4 czerwca 2021 19:55

Jaś Kapela, Aleksander Jabłonowski vel Wojciech Olszański Źródło: Twitter, YouTube
Jaś Kapela, Aleksander Jabłonowski vel Wojciech Olszański Źródło:Jaś Kapela/Facebook

To by dopiero było coś. Niespełniony lewicowy poeta, Jaś Kapela, chciałby zawalczyć w formule MMA z Wojciechem Olszańskim pseud. Aleksander Jabłonowski.

Jaś Kapela dopiero co zebrał cięgi w programie „Hejt Park” Krzysztofa Stanowskiego, a już znów planuje dla siebie kolejne starcie, którego zapewne nie uda mu się wygrać.

Tym razem chodzi o starcie fizyczne.

Internauci naśmiewali się z tego, jak dużo Kapela zrobiłby za pieniądze (u Stanowskiego dostał 700 złotych) – ktoś napisał, że mógłby np. wystąpić w formule MMA. To oczywiście żart z cherlawej postury lewicowego aktywisty.

Ktoś inny zasugerował, że przeciwnikiem Kapeli powinien być Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski vel Jaszczur.

– Jak macie dojścia do Jaszczura bądź Kapeli, podsuwajcie im ten pomysł, takie starcie ro**ebałoby polski trolnet xD Kapela przedwczoraj napisał o Fame na tt, Jabłonowski jest niski, więc wagowo powinno styknąć – pisze internauta, któremu marzy się takie starcie „tytanów”.

Kapeli najwyraźniej spodobał się pomysł, bo podał wpis dalej i opatrzył go swoim komentarzem:

– Zgłosiłem kiedyś typa do prokuratury za szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza, ale sprawa została umorzona, więc chętnie wytłumaczę żołnierzykowi na ringu, żeby naszego pierwszego prezydenta szanował XD halo FAME MMA pomożecie? – napisał.

Jeśli do walki by doszło, to mogłaby być ona najdziwniejszym freak-fightem w historii polskich freak-fightów. I możliwe, że całkiem dochodowym.

 1. Stanisław Potocki 

  Nie obrażajcie Wojtka Olszańskiego używając terminu patostreamer. To w tej chwili jeden z największych polskich patriotów,który zrobił dużo wspaniałej propolskiej,pronarodowej roboty w przestrzeni publicznej w ostatnich latach. Zasługuje na szacunek

 2. Czy przypadkiem nie jest to poziom szczeniaków z podstawówki? 

  I w tym ma startować Olszański? Przypuszczam, że wystarczy jak Jasiowi z liścia walnie przy najbliższym spotkaniu. To i tak nadmierna nobilitacja dla tej ¯\_()_/¯.

 3. Gwóźdź+Do+Trumny 

  Olszański przerobiłby go na mydło.

  nczas