NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Polskie dzieci łapią przestępców ? Co robi Policja?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Policjanci zatrzymali 65-latka podejrzanego o próbę uprowadzenia dzieci na placu zabaw w Libiążu
Policjanci zatrzymali 65-latka podejrzanego o próbę uprowadzenia dzieci na placu zabaw w Libiążu Sławomir Bromboszcz
Siedmioletni Antek z Libiąża zawdzięcza swojej siostrze-bliźniaczce Nadii i jej rok starszej koleżance Darii ocalenie – być może nawet życia. To jego zaatakował i próbował uprowadzić z placu zabaw przy ul. 9 maja w Libiążu 65-letni mężczyzna. Wcześniej to samo chciał zrobić z dziewczynką. Do zdarzenia doszło w ub. czwartek (27 maja 2021r.).

Libiąż. Degenerat próbował porwać bliźniaki z placu zabaw. Został zatrzymany dzięki pomocy dzieci. Jest pedofilem?

Mariusz Skoczylas, tata Darii, nadal nie może o tych wydarzeniach rozmawiać bez nerwów. To on zatrzymał 65-latka i przekazał policji. Tego dnia jego córka bawiła się z innymi dziećmi na placu zabaw przed blokiem. Był zwykły, spokojny dzień. Nic nie zapowiadało, że na maluchy czyha niebezpieczeństwo.

W pewnym momencie do mieszkania wpadły dziewczynki. – Tato ratuj Antka, taki pan chciał go porwać – szlochała roztrzęsiona Daria.

Dzieci, mimo że były przerażone, składnie opowiedziały, że jakiś pan ciągnął chłopca z palcu zabaw i że ma czerwoną czapkę. Że im się udało go oswobodzić, ale ten pan tam dalej jest.

– Jak stałem, w klapkach, wybiegłem przed blok, ale ich nigdzie ich nie widziałem – opowiada Mariusz Skoczylas. Zaczął w panice biegać po okolicy. – Przed oczami miałem straszne sceny – co mogło stać się chłopcu.

W końcu zauważył mężczyznę w czerwonej czapce. – Zapytałem go, co chciał od chłopca, a on mi, że kocha dzieci, lubi je całować i przytulać – mówi pan Mariusz. Krew w nim się zagotowała, ale widział, że jest obserwowany przez inne dzieci, razem z którymi stał zapłakany Antek.

Chwycił więc 65-latka i wykręcił mu ręce do tyłu, choć miał ochotę solidnie mu przyłożyć. Złapany mężczyzna wił się i szarpał.

– Nie mogłem go utrzymać, a jeszcze musiałem wykręcić nr 112. Na miejscu było coraz więcej ludzi, ale nikt mi nie pomógł – żali się.

W końcu opanował 65-latka i zadzwonił po pomoc. Policja przyjechała bardzo szybko.

– Byli może w pięć minut. W tym czasie zatrzymany groził mi, że mnie przebije nożem, ale widać było, że robi to z desperacji. Wiedział już co go czeka – dodaje. jak twierdzi 65-latek wyglądał „normalnie”. Nie był jakiś szczególnie zaniedbany. Pijany też nie był, choć może trochę „podpity”.

Mariusz Skoczylas przekazał mundurowym 65-latka, potem pojechał złożyć zeznania na komisariat w Libiążu. Dotąd z żoną nie bali się o córkę, gdy bawiła się na podwórku, jak podkreśla zawsze mieli ją na oku. Na zmianę zerkali przez okno i sprawdzali co robi. Teraz wie, że wystarczy kilka minut, by stała się tragedia.

Wg policji 65-latek wcześniej z tego placu zabaw próbował porwać dziewczynkę. Była przez niego szarpana i ciągnięta za blok, ale mu uciekła. Gdy mu się to nie udało, zaatakował Antka.

Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej 65-letni mężczyzna wykrzykiwał do dzieci, raz że je „kocha” a po chwili, że je „nienawidzi” – informuje Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Mężczyzna, który zaczepiał dzieci był pod wpływem alkoholu. Noc spędził w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie na następny dzień zatrzymanemu zarzutu usiłowania uprowadzenia małoletniego. Dzień później sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja nadal ustala przebieg zdarzenia. – W związku z tym apelujemy do rodziców, aby rozpytali swoje pociechy na tę okoliczność. W przypadku pozyskania jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia, prosimy o skontaktowanie się z Komisariatem Policji w Libiążu pod numerem 47 83 24 350 – dodaje Sebastian Gleń.

Jak informuje policja 65-latek z Libiąża nigdy wcześniej nie był karany. Na pytanie, czy jest on podejrzany o próbę popełnienia przestępstwa na tle seksualnym, czy jest pedofilem rzeczniczka chrzanowskiej policji odpowiada: – W chwili obecnej w tej sprawie nie ma żadnych podtekstów pedofilskich. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania uprowadzenia małoletniego – podkreśla mł. asp. Iwona Szelichiewicz rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie.

dzienniklodzki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: