NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Pratasiewicz: Białoruski Dom w Warszawie kontroluje program białoruskiej opozycji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pratasiewicz: Białoruski Dom w Warszawie kontroluje program białoruskiej  opozycji - Sputnik Polska

Zatrzymany 23 maja w samolocie Ryanair Raman Pratasiewicz w wywiadzie dla białoruskiego kanału telewizyjnego stwierdził, że Białoruski Dom w Warszawie – za pośrednictwem premiera Polski – nadzoruje agendę białoruskiej opozycji.

– Rząd bezpośrednio wydzielał kwoty rzędu 50 mln zł dla prywatnej białoruskiej organizacji. A premier (Polski Mateusz Morawiecki – red.) przyjechał osobiście, tam też są prawie na pewno jakieś schematy korupcyjne. Obecnie Białoruski Dom w Warszawie jest wiodącą organizacją, która kontroluje w zasadzie wszystkie białoruskie wydarzenia, całą białoruską agendę. Osobiście za pośrednictwem premiera Polski przez ręce Domu Białoruskiego w Warszawie wydzielono 53 mln złotych na pomoc białoruskim uchodźcom.

Dodał, że mimo przyznanych pieniędzy, białoruscy uchodźcy nie otrzymali żadnej pomocy. – Pieniądze zostały przyznane, domofon dzwonił całą dobę, ludzie naprawdę próbowali przyjść i poprosić o pomoc, ale nikt nie otwierał drzwi – powiedział.

https://t.me/ontnews/38670

Jednocześnie zwrócił uwagę, że finansowanie byłej kandydatki na prezydenta Swiatłany Cichanouskiej pochodzi z funduszy litewskich podatników i zainteresowanych biznesmenów. 

Po pierwsze, rzeczywiście, część to koszt podatników litewskich. Podatnicy litewscy de facto wspierają zagranicznych polityków z własnej kieszeni. Częściowo są to prywatni sponsorzy. To znaczy prywatni biznesmeni, przedstawiciele elity biznesowej i tak dalej dalej. A trzeci to wsparcie finansowe diaspory. Oznacza to, że istnieje wiele źródeł finansowania – powiedział w czwartek w wywiadzie dla programu „Markow. Nic osobistego” na kanale ONT.

Raman Pratasiewicz udzielił wywiadu białoruskiemu kanałowi telewizyjnemu ONT, w którym potwierdził, że od razu przyznał się do stawianych mu zarzutów ws. nawoływania do organizowania niesankcjonowanych akcji po wyborach prezydenckich na Białorusi.

Zatrzymanie Pratasiewicza w samolocie Ryanair

Samolot Ryanair, lecący z Aten do Wilna 23 maja, wylądował awaryjnie na lotnisku w Mińsku z powodu doniesień o podłożeniu bomby, które później nie zostały potwierdzone. Samolotem tym leciał Raman Pratasiewicz, współzałożyciel kanału Nexta na platformie Telegram, uznawanego na Białorusi za ekstremistyczny. Podczas sprawdzania dokumentów na lotnisku w Mińsku Pratasiewicz został zatrzymany w związku z wcześniej wszczętymi przeciwko niemu sprawami karnymi.

 

Białoruś oświadczyła, że doniesienie o podłożeniu bomby w samolocie zostało wysłana na adres e-mail lotniska w Mińsku. – Dowódca załogi sam podjął decyzję o wylądowaniu w Mińsku, nie może być mowy o jakimkolwiek przymusie czy zawróceniu samolotu – powiedział wcześniej Dowódca Sił Powietrznych i Sił Obrony Powietrznej Sił Zbrojnych Białorusi Igor Gołub. 

Departament Lotnictwa Ministerstwa Transportu Białorusi opublikował zapis rozmowy pilota Ryanaira z białoruskim dyspozytorem. W stenogramie nie ma żadnych gróźb ze strony dyspozytora pod adresem załogi.

Kraje europejskie poinformowały, że Mińsk pod wymyślonym pretekstem zmusił samolot do lądowania na swoim lotnisku, zakazały białoruskim liniom lotniczym lotów w europejskiej przestrzeni powietrznej i rozważają możliwość wprowadzenia dodatkowych sankcji wobec Mińska. Niektóre linie lotnicze zdecydowały się na loty z pominięciem przestrzeni powietrznej Białorusi.

https://pl.sputniknews.com/

 

20+ memów - mateusz morawiecki najlepsze śmieszne memy i demotywatory  facebook - mateusz morawiecki

 

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: