INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Cowid19: Dochodzenia, śledztwa karne na świecie..

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Dochodzenie karne wszczęto przeciwko szwajcarskiej „National Covid-19 Science Task Force” za popełnienie oszustwa „Covid”

Zarzuty karne zostały wniesione przeciwko Martinowi Ackermannowi, szefowi szwajcarskiej National Covid-19 Science Task Force i „prawdopodobnie innym zaangażowanym stronom”, za celowe i skuteczne straszenie ludności zgodnie z art. 258 Kodeksu Karnego.

Skargę karną złożyło pięć stowarzyszeń i siedem osób prywatnych indywidualnie

Powodowie zarzucają Martinowi Ackermannowi m.in. następujące przestępstwa:

  • Wielokrotne publikowanie nieprawdopodobnych, groźnych prognoz dotyczących wykorzystania łóżek intensywnej opieki w celu zastraszenia opinii publicznej i wprowadzenia bardziej rygorystycznych środków.
  • Powtarzające się i systematyczne manipulowanie danymi dotyczącymi łóżek na OIOM z przeszłości, prawdopodobnie w celu sprawienia, by obecna sytuacja wydawała się bardziej dramatyczna.
  • Fałszywe stwierdzenia dotyczące hospitalizacji i zgonów. Przy okazji konferencji prasowej Rady Federalnej w dniu 27 października 2020 r. Martin Ackermann skomentował obecną sytuację: „Dzisiaj Szwajcaria ma więcej hospitalizacji i zgonów dziennie niż w połowie marca. A liczby wciąż rosną. Oświadczenie było błędne.
  • Ciągle zmieniające się powody zaostrzania lub utrzymywania środków, w zależności od tego, który wskaźnik najlepiej pasuje do pożądanej narracji.

Prokuratura w Zurychu Limmat została poproszona o wszczęcie śledztwa i zabezpieczenie dokumentów dotyczących przestępstw od oskarżonych i „wspólników”. Yves Flückiger, członek zarządu szwajcarskich uniwersytetów, Michael Hengartner, prezes zarządu ETH i Matthias Egger, prezes Szwajcarskiej Narodowej Fundacji Nauki i pierwszy prezes grupy zadaniowej, zostali wymienieni jako wspólnicy.

davidicke.com

Materiał kolejny

Śledztwo na posiedzeniu Senatu w Texasie w sprawie szczepień

 O tym jak wiele placówek zdrowia i innych firm próbuje uczynić ze szczepień bramę do zatrudnienia. Czy to jest w Teksasie legalne..? Zobaczcie przesłuchania w teksaskim Senacie.

rumble.com

Ciekawostka od Autora Gabi 

NA VIDEO PADA NAZWA LEKU , BUDEZONID, KTÓRY KOSZTOWAŁ  BARDZO TANIO – PONIEWAZ BYL REFUNOWANY 

UPS- PRZYPADEK ?

NIE SĄDZĘ !

OBECNIE LEK BUDEZONID BEZ REFUNDACJI – TO KOSZT OK 400 PLN

SZUKAJCIE I KUPUJCIE NA ZAPAS I TAK WARTO !!

https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,mikroskopowe-zapalenie-jelita-grubego—budezonid-zniknal-z-listy-refundacyjnej,artykul,63021545.html

Ministerstwo Zdrowia usunęło lek z listy refundowanych. Dla chorych to koszt 400 zł

4 Czerwca 2021

Refundacja przestała obejmować lek na zapalenie jelit. Dotychczas pacjenci płacili za niego 3 zł. Od maja 2021 r. cena tego preparatu wzrosła do ok. 400 zł. Eksperci alarmują, że wielu chorych nie będzie stać na tak drogi lek i przestaną go przyjmować, co odbije się na ich zdrowiu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakiego leku nie obejmuje już refundacja

  • Kto najbardziej odczuje te braki

  • Co na ten temat mówi Ministerstwo Zdrowia

Refundacja leku na zapalenie jelit wstrzymana. Ceny wystrzeliły

Refundacja leków pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Dotychczas pacjenci przyjmujący budezonid, substancję czynną stosowaną przy leczeniu mikroskopowego zapalenia jelita grubego, nie musieli martwić się o finanse. Wszystko zmieniło się w maju 2021 r., kiedy preparat zawierający budezonid – Cortimente MMX, został usunięty z listy leków refundowanych.

Portal gazeta.pl donosi, że obecnie żadnego leku stosowanego do leczenia tego schorzenia nie obejmuje refundacja. W 2020 r. z listy zdjęto preparaty z mesalazyną. Z kolei w 2019 r. refundacja przestała dotyczyć preparatów o nazwie Entocort oraz Cortiment. Rezultat? Gwałtowna podwyżka cen.

Dotychczas za Cortimente MMX chorzy płacili zaledwie 3 zł. Po usunięciu preparatu z listy leków refundowanych muszą przygotować się na wydatek rzędu ok. 400 zł.

Refundacja jest potrzebna. Brak finansowego wsparcia uderzy w osoby starsze

Decyzja o wstrzymaniu refundacji na lek będzie brzemienna w skutkach. Jacek Hołub z Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita przyznał w rozmowie z portalem abczdrowie.pl, że stracą na tym przede wszystkim osoby starsze.

Refundacja była dla nich bardzo często jedyną drogą, aby zakupić lek. W obecnej sytuacji nie wszyscy mogą sobie pozwolić na tak ogromny wydatek. Tym bardziej, że zazwyczaj biorą także inne, drogie leki.

– Istnieje ryzyko, że oni po prostu przestaną go przyjmować, a to w wielu przypadkach grozi zaostrzeniem choroby – zwrócił uwagę ekspert. Jednak chorzy wyłącznie na zapalenie jelita grubego to nie jedyni poszkodowani.

Mikroskopowe zapalenie jelita dotyka zazwyczaj osoby, które zmagają się z chorobami autoimmunologicznymi m.in. reumatoidalnym zapaleniem stawów, cukrzycą czy chorobą Hashimoto. – Ich wydatki na leki także drastycznie wzrosną – alarmował Hołub.

Resort zdrowia: refundacja wymaga ponownej oceny

Prof. Grażyna Rydzewska, prezeska Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego, zwróciła uwagę, że są szanse, aby refundacja jako wskazanie rejestracyjne została przywrócona od 1 lipca 2021 r. Aktualnie brak refundacji leku dotyczy wyłącznie mikroskopowego zapalenia jelita grubego, a pozostałe wskazania Cortiment MMX nadal mają być refundowane. To poważna luka, która stwarza zagrożenie dla chorych.

Wszystko jednak zależy od decyzji resortu zdrowia. Jakie są szanse na to, aby refundacja została wznowiona? Ministerstwo twierdzi, że kontynuacja refundacji będzie wymagała ponownej oceny. – Resort […] dołoży wszelkich starań, aby wniosek został sprawnie przeprocedowany, a terapia ponownie pojawiła się na wykazie leków refundowanych – oznajmił Jarosław Rybarczyk, główny specjalista z Biura Komunikacji MZ.

Przedstawiciel resortu zwrócił uwagę, że brak refundacji nie oznacza, że lek zniknie z aptek i będzie „przejściowo pełnopłatny w tym wskazaniu”. Jego zdaniem część osób może wybrać także alternatywne terapie innymi substancjami czynnymi po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

https://www.biznesinfo.pl/ministerstwo-zdrowia-usunelo-lek-z-listy-refundowanych-dla-chorych-to-koszt-400-zl-pt-040621

%d bloggers like this: