NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !! Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

„Przeciekły badania Pfizera: Cząstki Vax masowo gromadzą się w jajnikach!!!!!!!!!!!!!”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 4 czerwca 2021

Ze scenariuszem dr Ah Kahna Syed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To ujawnione badanie #Pfizer z EMA pokazuje#Pfizer , że

cząsteczki #szczepionki #vaccine są w dużej mierze sekwestrowane w jajnikach.

Zgadza się. Jajniki.

Proszę pamiętać, że jest to model zwierzęcy (mysz/szczur) i farmakokinetyka wychwytu przez jajniki może się różnić w zależności od gatunku. Nie jest możliwe przeprowadzenie tych eksperymentów na ludziach.
Proszę również pamiętać, że to *nie* potwierdza, że ta szczepionka zawiera składnik sterylizujący.
Ale są pytania, na które trzeba odpowiedzieć i nie tylko ja je zadaję
Przedstawiona tabela pochodzi z ujawnionego dokumentu badawczego firmy Pfizer, omówionego w przeglądzie EMA, który znajduje się tutaj:
 https://www.ema.europa.eu/en/documents/assessment-report/comirnaty-epar-public-assessment-report_en.pdf … Odpowiedni akapit potwierdza wychwyt przez jajniki, ale następnie odwołuje się do badań mówiących, że „nie zidentyfikowano żadnych efektów” (inaczej niepublikowane / weryfikowalne)
6.00 avg. rating (99% score) - 2 votes
CZERWONE

7 thoughts on “„Przeciekły badania Pfizera: Cząstki Vax masowo gromadzą się w jajnikach!!!!!!!!!!!!!”

 1. Ups, miałem na myśli atawusów, czyli generalnie tych obdarzonych atawizmami typu zęby i pazury, był kiedyś taki zydzi serial o tym p.t. Obcy. Teraz jednak urzekło mnie podobieństwo do tego całego Atty z Królewska TV, przemnożone przez inwokacje satanistów do „maran athu”.. No na pewno wyjdzie z tego jakiś trupi smród, żeby tylko zdążyć połapać zapachy i potem tłumaczyć ludziom rzeczy prosto i klarownie, czy nie? No tak, ruska podległość.
  Jejku, ciągle cosik się tu wyłącza..

 2. Więc to by wyjaśniało „dużo krwi przy miesiączce, galaretę”.
  Depopulacja rozpoczęta, deformacja narodzin dzieci, „roślinki” zamiast rozumnego człowieka. I tutaj kolejna odpowiedź. Debilnym narodem łatwo sterować.

  1. No i o to chodzi…. „Spierdolą nam coś w genach”, żebyśmy my nic nie zauważyli. A jak będą powstawać kolejne pokolenia, to już „zidiociałe, łatwo sterowalne”.
   Bo wystarczyło pozmieniać tylko „dna już przy zapłodnieniu” i „wyjąć to co im przeszkadzało”

   1. I dla tego jest taki „nacisk”, przymus, na szczepienia. Bo trzeba ten „gen” w całej ludzkości wyjąć.

  2. Ogłupianie ludzkości od słodzików w piwie, po fluor w zęby, chlor w wodzie, brom w chlebie, niszczenie ekosystemu (mniej tlenu, więcej imbecylów), może i galareta w szczypionych jajnikach, itd. Taka tam drobnica… a tym czasem.. na uniwerkach wykładają sobie nowe gaduły o tym, że „15% populacji ma IQ poniżej 85 (czasem 80)” i że tacy nie potrafią wykonywać nawet prostych powtarzalnych czynności… Akcja T-4, którą usiłowali na mnie zwalić bogowie elficcy (w 2008, tuż po rozpakowaniu Krakowa), to mały pikuś przy tej depopulacji, jaką teraz planują. Jak do tego dojdzie, to udzkość strzeli sobie w kolano jak blond naziści co się pochowali na Antarktydzie w dawnych podlodowych miastach Lachów, zanim ich przerobili na swoje ciapaci „Plejadianie”.

   Trzeba sobie radzić. Podzieliłem sobie przydupasów masonów na zapachy, które ci noszą po tych co ich dotykają za sznurki. Amerykańska masoneria głownie śmierdzi jak zjełczały pot po skóro-żywnych Koszczanach; ruska głównie śmierdzi jak szczyny kota po tuningujących kociakach (m.in. Keltach) zrobionych kiedyś przez elfy, francuska „matka” jak zepsuta ryba po paryzeuszach kanibalach od galijskich Aquarian od Pridźaba, niemiecka jak już zielone mięso po diecie kurduplich pruskich gnomów/bajtków. Tam jest jeszcze parę paskudniejszych śmierdzących śmiercią awatusów, brudem brudnej armii, smoczą siarką, stalą i ropą 4. bestii, suchą granulacją czerwonego eteru, niebieskimi bionami maszyn,..,..,… itd. Tyle nara wystarczy. Jak spotykasz typa a synestezja wali po nosie, to już wiesz o co chodzi.
   Dla odmiany św. Ojciec Pio pachniał fiołkami.
   Ale .. z drugiej strony.. nie pomyl tego zapachu z tymi pedlaskimi diablętami, bo świeże gówno przed rozkładem ma podobny zapach.. Ale się to rozpasło.. w instrukcję dla dominikanów… Tarzanie się psów myśliwskich w zapachach syriańskich zwierząt to jeszcze nie dla was, ale nie aż tak długo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: