NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Magawa, bohater-szczur, odchodzi z pracy w wykrywaniu min lądowych

Magawa, szczur wykrywający miny lądowe, noszący swój złoty medal PDSA o specjalnej wielkościPRAWA AUTORSKIE DO ZDJĘĆJUTRO
Tytuł ZdjęciaMówi się, że Magawa „zwalnia” na starość

Szczur Magawa, który został nagrodzony złotym medalem za bohaterstwo, odchodzi z pracy przy wykrywaniu min lądowych.

W ciągu pięcioletniej kariery gryzoń wywęszył w Kambodży 71 min przeciwpiechotnych i dziesiątki innych niewybuchów.

Ale jego opiekun Malen mówi, że siedmioletni afrykański gigantyczny szczur z workami „zwalnia” w miarę dochodzenia do starości, a ona chce „szanować jego potrzeby”.

Uważa się, że w tym kraju Azji Południowo-Wschodniej jest do sześciu milionów min lądowych.

Magawa została przeszkolona przez zarejestrowaną w Belgii organizację charytatywną Apopo, która ma siedzibę w Tanzanii i od lat 90. hoduje zwierzęta – znane jako HeroRAT – do wykrywania min lądowych. Zwierzęta są certyfikowane po rocznym szkoleniu.

W zeszłym tygodniu Apopo powiedział, że nowa partia młodych szczurów została oceniona przez Cambodian Mine Action Center (CMAC) i przeszła „pięknie”.

Malen i Magawa
Tytuł Zdjęcia  Malen, opiekunka Magawy, powiedziała, że ​​chce „szanować jego potrzeby”

Grupa powiedziała, że ​​Magawa pozostanie na stanowisku jeszcze przez kilka tygodni, aby „opiekować” nowych rekrutów i pomóc im się zaaklimatyzować.

„Występ Magawy był niepokonany i jestem dumny, że mogę z nim współpracować” – powiedział Malen.

„Jest mały, ale pomógł ocalić wiele istnień ludzkich, umożliwiając nam jak najszybszy i najbardziej opłacalny zwrot tak potrzebnej bezpiecznej ziemi naszym ludziom”.

 

We wrześniu ubiegłego roku Magawa został nagrodzony Złotym Medalem PDSA – czasami określanym jako Krzyż Jerzego dla zwierząt – za jego „oddanie ratujące życie służbie”. Był pierwszym szczurem, który otrzymał medal w 77-letniej historii tej organizacji.

Waży 1,2 kg (2,6 funta) i ma 70 cm (28 cali) długości. Chociaż jest znacznie większy niż wiele innych gatunków szczurów, Magawa jest wciąż wystarczająco mały i wystarczająco lekki, aby nie uruchamiał min, jeśli po nich przejdzie.

Szczury są szkolone w wykrywaniu związku chemicznego w materiałach wybuchowych, co oznacza, że ​​ignorują złom i mogą szybciej szukać min. Gdy znajdą materiał wybuchowy, drapią górę, aby ostrzec swoich ludzkich współpracowników.

Magawa jest w stanie przeszukać pole wielkości kortu tenisowego w zaledwie 20 minut – według Apopo osoba z wykrywaczem metalu zajęłaby od jednego do czterech dni.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: