NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

ZASZCZEPIENI POLECĄ DO D**Y!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
ZAKAZ LOTU SAMOLOTAMI PO SZCZEPIENIU?

Możliwe, że po „szczepieniu” przeciw modnemu ostatnio wirusowi, nie będziesz mógł latać samolotami.

Linie lotnicze chętnie podjęły hasło, że „bez szczepień nigdzie nie polecisz”, ale obecnie czują się jakby wpadły w pułapkę. Nie tylko dlatego, że część pasażerów wybierze konkurencyjne linie lotnicze, ale też dlatego, że szczepienia zwiększają ryzyko zgonu podczas lotu samolotem. Propagandowo wygrały firmy farmaceutyczne, ale w dłuższej perspektywie może to być pomysł szkodliwy dla linii lotniczych.

Zastosowano metodę kija i marchewki czyli kary (zakaz podróżowania) i nagrody (pozwolenie na podróżowanie). Dużo osób, które nawet deklarowało, że są niechętni szczepieniom zdecydowało się ulec perswazji, tak bardzo pragnęli mieć przyzwolenie do podróżowania. Nawet nie czekali, aż rzeczywiście będą musieli gdzieś lecieć, już wcześniej zadbali o swoje pozwolenie poddając się dobrowolnie eksperymentowi medycznemu.

Tymczasem może pojawić się zakaz podróżowania dla osób zaszczepionych. Ma to związek ze zwiększonym ryzykiem powstania zakrzepicy.

Podobno w tej chwili linie lotnicze prowadzą konsultacje na temat zaszczepionych klientów i dużego ryzyka wystąpienia zakrzepów krwi w wyniku eksperymentalnej surowicy mRNA. Problemem jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom i odpowiedzialność linii lotniczych za zgony.

Prawdopodobnie ludzie będą bombardowani informacją, że bez szczepień nie będą mogli latać, ale już na samym lotnisku będą musieli podpisać, że oświadczenie, że są świadomi zagrożenia i lecą na własną odpowiedzialność.

Jeśli jednak przypadków śmiertelnych będzie dużo, linie lotnicze mogą wprowadzić zakaz lotów dla osób zaszczepionych.

Na pewnej wysokości wzrasta ryzyko powikłań, udaru, zakrzepicy lub zawału serca, jeśli jesteś na nie podatny, a preparaty wstrzykiwane, jako szczepionki przeciw popularnemu ostatnio wirusowi, zwiększają twoją podatność na zakrzepy.

Kłopoty w  funkcjonowaniu linii lotniczych. Ci sami ludzie są odpowiedzialni za łamanie podstawowych praw człowieka (dla rzekomego dobra człowieka), łamanie Kodeksu Norymberskiego i niszczenie małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla przypomnienia zasady Kodeksu Norymberskiego:

1. Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna.
2. Eksperyment powinien przynosić korzyści dla dobra społeczeństwa, niemożliwe do osiągnięcia za pomocą innych metod lub środków.
3. Eksperyment powinien być tak zaprojektowany i oparty na wynikach eksperymentów na zwierzętach oraz znajomości historii choroby lub innego badanego problemu, aby przewidywane wyniki uzasadniały przeprowadzenie eksperymentu.
4. Eksperyment należy przeprowadzić w taki sposób, aby uniknąć wszelkiego zbędnego cierpienia czy obrażeń fizycznych i psychicznych.
5. Nie należy przeprowadzać eksperymentu, jeżeli istnieje a priori powód, by sądzić, że grozi śmierć lub uszkodzenie ciała; z wyjątkiem takich eksperymentów, w których lekarz eksperymentator przeprowadza go również na sobie.
6. Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości.
7. Należy poczynić odpowiednie przygotowania i zapewnić odpowiednie udogodnienia w celu ochrony uczestnika przed nawet odległymi możliwościami obrażeń, niepełnosprawności lub śmierci.
8. Eksperyment powinien być przeprowadzany wyłącznie przez osoby posiadające kwalifikacje naukowe. Wymagany jest najwyższy poziom umiejętności i staranności na wszystkich etapach eksperymentu.
9. W trakcie eksperymentu uczestnik powinien mieć możliwość zakończenia eksperymentu, jeśli osiągnął stan fizyczny lub psychiczny, w którym kontynuacja eksperymentu wydaje mu się niemożliwa.
10. W trakcie eksperymentu prowadzący go naukowiec musi być przygotowany do zakończenia na dowolnym etapie, jeśli w oparciu o swe kwalifikacje ma powody przypuszczać, że kontynuacja eksperymentu może grozić okaleczeniem, niepełnosprawnością lub śmiercią uczestnika.

Obecna władza łamie traktaty do których przestrzegania się zobowiązywała. Jest to wynikiem nieliczenia się z jednostką co świadczy o powrocie do czasów barbarzyństwa.

Krzysztof Król

zbadaj źródła informacji:
https://www.mp.pl/pacjent/zdrowiewpodrozy/lista/73737,przeciwwskazania-do-lotu-samolotem
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/kto-nie-powinien-latac-samolotem/x26snm5
https://www.hinzuu.com/2021/05/29/haben-sie-eine-impfung-keine-fluege-mehr/?fbclid=IwAR3xjagfEMLKADaIXVdIECSUV6UpFb_c409eeRYNi0ZZyr-T8jVhxLeiOcg

6.00 avg. rating (99% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: