Cezary Pazura

Obecnie trwa kampania społeczna zachęcająca do szczepień przeciwko koronawirusowi. Jedną z jej twarzy jest Cezary Pazura. Kwota, jaką miał zarobić za udział w akcji, może robić wrażenie.

Wiele znanych w Polsce osób zachęca do zaszczepienia się przeciwko Covid-19. W mediach społecznościowych pojawiają się posty, w których aktorzy, piosenkarze, prezenterzy czy pisarze informują o przyjęciu swojej dawki szczepionki. Trwa również rządowa kampania społeczna z gwiazdami takimi, jak np. Cezary Pazura. Jak donosi nasze źródło, miała ona pochłonąć wiele środków pieniężnych.

Cezary Pazura w kampanii #SzczepimySię

Stanisław Banasiuk, Mateusz BanasiukMaciej Musiał i Cezary Pazura to gwiazdy, które wzięły udział w kampanii społecznej #SzczepimySię. Aktor znany z gry w takich produkcjach, jak chociażby „13 posterunek” wystąpił w spotach emitowanych m.in. w telewizji czy internecie. W jednym z nagrań widać, jak aktor pojawia się przed gabinetem lekarskim, a następnie zasiada na fotelu dla pacjenta. Padają również słowa nawiązujące do jednej ze znanych ról Pazury.

Widzicie, nawet prawdziwy Kiler nie boi się szczepienia przeciw COVID-19! – powiedział, zachęcając odbiorców do rejestracji.

Sam aktor zaszczepił się w kwietniu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na początku pojawił się na konferencji prasowej z udziałem kamer i dziennikarzy, a następnie przy wszystkim przyjął swoją dawkę szczepionki.

Mam nadzieję, że od tego czasu moje życie, jak i życie wszystkich, którym na sercu leży zdrowie i normalność w przyszłości, wszyscy zrozumieją moją decyzję i pójdą też tym śladem – mówił wtedy.

Jak donosi nasze źródło, nie oszczędzano na środkach przeznaczonych na akcję promującą szczepienie się. Kwota, jaką ponoć miał otrzymać za swój kontrakt Cezary Pazura, jest imponująca. To około 350 tys. złotych.

Wiadomo, że im więcej znanych twarzy promuje szczepienia, tym więcej osób się zaszczepi, dlatego urzędnikom zależało, by pozyskać znane osoby, zwłaszcza lubiane. A Cezary Pazura wciąż ma wielu fanów od czasów „Kilera”. Aktor gra w serialach, filmach, jest rozpoznawalny, ma wysportowaną sylwetkę, prowadzi zdrowy tryb życia, nie wygląda na swój wiek, ma też stabilną sytuację rodzinną, dlatego uznano, że jest wiarygodny. I zaproponowano mu promowanie szczepień – mówi nasz informator.

Jesteście zaskoczeni kwotą?

msn