NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !! Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Brytyjski premier Boris Johnson wezwał w sobotę wieczorem przywódców państw G7 DO ZASZCZEPIENIA CAŁEJ LUDNOSCI SWIATA

Brytyjski premier Boris Johnson wezwał w sobotę wieczorem pozostałych przywódców państw grupy G7, by podczas przyszłotygodniowego szczytu zobowiązali się do zaszczepienia przeciw COVID-19 całą populacji świata do końca 2022 r.

 

 • W przyszłym tygodniu przywódcy największych demokracji świata spotkają się w historycznym momencie dla naszych krajów i dla całej planety. Świat oczekuje od nas, że sprostamy największemu wyzwaniu ery powojennej: pokonamy Covid i poprowadzimy globalne ożywienie napędzane naszymi wspólnymi wartościami. Zaszczepienie całego świata do końca przyszłego roku byłoby największym wyczynem w historii medycyny. Wzywam pozostałych liderów G7, aby przyłączyli się do nas, abyśmy zakończyli tę straszną pandemię i zobowiązali się, że nigdy nie pozwolimy, by spustoszenie dokonane przez koronawirusa powtórzyło się – oświadczył Johnson.

Według danych amerykańskiego uniwersytetu Johnsa Hopkinsa, do tej pory na całym świecie podano około 2,076 mld dawek szczepionek. Ponieważ jednak większość dostępnych szczepionek wymaga dla pełnej ochrony dwóch dawek, oznacza to, że w pełni zaszczepiona jest nieco ponad jedna ósma ludności świata.

Wielka Brytania w czołówce

Wielka Brytania jest w ścisłej czołówce państw, w których szczepienia idą najsprawniej. Do tej pory pierwszą dawkę otrzymało ponad 40 mln osób, czyli 76,2 proc. dorosłej populacji, a drugą – ponad 27 mln, czyli 51,6 proc. dorosłych.

Podczas gdy najbogatsze kraje szczepią dużą liczbę swoich obywateli, wiele biedniejszych państw nie ma takiego samego dostępu do szczepionek i nie zdołało nawet zaszczepić pracowników służby zdrowia, którzy należą do grupy największego ryzyka. Eksperci ds. zdrowia ostrzegają, że jeśli te kraje nie dostaną więcej szczepionek, wirus nadal będzie się rozprzestrzeniał i mutował.

Brytyjski rząd, który zamówił ponad 400 mln szczepionek od siedmiu różnych producentów – co kilkakrotnie przekracza brytyjskie potrzeby – już w lutym zapowiedział, że podzieli się większością nadwyżek. W piątek to samo zobowiązanie powtórzył minister zdrowia Matt Hancock, ale zastrzegł, że w tej chwili nie ma żadnych niewykorzystywanych.

Szczyt grupy G7

Szczyt grupy G7, którą oprócz sprawującej w tym roku przewodnictwo Wielkiej Brytanii tworzą Francja, Japonia, Kanada, Niemcy, Stany Zjednoczone i Włochy – odbędzie się w dniach 11-13 czerwca w Kornwalii w południowo-zachodniej Anglii. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii koronawirusa, przywódcy państw spotkają się osobiście, a nie w formie wideokonferencji.

Do tej pory na całym świecie wykryto 172,7 mln zakażeń koronawirusem, z powodu których zmarło ponad 3,7 mln osób.

POPULACJA LUDZKA GLOBALNA NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO 7.5 MILIARDA – FAKTYCZNIE POTĘŻNA PANDEMIA GLOBALNA 🙂 PRZEZ 2 LATA ZAKAŻONYCH I ZMARŁYCH 🙂 !!!!!!!

 

6.00 avg. rating (99% score) - 2 votes
CZERWONE

4 thoughts on “Brytyjski premier Boris Johnson wezwał w sobotę wieczorem przywódców państw G7 DO ZASZCZEPIENIA CAŁEJ LUDNOSCI SWIATA

 1. To z byt mało. Ludzie mają być spokojni o swoje życie i przyszłość.
  Nie zaszczepił bym się niczym na obecnych warunkach.
  Łamiecie prwawne, moralne, społeczne, zasady za które walczyli ludzie.
  Burzycie przyszłość o którą walczyła ludzkość, zniewolona, wolna, zabierając im i odbierając im życie za pieniądze. nie trzeba wam przypominać niewolnictwa które jest krwią na waszych rekach.

  It was not enough. People have to be calm about their lives and future.
  I would not vaccinate myself under the current conditions.
  You break the righteous, moral and social principles that people fought for.
  You are destroying the future for which humanity fought, enslaved, free, taking them and taking their lives for money. you do not need to be reminded of slavery which is the blood on your hands.

  1. obecną przyczyną z jaką walczycie, to ludzkość. A nie, sam koronawirus.
   Wykonując jedną szczepionkę przeciwko wszystkim odmianom koronawirusów,
   wyeliminujecie tworzenie się mutacji.
   Nie mam pojęcia jakich macie specjalistów, lecz oni nie myślą jasno. A tym samym zatruwają was swoim przyciemnionym umysłem.

   the current cause you are fighting is humanity. And no, the coronavirus itself.
   By doing one vaccine against all varieties of coronavirus,
   you will eliminate the formation of mutations.
   I have no idea what specialists you have, but they don’t think clearly. And thus they poison you with their darkened mind.

   1. w obawie przed kolenjym zniewoleniem ludzkości, ludzkość powinna powstać ponownie przeciwko. Wyrażnie zapomnieliście jak niszczyliście życie powodując niewolnictwo i dołączając nim na skalę globalną zatrówając umysły tym niewolnictwem, nie powstrzymując go. ile wieków mineło by, niewolnictwo było tępione. Żaden człowiek nie zapomiał tego cierpienia, swojej rodziny czy swoich najbliższych w wojnach których walczono o słuszną sprawę przeciwko, a które przodkowie wywoływali dla bogactw.

    niewolnictwo zostało znoszone. A czy zostało kompletnie zniesione?.
    W związku z przeszłością która pozostawiła piętno, żaden człowiek nie jest niewolnikiem do szczepień.

    fearing the enslavement of mankind, mankind should rise again against. You have clearly forgotten how you destroyed life by causing slavery and joining it on a global scale poisoning the minds with that slavery without stopping it. how many centuries would it pass, slavery would be exterminated. No man has forgotten this suffering, of his family or his loved ones in wars which were fought for a just cause against, and which ancestors caused for riches.
    slavery was abolished. And has it been completely abolished?
    Due to a past that has left its mark, no man is slave to vaccination.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: