NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Suszone larwy mącznika wkraczają na rynek żywności UE po bezpiecznym przejściu

Transkrypcja wideo

STEP VAESSEN: Niektórym może to nie wyglądać zbyt apetycznie, ale są tacy, którzy twierdzą, że to jedzenie przyszłości. Weźmy na przykład 25-letniego Remco Mensincka, który przekształcił starą farmę świń w pionową farmę dla mączników mącznika. Są one używane jako karma dla zwierząt domowych, ale jak tylko nowe domy zostaną ukończone, mogą wkrótce znaleźć drogę do kuchni w całej Europie.

REMCO MENSINCK: Wartości odżywcze larw mącznika są naprawdę dobre. Mają niską zawartość tłuszczów i dużo białka, a produkcja larw mącznika ma bardzo mały ślad zarówno pod względem emisji dwutlenku węgla, jak i energii, nie wymaga dużo energii, aby je wyprodukować.

SIL FLEIJSMAN: Cóż, to mały, [NIESŁYSZALNY] smak. Ale jeśli dodasz do niej trochę soli, uzyskasz dodatkowy smak.

STEP VAESSEN: Jako szef kuchni uczył ludzi, jak używać owadów w swoich potrawach. Po usmażeniu świerszczy używa ich do sałatki ze sfermentowanego pomidora i papryki.

SIL FLEIJSMAN: Zamierzam zrobić desery z trzech małych robaków Ebola z Apple, a potem trochę malin i kremu z białej czekolady.

STEP VAESSEN: Wykwintna kuchnia z chrząszczami, świerszczami lub robakami, których tak wiele w tej części świata, to może być zbyt egzotyczne. Eksperci nazywają to czynnikiem brzydkim, a ten szef kuchni nie wierzy, że owady do spożycia przez ludzi wkrótce staną się bardzo popularne. Zapewniam jednak, że ta sałatka z krykieta jest bardzo smaczna.

SIL FLEIJSMAN: Robaki są droższe niż wołowina ze względu na koszty produkcji. To nie jest normalne, że jesz, ale muszą się do tego przyzwyczaić.

STEP VAESSEN: Wolą ser.

SIL FLEIJSMAN: Wolą ser. Tak. I różne rodzaje mięs, oczywiście także warzywa.

TOM MOHRMANN: Używa się go w koktajlach i napojach. Zawiera aż 80% białka.

KROK VAESSEN: To wszystko jest zrobione z chrząszczy Buffalo. Po mączniku mącznika, owad ten jest również uważany za nową żywność przez Europejską Agencję ds. Żywności i Bezpieczeństwa. Firma twierdzi, że istnieje sposób na przekonanie ludzi do jedzenia owadów, a nie pokazywanie ich jako owadów.

TOM MOHRMANN: Nie tak powinno się to prezentować. Nie prosimy ludzi o jedzenie owadów. To jest inne i to musi się zmienić. To także zmiana, która musi nastąpić w sposobie myślenia firm produkujących żywność.

STEP VAESSEN: Więc nawet dla tych, którzy je hodują, te robacze ciasteczka wciąż mogą być trochę zbyt innowacyjne. Chociaż z odrobiną dodanej czekolady, czynnik obrzydzenia wydaje się całkowicie zniknąć. Step Vaessen w Al-Jazeera, [NIE SŁYCHAĆ] na południu Holandii.

 

al jazeera

 

KIedy myślałeś że robak jest martwy memy, gify i śmieszne obrazki facebook,  tapety, demotywatory zdjęcia

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: