NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Polska ambasada interweniuje w sprawie obraźliwego hasła niemieckiej firmy – ,,Nowy Polak dla babci”

 

Niemiecka firma Procura Care, zatrudniająca pielęgniarki dla niemieckich seniorów, reklamuje się hasłem „Nowy Polak dla babci”. Interweniowała polska ambasada w Berlinie, która ustaliła, że firma posługuje się tym hasłem od co najmniej pięciu lat.

„W związku z licznymi doniesieniami prasowymi oraz głosami oburzenia wśród obywateli polskich i niemieckich informującymi o „obraźliwej” i „rasistowskiej” kampanii reklamowej niemieckiej agencji doradztwa i pracy Procura 24 Pflegevermittlung, wchodzącej w skład Procura Care UG, MSZ RP poleciło ambasadzie RP w Berlinie sprawdzenie, „czy taka kampania rzeczywiście ma miejsce i czy w jej ramach naruszane są interesy i dobre imię obywateli polskich pracujących w Niemczech, a w przypadku potwierdzenia tego faktu polecono ambasadzie podjęcie odpowiednich działań” – powiedział rzecznik ambasady Dariusz Pawłoś.

„Deutsche Welle”, niemiecki nadawca publiczny, dowiedział się, że zdjęcie, które wywołało burzliwą reakcję, zostało zrobione w ubiegłym roku. Z kolei polska placówka dyplomatyczna dowiedziała się, że „samo hasło jest nadal używane przez niemiecką firmę”. Portal „Deutsche Welle” podał, że kampania była już wcześniej krytykowana, a hasła miały zostać usunięte z autobusów jesienią 2020 roku. DW potwierdziła usunięcie reklamy z Deutsche Bahn (niemiecka spółka kolejowa zarządzająca wspomnianą linią autobusową) z rzeczniczką firmy oraz z prawnikiem Procura 24.

Tymczasem polska placówka dyplomatyczna w Berlinie ustaliła, że „agencja, o której mowa, używała hasła reklamowego „Omas neue Polin” lub „Oma’s neue Polin!” (Nowy Polak babci) w różnych materiałach i formach co najmniej od 2016 roku”.

„Niemiecka firma nie tylko nie uważa tego hasła za cokolwiek obraźliwego, ale wręcz przeciwnie – twierdzi, że slogan reklamowy w pełni odzwierciedla niemiecką rzeczywistość i dlatego nie zamierza w tej sytuacji niczego zmieniać” – powiedział rzecznik polskiej ambasady.

„Ambasada RP w Berlinie wystosowała pismo do Dyrektora Zarządzającego Procura Care UG, Pana Franka Schluetera, w którym domaga się usunięcia tych reklam z autobusów, jeśli jeszcze się tam znajdują, wskazując jednocześnie na szereg argumentów prawnych, społecznych i historycznych, domagając się zaprzestania wszelkich podobnych praktyk. Obecnie czekamy na reakcję agencji – powiedział Dariusz Pawłoś.

 

źródło: https://polandin.com/54167762/polish-embassy-intervenes-regarding-german-companys-offensive-slogan

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: