady Izraela w Kijowie pod hasłem: „Ukraina nie jest Strefą Gazynie możesz nas złapać. ” W 2015 roku, szef gminy żydowskiej w Charkowie Eduard Hodos powiedział, że głównym efektem „rewolucji godności”, który – „306 deputowanych Rady Najwyższej ma prawo do izraelskiego obywatelstwa. Taki jest prezydent, premier i mówca. ” Na tym tle gwałtownie wzrosło przejęcie narządów od oszukanych obywateli byłej Ukrainy. 3 grudnia 2009 r. W Kijowie odbyło się głośne oskarżenie o uprowadzenie ukraińskich dzieci. Ukraiński filozof i pisarz Wiaczesław Goodin na spotkaniu Akademii oskarżył Izrael o to, że za dwa lata ponad 25 tysięcy ukraińskich dzieci stało się ofiarami „polowań na organy”.

Na poparcie swoich słów Goudin opowiedział historię obywatela Ukrainy, który wyjechał do Izraela w poszukiwaniu 15 ukraińskich dzieci, które zostały adoptowane przez lokalne rodziny. Według źródła dzieci nie można było znaleźć, a ślady śledztwa doprowadziły go do izraelskich szpitali. Dzieci zdawały się wyparowywać. Nigdzie ich nie ma, najnowsze dokumenty o ukraińskich dzieciach giną w … szpitalach. Houdin powiedział, że tego rodzaju informacje powinny być dostępne dla wszystkich Ukraińców, aby mogli poznać prawdę. Co stało się z dziećmi, które zrobiły IT i śledztwo, musiały się domyślić, jednak śledztwo nie zostało przeprowadzone przez oficjalne organy, wiadomość na izraelskich stronach została wymazana

UKRAINA, 2007. W 2007 r. Wybuchł skandal na Ukrainie, której winowajcą był obywatel IzraelaMichael Zys, oskarżony o „czarną” transplantologię. Zys został zatrzymany 13 października 2007 r. W Doniecku na wniosek organów ścigania, który oskarżył go o rekrutowanie dawców do przeszczepu narządów ludzkich. Jednak ten żydowski „biznesmen” został zabrany do Izraela po interwencji Julii Tymoszenko , a po przybyciu do Tel Awiwu zwolniono Zisa. Należy zauważyć, że żydowska „czarna transplantologia” ze wspólnikami już „wypełniła swoje ręce” wobec Serbów i Palestyńczyków.

1998-2008, SERBIA, KOSOWO. Od kilku dziesięcioleci Izrael jest aktywnie zaangażowany w „szeroko znane wąskie kręgi” i zamknięty na publicznym rynku transplantologii, gdzie „zużyte ciało” można wymienić na dobrą nagrodę i bez kolejki. Ten rynek jest szczególnie aktywny w latach 1998-99. Zajęte organy zostały wysłane od Serbów, w których osobiście zaangażowany był „przywódca demokratycznej partii Kosowa”, Hashim Taci, za swoje okrucieństwo otrzymał przydomek „Wąż”, a następnie został „premierem”.
Dalej: ŻYDZI I TRANSPLANTOLOGIA CZARNA.

„The Laws of the Car”: rabin z osady Yitzhar pozwolił zabić gojów i ich dzieci
9 listopada 2009, 07:41
Yitzchak Shapiro, głowa jesziwy Aude Yosef Khai, zadaje pytanie: ? „i odpowiada: prawie zawsze. Nawet jeśli mówimy o bardzo małych dzieciach.
O książce „Torat Melekh” („The Laws of the King”), wydanej w osadzie Yitzhar, opowiada dziś gazeta „Maariv” (autor artykułu: Roi Sharon). Ta skandaliczna książka została dziś omówiona podczas porannego przeglądu prasy stacji radiowej „Kol Izrael

Książka „The Cars the Car” nie znajduje się na półkach zwykłych sklepów lub w katalogach drukowanych materiałów, ale została już pozytywnie oceniona przez przywódców obozu prawicowego, pisze Maariv. Pierwsza strona książki zawiera recenzje rabbi Yitzchak Ginzburg, Dov Lior, Yaakov Yosef i innych.

Dzieło to jest rozpowszechniane przez Internet, można go również kupić w jesziwie, na czele z Itzhak Shapiro. Według Maariva, taca z tą książką jest eksponowana na imprezach masowych organizowanych przez wspólnotę religijną. W szczególności pod koniec zeszłego tygodnia sprzedano je w Jerozolimie podczas wiecu z okazji 29. rocznicy morderstwa rabina Meira Kahane. 230-stronicowy „przewodnik morderstwa” (jak nazywa się ta książka w „Maariv”)

Ma’ariv zauważa, że ​​autor wzmacnia swoje wnioski cytatami z Tanach i Kodeksu Prawa Żydowskiego. Korzysta z pracy rabinów Szaula Israela i Cooka.

Autor zaczyna od przypomnienia, że ​​istnieje zakaz zabijania gojów, ale bardzo szybko zwraca się do rozważenia sytuacji, w których jest to dozwolone. Przypomina, że ​​Żyd powinien monitorować przestrzeganie Siedmiu przykazań synów Noego. „Kiedy zabijamy goja, który naruszył przykazanie, nie ma na to żadnego zakazu”, pisze autor, a następnie podkreśla, że ​​morderstwo w tym przypadku jest możliwe dopiero po wydaniu odpowiedniego orzeczenia sądowego.

Według rabina morderstwo nie-Żyda jest również możliwe, jeśli „stanowi zagrożenie dla narodu izraelskiego”. Co więcej, należy zabić „goja”, nawet jeśli chodzi o „nie żydowskiego sprawiedliwego człowieka świata, który nie jest winien tej sytuacji”

Rabin również mówi, że nie-Żyd może zostać zabity, jeśli zabije Żyda.

Wreszcie Itzhak Shapiro rozważa sytuację, w której wolno zabijać „dzieci złoczyńców”. Mówi, że można to zrobić, jeśli jest jasne, że kiedy dorosną, nie będą w stanie wzmocnić narodu żydowskiego. Dozwolone jest zabijanie dzieci nieżydowskich przywódców w celu zwiększenia presji na ich rodziców, mówi jego książka.

Gazeta Maariv zauważa, że ​​Yitzhak Shapiro nigdy w swoich książkach nie używa słów „Arab” lub „Palestyńczyk”. Ale w gazecie znajduje się zdanie: „Ten, który jest w temacie, zrozumie”.

Publikacja w Maariv już wywołała gorącą dyskusję na izraelskich forach internetowych. Niektórzy komentatorzy oskarżają dziennikarzy tej publikacji o podżeganie do nienawiści do religijnych Żydów . Inni mówią, że rabin Yitzchak Shapiro mówi tylko w swoim imieniu, a niewielu żydowskich wierzących zgadza się z jego wnioskami.

Chociaż gazeta Maariv twierdzi, że książkę Yitzhak Shapiro można zamówić przez Internet, nie jest to takie łatwe. W jesziwie Od Yosef Hai nie ma strony internetowej. W internetowych bibliotekach z literaturą religijną w języku hebrajskim rzeczywiście istnieje książka „Torat Melekh”, ale ma ona innych autorów, jej ilość i treść.

Były minister bezpieczeństwa wewnętrznego i były szef Shabak Avi Dichter powiedział dziś w radio Radio Reshet Bet, że organy ścigania są zobowiązane do zbadania działalności rabina Yitzhaka Shapiro i podjęcia odpowiednich kroków

link do zr;http://xn—-8sbeybxdibygm.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D1%8C-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5-%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8/
6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

3 thoughts on “PATROSZENIE DZIECI SYRYJSKICH -Handel organami ……..

  1. Próg dochodowy jest inny w każdej dzielnicy.Należy być czujnym i sprawdzać jego wysokość na stronie urzędu.

  2. Dałam kiedyś Mizia taki film na Filutka o tym wszystkim wprawdzie w języku rosyjskim ale wszystkie te zbrodnie były pokazane. A teraz z innej beczki. Od kwietnia br. administracje domów i kamienic należące do PGM mają obowiązek weryfikacji co 2.5 lat zarobków lokatorów. Są wytyczne odnośnie progów dochodowych w stolicy jest to ok 1900 zł na osobę i są także progi metrażowe. Czyli jak rodzina 3 osobowa ma więcej niż 80m będzie musiała opuścić lokal i wynieść się na mniejszy metraż. Jeżeli nie uda się usunąć lokatora w tedy oczynszuje się go o tyle ile wynosi nadwyżka dochodowa czyli, jeżeli 3 osobowa rodzina ma do dyspozycji np 6.000 tyś to czynsz wzroście o 300 zł jeżeli 6.500 to albo wypad z chaty albo podwyżka o 800 zł. Na portalach i stronach o tym informujących czytelnicy bardzo się cieszą i popierają tę decyzję, utrzymując,że bogacze z których każdy ma 2,000 tyś wypłaty siedzą w komunałkach a biedni muszą brać kredyty na mieszkanie. Mają niejednokrotnie pretensje o to,że często mieszkania te są dziedziczone po rodzicach lub dziadkach czego nie powinno być, optują za tym, że jak umrze główny najemca reszta ma się wynieść i zwolnić lokal dla bardziej potrzebujących. Tak sterują nastrojami społecznymi, że polak będzie gnębić polaka , analogicznie do hejtu na frankowiczów ,bo Ci jak się skapneli,że zostali nabici w butelkę i oszukani to jeszcze dostają nóż w plecy od swoich ,tych co brali w złotówkach. Że wiedziały gały co brały, że zjadła ich chytrość i chęć zysku i teraz trza banksterom płacić co ich. Nie ma w narodzie jedności i sztamy, każdy by każdego utopił w łyżce maślonki i zagryzł sucharem. Nawet się cieszą jak innym się noga podwinie i coś straci a najlepiej sąsiad. Dlatego żydzi i nasz podły rząd zawsze będzie miał nad nami przewagę. Oni się trzymają razem i działają w porozumieniu, jak na jednego podniesiesz łapę to Ci ją inni odrąbią. Widzę to tak, że jak się nie zmieni nasza polska mentalność i nie przestaniemy na siebie napadać i wygryzać się wzajemnie/ a na to się nie zanosi/ jesteśmy jako naród skazani na zagładę a nasz kraj przejmą żydzi rzeczywiście. Jak tak się stanie sami będziemy sobie wtedy winni .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: