NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Zobacz, jak YouTuber wleciał dronem do wnętrza wulkanu na Islandii [WIDEO]

Joey Helms postanowił przelecieć się dronem nad rzeką lawy wyrzucaną przez wulkan Fagradalsfjall na Islandii. Niestety, statek wpadł w turbulencję i runął w lawę rozgrzaną do ponad tysiąca stopni.

Fagradalsfjall jest jednym z najlepiej sfotografowanych wulkanów na świecie. Nigdy wcześniej tak duże rzesze turystów nie przybywały na Islandię, gdy zobaczyć aktywny wulkan z bliska, niemal na wyciągnięcie ręki.

Jako, że erupcja jest spokojna i przewidywalna, turyści z całego świata robią sobie zdjęcia, podchodząc pod rozżarzoną do czerwoności lawę. Niektórzy filmują ten niezwykły spektakl z lotu ptaka za pomocą dronów.

YouTuber Joey Helms, który chciał pokazać rzeki lawy z bliska, popełnił duży błąd. Przeleciał zbyt blisko roztopionej skały o temperaturze przeszło tysiąca stopni. Uwalniane z niej gorące gazy wywołały turbulencje, w której dron wleciał, tracąc stabilność.

W ostatnich sekundach lotu, zamiast unieść się, dron utracił moc i wleciał w tryskające fontanny lawy. Niemal natychmiast stopił się. Polecamy obejrzeć filmik do końca, ponieważ Helms pokazał wulkan z innej perspektywy w rewelacyjnej jakości 4K.

Erupcja, która rozpoczęła się 19 marca na Półwyspie Reykjanes w południowo-zachodniej Islandii, jest pierwszą w tej części wyspy od 800 lat. Natomiast sam wulkan Fagradalsfjall pozostawał w uśpieniu od co najmniej 6 tysięcy lat.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube

Lawa 176+ Najlepszych Memów Jeja.pl

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: