NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Myszy i nietoperze przyczyną wstrzymania budowy rurociągu gazowego na linii Norwegia – Polska

COPENHAGEN (Reuters) – Obawy o wpływ na chronione gatunki myszy i nietoperzy wstrzymały w Danii budowę Baltic Pipe, rurociągu łączącego Polskę z norweskimi polami gazowymi, poinformował w czwartek duński operator sieci Energinet.

Zawieszenie nastąpiło po unieważnieniu pozwolenia środowiskowego przez publiczną komisję odwoławczą. Duńska Agencja Ochrony Środowiska wydała pozwolenie zanim dostatecznie wyjaśniono, czy zwierzęta będą chronione podczas budowy, jak podał Energinet, który buduje rurociąg w Danii.

Agencja Ochrony Środowiska musi teraz przeprowadzić dalsze badania, aby ocenić, czy projekt rurociągu może zniszczyć lub uszkodzić tereny lęgowe chronionych zwierząt, powiedział komitet apelacyjny.

Energinet zapowiedział, że wstrzyma prace budowlane do czasu uzyskania niezbędnych pozwoleń.

Pozwolenie środowiskowe dla 900-kilometrowego (560-milowego) rurociągu, który ma zmniejszyć zależność Polski od rosyjskiego gazu, zostało pierwotnie wydane w lipcu 2019 roku.

Początkowo oczekiwano, że połączenie gazowe zostanie ukończone w 2022 roku, ale nie było od razu jasne, czy wstrzymanie budowy opóźni projekt.

Reportaż: Stine Jacobsen i Nikolaj SkydsgaardEdycja: David Evans i Frances Kerry

 

źródło: https://www.reuters.com/article/us-poland-gas-denmark/concern-over-wildlife-halts-building-of-norway-poland-gas-link-idUSKCN2DF1HZ?rpc=401&

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: