NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

’Nieumyślnie szczepimy ludzi toksyną' Badacz szczepionek przyznaje się do „wielkiego błędu”

’Nieumyślnie szczepimy ludzi toksyną'
Badacz szczepionek przyznaje się do „wielkiego błędu”

Czy zakrzepica, choroby serca, uszkodzenia mózgu lub problemy z reprodukcją: Doniesienia o skutkach ubocznych szczepionek Corona są coraz częstsze. Teraz dowody są montowane na wyjaśnienie, które jest tak rozstrzygające, jak to jest złowieszcze: tak zwane białka spike, które wchodzą do krwiobiegu.

„Popełniliśmy wielki błąd i nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz” – wyznał niedawno kanadyjski badacz szczepionek Byram Bridle w rozmowie z kanadyjskim dziennikarzem Alexem Piersonem. Jeśli wcześniej zakładał, że białko spike jest „unikalnym antygenem docelowym”, to immunolog i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario ostatnio zrobił krok wstecz: „Nie wiedzieliśmy, że samo białko spike jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Nieumyślnie szczepimy ludzi toksyną”.

Pierwotny pomysł polegał na tym, aby za pomocą szczepionki wywołać powstawanie kolców koronawirusowych – ale bez wirusa – w dowolnym miejscu w ciele zaszczepionego. Miało to wywołać odpowiedź immunologiczną przeciwko białku i uniemożliwić mu infekowanie komórek.

Białka kolców krążą we krwi przez kilka dni

Już w lutym w pracy naukowej z udziałem szefa Instytutu Paula Ehrlicha, Klausa Cichutka, zwrócono uwagę, że białka kolców mogą powodować sklejanie się lub łączenie sąsiadujących ze sobą komórek. W ten sposób, jak twierdzą autorzy, mogą powstawać kępy składające się nawet ze stu połączonych komórek, które następnie giną. Może to prowadzić do poważnego uszkodzenia i zniszczenia tkanek, mikrozakrzepicy i wtórnych powikłań immunologicznych.

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: