NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania są o krok od porozumienia G7 w sprawie opodatkowania przedsiębiorstw wielonarodowych

Porozumienie G7 w sprawie minimalnej stawki podatku od osób prawnych jest „w zasięgu wzroku”, potwierdzili ministrowie finansów Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii przed dwudniowym spotkaniem najbogatszych krajów świata.

Mamy szansę, aby zmusić międzynarodowe firmy do płacenia uczciwej części podatku” – powiedzieli w londyńskim dzienniku „Guardian” Bruno Le Maire, Olaf Scholz z Niemiec, Daniele Franco z Włoch i Nadia Calvino z Hiszpanii.

Brytyjski minister finansów Rishi Sunak rozpoczyna w piątek dwudniowe spotkanie z partnerami z Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Japonii i Stanów Zjednoczonych, przed szczytem przywódców w przyszłym tygodniu, w którym ma wziąć udział prezydent USA Joe Biden.

W centrum uwagi ministrów finansów w ten weekend znajdą się ambitne plany dotyczące minimalnego poziomu podatku od osób prawnych, ponieważ światowe potęgi starają się zmusić międzynarodowe koncerny do płacenia.

„Przez ponad cztery lata Francja, Niemcy, Włochy i Hiszpania pracowały wspólnie nad stworzeniem międzynarodowego systemu podatkowego na miarę XXI wieku” – napisali we wspólnej opinii czterej ministrowie.

„Jest to saga o wielu zwrotach i zakrętach. Teraz nadszedł czas, aby dojść do porozumienia”.

Biden wezwał do wprowadzenia jednolitej minimalnej stawki podatku korporacyjnego w wysokości 15 procent w negocjacjach z Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) i G20.

„Nowa propozycja USA w sprawie minimalnego opodatkowania jest ważnym krokiem w kierunku propozycji pierwotnie zgłoszonej przez nasze kraje i przejętej przez OECD” – dodali czterej ministrowie.

„Zobowiązanie do minimalnej efektywnej stawki podatkowej w wysokości co najmniej 15 procent jest obiecującym początkiem”.

 

źródło: https://www.rfi.fr/en/international/20210604-france-germany-italy-spain-on-verge-of-g7-deal-to-tax-multinationals

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: