NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Projekt ws. likwidacji TVP Info: „Ludzie mają dość tego, co wyprawia publiczna telewizja”

Politycy Platformy Obywatelskiej z Rafałem Trzaskowskim na czele domagają się zamknięcia TVP Info, nazywając ją typową stacją propagandową, której celem jest utrwalanie władzy partii Jarosława Kaczyńskiego.

Jak przypomina PAP, likwidacja TVP Info była jedną z zapowiedzi Rafała Trzaskowskiego jeszcze podczas jego kampanii wyborczej przed zeszłorocznymi wyborami prezydenckimi. Politycy PO powołali także w tej sprawie komitet inicjatywy ustawodawczej i zbierają podpisy, aby złożyć projekt ustawy o likwidacji TVP Info w Sejmie. Na zebranie wymaganych 100 tys. podpisów komitet ma czas do końca lipca.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który stoi na czele komitetu, sam bierze udział w zbieranie podpisów pod projektem. Kilka dni temu opublikował na Twitterze zdjęcie z prowadzonej zbiórki.

Politycy PO w całej Polsce prowadzą zbiórkę podpisów pod inicjatywą.

Zbiórka ruszyła na ostro dopiero wtedy, kiedy zostały zdjęte obostrzenia covidowe, kiedy można było wyjść do ludzi, rozstawić stoliki. Mamy więc tak naprawdę za sobą jeden taki pełny weekend pracy struktur i ludzie bardzo, bardzo chętnie podpisują – powiedział rozmowie z PAP sekretarz generalny PO Marcin Kierwiński.

 

Jak zaznaczył Kierwiński, autorzy projektu są przekonani, że uda im się zebrać wymaganą liczbę podpisów. 

– Ludzie mają dość tego, co wyprawia publiczna telewizja i właśnie na ulicach pokazują nam, że ten pomysł zamknięcia radiowęzła PiS-u, a w przyszłości przywrócenia normalnej telewizji, jest po prostu dobry – oświadczył sekretarz generalny PO.

W uzasadnieniu projektu ustawy autorzy twierdzą, że „TVP Info spełnia rolę typowej stacji propagandowej, której celem jest utrwalenie władzy partii Jarosława Kaczyńskiego”.

 

– Tendencyjne pytania, agresja wobec polityków opozycji, nieprawdziwe materiały – to tylko niektóre z narzędzi uprawiania polityki przez tę stację. Stała się ona bowiem narzędziem polityki, nie różniącym się w istocie swojej misji od telewizji właściwej dla krajów autorytarnych czy tej, która funkcjonowała w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej w czasach komunizmu – piszą autorzy projektu. 

Komentując inicjatywę PO, wiceminister kultury Jarosław Sellin stwierdził kilka dni temu, że Platforma Obywatelska to partia likwidatorska, niemająca żadnego pozytywnego programu”.

– Skupia się w ostatnich sześciu latach na wzbudzaniu antypisowskich emocji, jest zakładnikiem tych emocji – powiedział Sellin.

https://pl.sputniknews.com/

Tvpinfo - najlepsze znaleziska i wpisy o #tvpinfo w Wykop.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Projekt ws. likwidacji TVP Info: „Ludzie mają dość tego, co wyprawia publiczna telewizja”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: