NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Rosja rozpoczyna produkcję leku na koronawirusa na bazie osocza ozdrowieńców

Rosja rozpoczyna produkcję leku na koronawirusa na bazie osocza ozdrowieńców  - Sputnik PolskaW Rosji rozpoczęto produkcję immunoglobuliny anty SARS-CoV-2 na bazie osocza krwi ozdrowieńców, planuje się ją zwiększyć – powiedział rosyjski minister zdrowia Michaił Muraszko w rozmowie z Sputnikiem.

Wcześniej pojawiła się wiadomość, że rosyjskie Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło stosowanie leku „COVID-globulin” przeciwko koronawirusowi, opartego na osoczu krwi ozdrowieńców.

– W Rosji rozpoczęto produkcję, teraz konieczne jest jej zwiększenie, a do tego będzie potrzebne osocze. Jest to immunoglobulina anty SARS-CoV-2, która jest już wysoce skoncentrowanym lekiem, który pozwala zneutralizować wirusa i, oczywiście, ma najwyższy priorytet w porównaniu z osoczem ozdrowieńców – wyjaśnił Muraszko w wywiadzie w ramach Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu.

 

Dodał, że monoterapia niektórymi lekami tak naprawdę nie zawsze daje pełny efekt, dlatego lekarze łączą preparaty. Teraz pojawiły się nowe dane dotyczące łączenia osocza krwi z lekami przeciwwirusowymi – wyjaśnił minister. 

Wcześniej główny niezależny pulmonolog rosyjskiego Ministerstwa Zdrowia, Siergiej Awdiejew, powiedział, że zastosowanie osocza ozdrowieńców do leczenia zakażenia koronawirusem nie było zbyt skuteczne.

Międzynarodowe Forum Ekonomiczne w Petersburgu w 2021 roku odbywa się w dniach 2-5 czerwca w formacie bezpośrednim. Partnerem informacyjnym forum jest Międzynarodowa Agencja Informacyjna Rossiya Segodnya.

 

https://pl.sputniknews.com/

Coronavirus memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory  zdjęcia

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: