NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Niebezpieczne chińskie kamery wokół willi Dudy..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W maju Fakt pisał o kamerach monitoringu zamontowanych wokół krakowskiej willi z apartamentem Andrzeja Dudy. Teraz wyszło na jaw, że sprzęt, w który jest wyposażona rezydencja głowy państwa, jest kontrolowany po części przez chiński rząd i wykorzystywany m.in. do kontroli więźniów w obozach koncentracyjnych – informuje „Gazeta Wyborcza”. Zdaniem informatora dziennika głowa państwa nie powinna mieć nawet domofonu tej firmy.

Krakowska willa, gdzie znajduje się apartament prezydenta Andrzeja Dudy

Krakowska willa, gdzie znajduje się apartament prezydenta Andrzeja Dudy Foto: – / Fakt.p

Firma Dahua pochodzi z Chin. Jak przekazał informator „Wyborczej”, 10 proc. akcji tej spółki należy do chińskiego rządu, a w zarządzie jest kilku przedstawicieli z Komunistycznej Partii Chin. – Do tego Dahua wyposaża w sprzęt obozy koncentracyjne w Chinach, przeznaczone do resocjalizacji terrorystów i wrogów partii, w tym Ujgurów, czyli mniejszości żyjącej na terenie Chin – mówi „Wyborczej” osoba związana z dystrybucją kamer.

Twarze rozpoznaje ze zdjęcia sprzed 40 lat

Jak mówi gazecie, kamery umieszczone wokół willi mogą nawet z 400 metrów rozpoznać twarz, płeć, wiek i rasę osoby, która jest w ich zasięgu. Rejestratory Dahua mogą stworzyć bazę nawet dwóch milionów twarzy. Wystarczy, że ktoś raz znajdzie się w jej obiektywie, a potem system otrzymuje informację, gdy kamera wypatrzy go ponownie.

– Nie ma opcji, by zmiana ubioru, zarostu, fryzury czy wieku pomogła w ukryciu się kogoś, kto znajdzie się w zasięgu kamer. Te systemy rozpoznają twarze nawet ze zdjęcia zrobionego 40 lat wstecz – podkreśla informator „Gazety Wyborczej”.

Mało tego, Dahua współpracuje z chińską policją, dysponuje oddziałami własnej firmy ochroniarskiej, która realizuje zadania polityczne i wyłapuje dziennikarzy, dysydentów czy prawników, którzy są niewygodni dla chińskiego rządu.

Prezydent nie powinien mieć nawet domofonu

Dahua kilkukrotnie została przyłapana na montowaniu backdoorów, czyli furtek umożliwiających zdalne logowanie do kamer przez niepowołane osoby. Również kongres USA nakazał agencjom federalnym pozbyć się kamer chińskiej firmy.

– Mamy więc prezydenta, który używa kamer od producenta powiązanego z obcym mocarstwem, które wielokrotnie przyłapywane było na szpiegostwie, a sam sprzęt jest wykorzystywany do łamania praw człowieka w Chinach – podsumowuje informator „Wyborczej”. Jego zdaniem, „głowa państwa nie powinna mieć od Dahua nawet domofonu”.

Biernacki składa pismo

Pismo w tej sprawie złożył już poseł Marek Biernacki. Zdaniem członka komisji do spraw służb specjalnych, akcja z chińskimi kamerami nie powinna mieć miejsca.

„W mojej opinii problem ten może dotyczyć nie tylko monitoringu montowanego w rejonach, w których przebywa prezydent RP, lecz także praktycznie wszystkich miejsc chronionych z uwagi na bezpieczeństwo państwa. Innymi słowy – nie mogę wykluczyć, że i Pańskie miejsca pobytu mogą być inwigilowane” – pisze poseł w swojej interpelacji, wskazując, ze polski prezydent może być szpiegowany przez chińskie służby.

(źródło: Gazeta Wyborcza)

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “Niebezpieczne chińskie kamery wokół willi Dudy..

  1. pięknie. prezydent ma kamery podłaczone pod „internet” a do „chinskiego wynalazku, chinczyk wejdzie kiedy chce”. „rozumiem telefony”. kamery „obcego państwa szpiegują” głowe państwa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: