NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Biały Dom przyznaje, że przeprowadza operację fałszywych szczepień w celu zebrania DNA od społeczeństwa!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 3 czerwca 2021

 autorstwa Mike’a Adamsa, Strażnika Zdrowia

(NaturalNews) Biały Dom oficjalnie przyznał, że fałszywe programy szczepień zostały wykorzystane przez Stany Zjednoczone jako przykrywka do potajemnej kradzieży próbek DNA od społeczeństwa w ramach tak zwanej „wojny z terrorem”. Celem programu, realizowanego na Bliskim Wschodzie, było wykorzystanie analizy DNA do identyfikacji podejrzanych terrorystów, którzy następnie mieliby zostać zabici przez Stany Zjednoczone

Jak donosił New York Times w 2011 roku: „W miesiącach poprzedzających śmierć Osamy bin Ladena, Centralna Agencja Wywiadowcza przeprowadziła program fałszywych szczepień w Abbottabad w Pakistanie, jako podstęp, aby uzyskać dowody DNA od członków rodziny Bin Ladena zaszył się tam w rozległym kompleksie. (1)

„Agenci CIA zwerbowali starszego pakistańskiego lekarza do zorganizowania akcji szczepień w Abbottabad, a nawet rozpoczęli „projekt” w biedniejszej części miasta, aby wyglądał bardziej autentycznie”, donosi The Guardian (2).

Ten schemat, ujawniony po raz pierwszy w 2011 roku, jest pierwszym w historii przypadkiem, w którym rząd USA został zmuszony do przyznania się do wykorzystywania działalności „zdrowia publicznego” do potajemnego i nielegalnego pozyskiwania DNA od społeczeństwa w celu zamordowania jednej osoby.

Jak dokładnie program szczepień może pozyskiwać DNA od ludzi? To naprawdę prosta sprawa. Jak wyjaśnia The Guardian, „pielęgniarki mogły zostać przeszkolone, aby pobierać trochę krwi z igły po podaniu leku”.

Biały Dom twierdzi, że przestanie używać fałszywych programów szczepień w celu gromadzenia DNA i zabijania ludzi

Teraz Biały Dom twierdzi, że nie będzie już używał fałszywych kampanii szczepień jako taktyki w „wojnie z terroryzmem”. A ludzie na całym świecie mają automatycznie ufać tej obietnicy, nawet jeśli pochodzi ona od dokładnie tego samego reżimu, który prowadził oszukańczą operację szczepień.

To prawie tak, jakby Biały Dom mówił: „Tak, przeprowadziliśmy fałszywą operację szczepień; zebraliśmy DNA twoich dzieci; okłamaliśmy Twoich ludzi pod przykrywką zdrowia publicznego i zostaliśmy złapani… ale TERAZ możesz nam zaufać! Obiecujemy!”

Ta pozornie absurdalna obietnica pojawiła się właśnie w tym tygodniu jako część ogłoszenia Białego Domu, że Stany Zjednoczone „nie będą używać programów szczepień jako przykrywki dla operacji szpiegowskich”, według Yahoo News. (3)

Biały Dom jest zaniepokojony, że z powodu stosowania przez CIA w przeszłości fałszywych programów szczepień, ludzie na Bliskim Wschodzie nie ufają już szczepionkom. (Wzdychanie! Wyobraź to sobie!) To spowodowało, że prawie cały establishment medyczny oszalał, przerażony, że ktoś gdzieś może powiedzieć „Nie!” do szczepionek i tym samym zniszczyć całą ludzką cywilizację za pomocą polio.  Kliknij tutaj, aby przeczytać moją niedawną historię na temat podżegania strachu i histerii  wokół sfabrykowanego polio „globalnego zagrożenia zdrowia”.

Według Yahoo News, doradca Białego Domu do walki z terroryzmem Lisa Monaco przekazała teraz to nowe roszczenie dziekanom 13 szkół zdrowia publicznego w Stanach Zjednoczonych. Podobno dodała, że „agencja nie będzie dążyć do uzyskania lub wykorzystania DNA lub innego materiału genetycznego nabytego w ramach takich programów”, po raz kolejny potwierdzając, że CIA używała fałszywych programów szczepień w celu  uzyskania próbek DNA  w celu wyśledzenia ludzkich celów do terminacji.

Wszystko to potwierdza prawdziwy opis, że  szczepionki były używane jako broń wojenna  przeciwko jednostkom, które Stany Zjednoczone uważają za swoich wrogów.

Pamiętam, jak doniosłem o tym kilka lat temu i zostałem za to nazwany „teoretykiem spiskowym”. Po raz kolejny pojawiły się fakty, które dowiodły, że mamy rację będąc inteligentnymi  analitykami spisku, którzy badają oszustwa na świecie .

Jak już pisałem, każdy, kto wierzy, że nie ma czegoś takiego jak spiski, jest upośledzony umysłowo. W rzeczywistości Biały Dom otwarcie przyznaje, że prowadził „spisek szczepionkowy” jako taktykę wojenną. („Spisek” składa się jedynie z dwóch lub więcej osób spiskujących w celu oszukania innych. Ten fałszywy schemat szczepień był z definicji skomplikowanym spiskiem.)

Pakistan i szerzenie strachu przez polio przez WHO

Ale teraz sprzeciw wobec fałszywego programu szczepień wywołał panikę wśród amerykańskich urzędników. Teraz zdają sobie sprawę, że  zdyskredytowali całe zaufanie do zachodnich szczepionek . W końcu, jeśli teraz Biały Dom przyznaje się do używania fałszywych szczepień w celu potajemnego zbierania dowodów DNA, co powstrzyma USA przed użyciem fałszywych programów szczepień w celu osiągnięcia innych nikczemnych rzeczy, takich jak wstrzykiwanie ludziom ukrytych wirusów raka?

Ups, to już się stało. Zdarzyło się to właśnie tutaj, w Stanach Zjednoczonych, kiedy  odkryto, że 98 milionom Amerykanów wstrzyknięto szczepionki przeciw polio  skażone wirusami rakotwórczymi. Aby upewnić się, że nikt nie dowiedział się o tej śmiertelnej pułapce szczepionkowej, CDC po cichu  usunęło wszystkie relacje z tej historii ze swojej strony internetowej .

Jednak dla każdego, kto ma nadal działającą połowę mózgu, jest jasne, że  szczepionki zostały już wykorzystane jako broń wojenna  przez Stany Zjednoczone. Jest to teraz otwarcie przyznane przez Biały Dom wraz z obietnicą, że „nie zrobimy tego ponownie”.

To ten sam Biały Dom, który obiecał ogólnokrajowe oznakowanie GMO, zamknięcie tajnych więzień wojskowych i zrównoważenie budżetu federalnego. W kategorii „dotrzymanych obietnic” współczesny Biały Dom praktycznie nic nie osiągnął.

Czy amerykański program szczepień mógłby zostać wykorzystany do zbierania DNA Amerykanów?

To już nie jest dziwaczne pytanie. Do tego właśnie przyznał się już Biały Dom na obcej ziemi. Czy to samo można teraz przeprowadzić na amerykańskiej ziemi i wycelować w Amerykanów?

Oczywiście, że tak . Czy jest lepszy sposób, aby miliony ludzi ustawiły się w szeregu i dobrowolnie oddały próbki DNA, niż wymyślenie fikcyjnej „pandemii” i zaoferowanie „leczenia ratującego życie” w postaci szczepionki?

Większość mas została już przeszkolona do przyjmowania wszelkich zastrzyków, które rząd chce, aby je znosiły, więc dopóki kampania zbierania DNA jest sformułowana w języku „zdrowia publicznego”, opór praktycznie nie będzie istniał.

Większość szczepionek, które Amerykanie już przyjmują, jest całkowicie bezużyteczna. Na przykład Amerykanie wciąż są szczepieni przeciwko polio, mimo że od 35 lat w USA nie było ani jednego przypadku polio. Aby upewnić się, że więcej osób otrzyma medycznie niepotrzebne szczepionki przeciwko polio, WHO niedawno sfabrykowała  histeryczny „globalny stan zdrowia” w stylu tabloidów,  który wywnioskował, że wszyscy umrzemy żałosnymi śmierciami, jeśli nie pospieszymy natychmiast, aby otrzymać więcej polio. szczepionki.

Podobnie szczepionki przeciw grypie mają prawie zerową skuteczność i naukowo udowodniono, że  nic nie dają u prawie 99 na 100 osób, które je otrzymały . Jednocześnie CDC otwarcie przyznaje, że szczepionki przeciw grypie  nadal zawierają toksyczną rtęć , udokumentowany neurotoksyczny metal ciężki, który niszczy tkankę mózgową.

Pięć niesamowitych zastosowań szczepionek (co potwierdza najnowsza historia)

Szczepionki ostatecznie mają swoje zastosowanie. Są naprawdę świetni w tych pięciu rzeczach:

1) Podawanie rtęci społeczeństwu
2) Potajemne zbieranie DNA od społeczeństwa
3) Zapewnienie historii przykrywkowej dla operacji CIA
4) Wstrzyknięcie milionom ludzi ukrytych wirusów raka
5) Szkolenie ludności w zakresie „posłuszeństwa medycznego”

Ale szczepionki są naprawdę okropne w robieniu tego, o czym twierdzą, że są: zapobieganiu chorobom zakaźnym.

Okazuje się, że najlepszą obroną przed chorobami zakaźnymi są:

* Doskonałe spożycie składników odżywczych z szerokiej gamy świeżych roślin
* Dobra higiena publiczna i publiczne systemy sanitarne
* Zdrowy poziom witaminy D w całej populacji
* Regularne mycie rąk przez personel medyczny i pacjentów
* Celowe narażenie na przyjazne drobnoustroje w glebie, a nawet zwierzęta hodowlane
* Unikanie ekspozycji na substancje immunosupresyjne, takie jak dym tytoniowy czy metale ciężkie

Jeśli naprawdę chcesz poznać historyczną prawdę o szczepionkach a chorobach zakaźnych, przeczytaj tę wyjątkową książkę dr Suzanne Humphries zatytułowaną  Rozpuszczanie iluzji: choroba, szczepionki i zapomniana historia .

Jej strona internetowa zawiera  również ogromną kolekcję otwierających oczy wykresów,  powołujących się na dowody naukowe, które całkowicie zaprzeczają fałszywej narracji o szczepieniach, którą obecnie forsuje rząd USA.

Przykład: Ten wykres pokazuje, w jaki sposób odra została praktycznie wyeliminowana jeszcze przed wprowadzeniem szczepionki przeciwko odrze. Dzisiaj instytucje medyczne fałszywie twierdzą, że same szczepionki są odpowiedzialne za eliminację chorób takich jak odra, ospa czy polio. Ale jeśli same szczepionki spowodowały spadek, to dlaczego prawie cały spadek zachorowań na odrę miał  miejsce PRZED wprowadzeniem szczepionki przeciw odrze?  (Czy szczepionki mogą podróżować w czasie?)

Źródła tego artykułu to:
(1) https://www.nytimes.com/2011/07/12/world/asia/12dna.html?_r=0
(2)  https://www.theguardian.com/world/2011/jul/11/cia-fake-vaccinations-osama-bin-ladens-dna
(3)  https://www.yahoo.com/?err=404&err_url=https%3a%2f%2fnews.yahoo.com%2fwhite-house-vows-cia-not-stage-fake-vaccine-220506787.html

https://www.naturalnews.com/045318_fake_vaccines_DNA_harvesting_White_House.html#ixzz3386DHv1a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: