NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

ZIELONA ŻYWA ŻYWNOŚĆ !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

O BAKTERIACH, WIRUSACH, SZCZEPIONKACH I ANTYBIOTYKACH

„Ponad 150 lat temu dwóch tytanów nauki toczyło ze sobą ostrą i zaciętą walkę, wygrał (czyli został ze swoimi teoriami oficjalnie uznany przez innych akademików) jeden z nich i efekty tego widzimy do dnia dzisiejszego.
Drugi zaś popadł w niełaskę i pies z kulawą nogą o nim dzisiaj nie pamięta (oprócz lekarzy medycyny niekonwencjonalnej, którzy do dzisiaj korzystają z dokonań zarówno jego jak i jego naukowych następców).
O tym pierwszym dzieci uczą się pilnie w szkole, o tym drugim rzadko się wspomina bo jakoś mało kto kojarzy kim był.
O kim mowa?
Pierwszy, ten zwycięski to Louis Pasteur (1822-1895), drugi zaś to jego starszy kolega po fachu, Antoine Bechamp (1816-1908).
Na czym polegała walka dwóch tytanów?
W dużym skrócie: pierwszy wysunął hipotezę, że ludzka krew jest sterylna, zaś powodem chorób są drobnoustroje, które dostają się do organizmu z zewnątrz i w celu wyleczenia należy je wszelkimi sposobami (czyli lekami) zniszczyć.
Drugi zaś, że na rozwój choroby ma znaczenie nie tylko sam drobnoustrój jako taki, ile środowisko w jakim przyjdzie mu przebywać, zatem w celu wyleczenia należy podnieść odporność organizmu, który sam rozprawi się z agresorem, nawet jeszcze zanim ten zdąży naprawdę zaatakować.
W wyniku przyjęcia tylko pierwszej teorii za jedynie słuszną, mamy teraz miłościwie nam panującą “zarazkofobię” oraz erę “pigułki na wszystko”: antybiotyki przepisywane są na umór od dzieciństwa każdemu przy byle infekcji, podobnie jak powszechne i przymusowe szczepionki podawane “na wszelki wypadek” każdemu od urodzenia, zaś antybakteryjne chemikalia dodawane są bez opamiętania do wszystkiego (triklosan i jemu podobne), a ze sklepu zniknęło naturalne mleko, bo jego miejsce zajęło mniej lub bardziej pasteryzowane.
Tak dla zdrowotności oczywiście to wszystko.
Państwo szalenie dba o wredne mikroby, aby ludności czasem nie zaszkodziły.
Oczywiście dba na nasz koszt, bo wszyscy zrzucamy się na ten system ochrony przed “złym” płacąc podatki, składki itd. Bezpłatna służba zdrowia nie istnieje, to wymysł polityków. 😉
Aby była jasność: nie jestem przeciwna antybiotykom, są sytuacje w których mogą uratować one życie, jednak powszechnie znanym faktem jest ich nadużywanie, przez co wiele z tych preparatów stało się już bezużyteczne, a szpitale stały się najniebezpieczniejszym miejscem w mieście, czego Pasteur chyba nie przewidział.
Od czasu wiekopomnych odkryć Pasteura gawiedź wszem i wobec została intelektualnie zgwałcona oraz przymusowo, rządowo i powszechnie spasteryzowana.
Bakteria, Obywatelu, to Twój największy wróg, który cię atakuje i należy go wszelkimi sposobami niszczyć, do czego znakomicie nadają się rozmaite chemikalia, w większości nieznane jeszcze kilkadziesiąt temu.
Teorii pana Pasteura naucza się od małego w szkole, taka jest jedyna i niepodważalna prawda i basta.
I wszystko jest OK, Pasteur miał rację rzecz jasna, bakterie faktycznie są wszędzie i to w ilościach zatrważających, mówiąc uczciwie w naszych ciałach zarówno w środku jak i na zewnątrz mamy więcej bakterii niż komórek. 🙂
Mało tego, każdy z nas ma inny garnitur mikrobów, nie ma dwóch takich samych ludzi pod tym względem.”
cytat z netu

SOK Z MŁODEGO JĘCZMIENIA

sok z jęczmienia

CZYM JEST SOK, A WŁAŚCIWIE EKSTRAKT Z MŁODEGO JĘCZMIENIA?

To prawdziwy, najlepszej jakości ciemnozielony wyciąg z młodej trawy jęczmiennej, która nie wytworzyła jeszcze tzw. ”kolanka”, a tym samym nie zawiera glutenu. Sam ekstrakt uzyskiwany jest z wyciśniętego z kilkudniowych trawek jęczmiennych soku. Następnie jest od odparowywany w 31 st. C i proszkowany. Po zmieszaniu z wodą tworzy żywy, szmaragdowy napój, bez widocznych źdźbeł trawy. Nie zawiera też błonnika! (Uwaga na siano!)
Wyciąg z młodego jęczmienia stosowany jest przede wszystkim do odżywiania zmęczonego chemicznymi toksynami organizmu, ale także do oczyszczania z toksyn. Dzięki zawartości ogromnej ilości działających wzajemnie mikroelementów, witamin i enzymów, wspomaga nasze ciało do samoregeneracji i zdrowienia. Bez enzymów dochodzi do zaburzenia wszystkich funkcji życiowych – trawienia, oddychania, poruszania się, pogarsza się też znacznie praca mózgu. Ekstrakt z młodego jęczmienia zawiera więcej niż 20 enzymów, a badania odkrywają kolejne. Dla porównania, mięso zawiera tylko jeden enzym. Zielony napój to kilka talerzy warzyw i owoców zawartych w jednej łyżeczce proszku jęczmiennego.

SOK Z JĘCZMIENIA JEST BOGATY W PRZECIWUTLENIACZE

Wyciąg z młodej trawy jęczmiennej jest bogaty w witaminy A i C, które działają jako przeciwutleniacze. Te witaminy pomagają zwalczać wolne rodniki, które mogą uszkodzić organizm. Jęczmień pomaga w usuwaniu wolnych rodników z organizmu i zmniejsza ryzyko problemów, od zmniejszonej elastyczności skóry po raka piersi i okrężnicy.

ULEPSZA TRAWIENIE

Trawa jęczmienna jest doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik, który dostarcza trawa jęczmienna, wspomaga trawienie na dwa sposoby: po pierwsze, nierozpuszczalny błonnik odżywia „dobre bakterie” żyjące w jelitach, pomagając efektywnie trawić pokarm i utrzymując zdrowe jelita. Po drugie, rozpuszczalny błonnik pokarmowy pomaga żołądkowi wolniej wchłaniać cukier, obniżając poziom cukru we krwi i cholesterolu.

UTRZYMUJE ZDROWE KOŚCI

Wapń jest głównym budulcem kości, a posiadanie dobrego źródła wapnia w diecie ma kluczowe znaczenie dla zdrowia kości. Wapń znajdujący się w trawie jęczmiennej może pomóc w zapobieganiu lub odwróceniu osteoporozy. Może również pomóc w utrzymaniu zdrowych zębów, zwłaszcza w połączeniu z fosforem, który znajduje się również w trawie jęczmiennej.

ZMNIEJSZA RYZYKO CHORÓB SERCA I UDARU MÓZGU

Rozpuszczalny błonnik pokarmowy w ekstrakcie z trawy jęczmiennej może pomóc wypłukać dodatkowy cholesterol z organizmu. Wchłania cholesterol, zanim trafi do krwi, obniżając jego poziom i zmniejszając ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Znacznie zmniejsza ryzyko chorób serca.

Ekstrakt z młodego jęczmienia jest bogaty w aminokwasy, które są ważnym budulcem białek w organizmie. Dziewięć niezbędnych aminokwasów, które dostarcza trawa jęczmienna, pomaga organizmowi w naprawie mięśni, naczyń krwionośnych, a nawet szpiku kostnego.

Jęczmień GW to doskonała superżywność. Stworzyła ją przyroda, a my tylko delikatnie ją przetworzyliśmy. To ekstrakt biologicznie czynnych substancji, który dostarczamy w praktycznej i przyjaznej dla użytkownika formie. Surowiec suszymy w najwyższej jakości suszarce, w maksymalnej temperaturze 31oC. Dzięki temu Jęczmień GW jest wciąż „żywy”, świeży i zachowuje wartości odżywcze.

Jęczmień GW to enzymatyczny eliksir pełen życia. Proszę sobie wyobrazić młodą roślinkę trawy jęczmiennej, jak kiełkuje, przebija twardą skorupę ziemi i rośnie w górę ku słońcu. Ten świadomy celu, młodzieńczy organizm jest zbierany w okresie swojego rozkwitu. Jest przetwarzany w momencie, gdy zdążył już zaczerpnąć olbrzymie ilości substancji odżywczych i energii z ziemi, wody, powietrza i słońca. Te podstawowe elementy są naturalnie przetwarzane w substancje bardziej kompleksowe, wykorzystywane później w wyższym łańcuchu pokarmowym, a zatem także przez nas.

TRAWA JĘCZMIENNA JEST RÓWNIEŻ DOBRYM ŹRÓDŁEM:

Witaminy C,

Witaminy A,

Magnezu,

Wapniu,

Fosforu.

Niezbędne aminokwasy w trawie jęczmiennej są kompletne, co czyni go jednym z najbardziej odżywczych pokarmów na świecie. Większość roślin nie dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, których potrzebuje organizm ludzki. Trawa jęczmienna może dostarczyć każdego aminokwasu, pomagając ludziom na diecie roślinnej uzyskać potrzebne składniki odżywcze.

Źródło: https://www.webmd.com/diet/health-benefits-barley-grass#2

CHLORELLA PYRENOIDOSA

Chlorella Pyrenoidosa

CHLORELLA TO JEDNOKOMÓRKOWA, ZIELONA ALGA SŁODKOWODNA.

Istnieje ponad 30 różnych gatunków Chlorelli, ale najczęściej wykorzystywane są w badaniach dwa typy – Chlorella vulgaris i Chlorella pyrenoidosa. Ponieważ Chlorella ma twardą ścianę komórkową w swojej naturalnej postaci, ludzie nie są w stanie w pełni jej strawić i wykorzystać wszystkich prozdrowotnych substancji w niej zawartych. Z pomocą przychodzą tutaj suplementy, które eliminują ten problem i pozwalają w pełni czerpać z dobroci tych alg. Jest dostępna w postaci kapsułek, tabletek, proszku i ekstraktu. Oprócz tego, że jest stosowana jako suplement diety, Chlorella jest również stosowana jako paliwo biodiesel. Co ciekawe, badania wskazują, że może przynosić wiele korzyści zdrowotnych.

ODŻYWCZOŚĆ CHLORELLI

Imponujący profil odżywczy Chlorelli sprawił, że niektórzy nazywają ją „super food”. Chociaż dokładna zawartość składników odżywczych zależy od warunków wzrostu, użytych gatunków i sposobu przetwarzania suplementów, jasne jest, że zawiera kilka korzystnych składników odżywczych. Są to:

Białko: Chlorella to 50–60% białka. Co więcej, jest kompletnym źródłem białka co oznacza, że zawiera wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów.

Witamina B12: Niektóre odmiany Chlorelli zawierają również witaminę B12.

Żelazo i witamina C: Chlorella może być dobrym źródłem żelaza. W zależności od suplementu może ona pokrywać od 6 do 40% dziennego zapotrzebowania. To także doskonałe źródło witaminy C, która pomaga wchłaniać żelazo.

Inne przeciwutleniacze: te małe zielone komórki zapewniają szeroką gamę przeciwutleniaczy.

Inne witaminy i minerały: Chlorella dostarcza magnezu, cynku, miedzi, potasu, wapnia, kwasu foliowego i innych witamin z grupy B.

Omega-3: Podobnie jak inne algi, Chlorella zawiera kwasy omega-3. Zaledwie 3 gramy chlorelli dostarczają 100 mg kwasów omega-3.

Błonnik: W dużych ilościach Chlorella może być dobrym źródłem błonnika.

WIĄŻE SIĘ Z METALAMI CIĘŻKIMI, WSPOMAGAJĄC DETOKSYKACJĘ

Chlorella zyskała popularność dzięki swojej zdolności do wspomagania organizmu w „detoksykacji”. W rzeczywistości badania na zwierzętach wskazują, że skutecznie pomaga usuwać metale ciężkie i inne szkodliwe związki z organizmu. Metale ciężkie zawierają pewne pierwiastki, które są niezbędne w małych ilościach, takie jak żelazo i miedź, ale inne metale ciężkie, takie jak kadm i ołów mogą być toksyczne w większych ilościach.

Chociaż rzadko zdarza się, aby ludzie mieli niebezpieczne poziomy metali ciężkich w swoim organizmie, mogą być narażeni na metale ciężkie poprzez zanieczyszczenie lub niektóre prace, takie jak górnictwo. U zwierząt stwierdzono, że algi, w tym Chlorella, osłabiają toksyczność metali ciężkich w wątrobie, mózgu i nerkach. Ponadto wykazano, że Chlorella pomaga obniżyć ilość innych szkodliwych chemikaliów, które czasami znajdują się w żywności. Jednym z nich jest dioksyna, substancja zaburzająca działanie hormonów. Chlorella może pomóc we wzmocnieniu naturalnej zdolności organizmu do usuwania toksyn.

POMAGA W ZMNIEJSZENIU CHOLESTEROLU

Kilka badań sugeruje, że suplementy Chlorelli mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu.

Konkretnie, kilka badań wykazało, że przyjmowanie 5–10 gramów Chlorelli dziennie obniżyło poziom cholesterolu całkowitego i LDL oraz trójglicerydów u osób z wysokim ciśnieniem krwi i/lub nieznacznie podwyższonym poziomem cholesterolu. Zawartość Chlorelli może pomóc poprawić poziom lipidów we krwi:

Niacyna: witamina AB, która obniża poziom cholesterolu.

Błonnik: środek obniżający poziom cholesterolu.

Karotenoidy: wykazano, że naturalnie obniżają poziom cholesterolu.

Przeciwutleniacze: pomagają zapobiegać utlenianiu cholesterolu LDL, który przyczynia się do chorób serca.

chlorella gw

Chlorella pyrenoidosa GW zawiera wiele różnorodnych substancji biologicznie czynnych. Jest na przykład jednym z najbogatszych źródeł chlorofilu, któremu zawdzięczamy życie na naszej planecie. Aby zapewnić jak najlepszą przyswajalność Chlorelli przez nasz układ trawienny, stosujemy metodę suszenia rozpyłowego STEAM. Ta metoda gwarantuje idealny stosunek dwóch właściwości: wysokiego poziomu wchłaniania substancji odżywczych (co najmniej 80%) i minimalnego uszkadzania zawartości komórek.

CHLORELLA POMAGA UTRZYMAĆ ODPOWIEDNIE CIŚNIENIE KRWI

Chlorella może pomóc w utrzymaniu zdrowia serca i nerek, które są niezbędne do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. W jednym badaniu osoby z lekko wysokim ciśnieniem krwi przyjmowały cztery gramy Chlorelli dziennie przez 12 tygodni. Pod koniec osoby te miały niższe odczyty ciśnienia krwi niż uczestnicy, którzy przyjmowali placebo. Inne badanie na zdrowych mężczyznach wykazało, że przyjmowanie suplementów Chlorelli było związane z mniejszą sztywnością tętnic, czynnikiem wpływającym na ciśnienie krwi. Jedną z teorii wyjaśniających to jest to, że niektóre składniki odżywcze Chlorelli, w tym arginina, potas, wapń i omega-3, pomagają chronić tętnice przed twardnieniem.

MOŻE POMÓC W OBNIŻENIU CUKRU WE KRWI

Jedno z badań wykazało, że przyjmowanie Chlorelli przez 12 tygodni obniżyło poziom cukru we krwi na czczo zarówno u osób zdrowych, jak i u osób z wysokim ryzykiem chorób związanych ze stylem życia. Inne badania wykazały, że suplementacja Chlorellą poprawia kontrolę poziomu cukru we krwi i zwiększa wrażliwość na insulinę u pacjentów z niealkoholową stłuszczeniową chorobą wątroby.

INNE POTENCJALNE KORZYŚCI

Wspomaga zdrowie oczu: Chlorella zawiera luteinę i zeaksantynę, dwa karotenoidy, które chronią oczy i zmniejszają ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej.

Wspomaga zdrowie wątroby: wykazano, że Chlorella poprawia wskaźnik zdrowia wątroby u osób z chorobami wątroby.

Poprawione trawienie: Chlorella ułatwia trawienie i zmniejsza wzdęcia.

Łagodzi PMS: Dowody mówią, że Chlorella może złagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Chlorella zawiera wapń i witaminy z grupy B, które, jak wykazano, zmniejszają PMS.

Źródło: https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0092460

TERAPIA WODOREM MOLEKULARNYM

terapia wodorem

TRWAŁY STRES OKSYDACYJNY JEST JEDNĄ Z GŁÓWNYCH PRZYCZYN WIĘKSZOŚCI CHORÓB ZWIĄZANYCH ZE STYLEM ŻYCIA, RAKIEM I PROCESEM STARZENIA.

Ostry stres oksydacyjny bezpośrednio powoduje poważne uszkodzenia tkanek. Pomimo klinicznego znaczenia uszkodzenia oksydacyjnego, przeciwutleniacze mają ograniczony sukces terapeutyczny. Wodór cząsteczkowy (H2) ma potencjał jako „nowy” przeciwutleniacz w zastosowaniach profilaktycznych i terapeutycznych [Ohsawa i in ., Nat Med. 2007: 13; 688-94]. H2 ma wiele zalet jako potencjalny przeciwutleniacz.

Ostry stres oksydacyjny pojawia się w różnych sytuacjach: stanach zapalnych, zawale serca lub mózgu, przeszczepach narządów, dużym wysiłku fizycznym, ustaniu krwawienia operacyjnego i innych. W wielu przypadkach reperfuzja niedokrwienia jest krytyczną przyczyną wzrostu ostrego stresu oksydacyjnego.

H2 działa jako łagodny, ale skuteczny przeciwutleniacz. Wodór jest najpowszechniejszym pierwiastkiem we Wszechświecie, stanowiącym prawie 75% masy wszechświata; jednakże wodór nie występuje na Ziemi w postaci monoatomowej, występuje w wodzie oraz związkach organicznych lub nieorganicznych. Wodór o wzorze cząsteczkowym H2 jest bezbarwnym, bezwonnym, pozbawionym smaku i wysoce łatwopalnym gazem dwuatomowym. Atmosfera ziemska zawiera mniej niż 1 część na milion wodoru.

H2 JEST NIECO MNIEJ AKTYWNY I ZACHOWUJE SIĘ JAK GAZ OBOJĘTNY W NIEOBECNOŚCI KATALIZATORÓW LUB W TEMPERATURZE CIAŁA. 

H2 nie reaguje z większością związków, w tym gazowego tlenu w temperaturze pokojowej. Wodór gazowy jest palny tylko w temperaturze wyższej niż 527°C.

Wdychanie gazowego wodoru jest prostą metodą terapeutyczną. Wodór można wdychać dostarczając go przez obwód respiratora, maskę twarzową lub kaniulę nosową. Ponieważ wdychany wodór działa szybciej, może być odpowiedni do obrony przed ostrym stresem oksydacyjnym. W szczególności wdychanie gazu nie wpływa na ciśnienie krwi; ciśnienie krwi podwyższone w wyniku infuzji może powodować poważne przeszkody w leczeniu zawału mięśnia sercowego. Gazowy wodór nie stwarza ryzyka wybuchu w powietrzu i czystym tlenie gdy występuje w stężeniach <4%.

Jedna sesja terapii wodorem trwa 30 minut. Jej koszt to 63 zł.

W cenie jest kaniula nosowa oraz porcja elektrolitów na bazie wody nasyconej wodorem oraz soku z trawy z młodego Jęczmienia. 

opis chorób
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: