NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Lekarz nie przekonał ojca do szczepień. Opisuje tragiczny finał

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
  • Ojciec dr. Bujko – jak opisuje lekarz – nie był przekonany do szczepień. Jednym z powodów był krążący po internecie fałszywy wpis negujący działanie szczepionek
  • Jak czytamy, ojciec lekarza dwukrotnie odwołał umówiony termin szczepienia szczepionką Astra Zeneca
  • W maju mężczyzna zachorował. Poprosił drugiego syna o przywiezienie pulsoksymetru. Saturacja wynosiła 67 proc. Ojciec lekarza zmarł, nie odzyskawszy świadomości 1 czerwca. „Jego ciało ostatecznie się poddało powikłaniom COVID-19” – napisał dr Bujko

„Chcesz się szczepić przeciw COVID-19?? Tragiczny koniec – tego lekarz ci nie powie” – dość kontrowersyjnie zaczyna się post dr. Jacka Bujko ze Szczecina, który swoimi medycznymi doświadczeniami od wielu lat dzieli się na swoim fanpage’u na Facebooku. Tym razem post jest bardzo osobisty, bo dotyczy jego ojca, który zmarł pierwszego czerwca.

Lekarz przytacza w nim wiadomość, którą otrzymał od swojego ojca. „PILNE! Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę COVID-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci.”

Ta treść od dłuższego czasu krąży po internecie, jest rozsyłana w między znajomymi w SMS-ach. Ojciec dr. Bujko – jak opisuje lekarz – również nie był przekonany do szczepień.

„Od kilku miesięcy rozmawiałem z nim o przyjęciu szczepionki przeciw COVID19. Proponowałem mu zaszczepienie się szczepionką Comirnaty firmy Pfizer, ale jej odmówił. W Stargardzie, w którym mieszkał, otrzymał termin na szczepionkę firmy Astra Zeneca, ale miał przed nią obawy. Kilkukrotnie rozmawialiśmy przez telefon na temat jego wątpliwości, ale jako synowi-lekarzowi nie udało mi się ich rozwiać. Był zainteresowany możliwościami leczniczymi amantadyny, o której wiele się mówi, choć efektów klinicznych jakby brak. Dwukrotnie odwołał umówiony termin szczepienia szczepionką Astra Zeneca. W międzyczasie zalecałem mu, żeby lepiej przyjął tę szczepionkę, niż czekał aż szczepionka Pfizer (której i tak nie chciał) będzie dostępna w jego regionie” – opisuje dr Bujko.

„Jego ciało ostatecznie się poddało powikłaniom COVID-19”

W maju ojciec lekarza zachorował. Poprosił drugiego syna o przywiezienie pulsoksymetru. Saturacja wynosiła 67 proc. „Przy takich wartościach spokojne leżenie w łóżku jest wysiłkiem niczym wspinaczka wysokogórska. Wezwano pogotowie. Tego samego dnia trafił do izolatki w miejscowym SOR gdzie potwierdzono COVID-19, czyli zakażenie wirusem SARS CoV-2” – relacjonuje lekarz.

Tomografia pokazała, że płuca mężczyzny były niesprawne w 60 proc. Jego stan się pogarszał i trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i podłączony do respiratora. Zdaniem dr. Bujko lekarze robili wszystko. „Stosowano wszelkie możliwe lekarstwa, jakie można było podać, walczono z powikłaniami i infekcjami pobocznymi. Opiekowano się nim troskliwie. Z czasem trzeba było wykonać otwór w tchawicy (tak zwaną tracheostomię), aby dalej można było podawać mu tlen z pomocą respiratora” – czytamy.

W końcu COVID-19 odpuścił, zakażenie zniknęło, a mężczyzna został uznany oficjalnie za ozdrowieńca. Nie został jednak wybudzony ze śpiączki, ponieważ nie mógł sam oddychać bez podawania tlenu i stosowania respiratora. „Co chwilę tworzyły się przecieki powietrza poza płuca – tak zwane odmy – z którymi nie szło sobie poradzić” – opowiada lekarz. – Ojciec lekarza zmarł, nie odzyskawszy świadomości 1 czerwca. „Jego ciało ostatecznie się poddało powikłaniom COVID-19” – napisał dr Bujko.

Dr Jacek Bujko całą historię opisuje po to, by przekonać do szczepień tych, którzy podobnie jak jego ojciec, nie chcą się szczepić. „Nie uwierzył, że szczepionka kosztująca $2 może uchronić go przed zarazą, obawiał się jej powikłań. Czytał w internecie i w SMSach od znajomych o amantadynie, o »Mike’u Yeadon’ie« i jego przestrogach – koszmarnie bzdurnych zresztą, będących fake-newsem pierwszej klasy. Nie uwierzył mi jako lekarzowi specjaliście i nie zaufał mi jako synowi” – dodaje.

Na końcu swojego wpisu lekarz nawiązuje do pierwszych słów posta. „Jeżeli chcesz się zaszczepić przeciw COVID-19, to wiesz czego lekarz Ci nie powie? Nie powie Ci, że to zły pomysł. Nie powie Ci też pewnie: »dziękuję, że tu jesteś«. Dlatego w imieniu lekarzy i wszystkich członków zespołów medycznych chciałem Ci powiedzieć – »DZIĘKUJĘ«. Dziękuję za to, że chronisz siebie i swoich bliskich. Dziękuję Ci za to, że choć może i bez szczepionki ciężko nie zachorujesz to być może dzięki Tobie i Twojej odporności czyjś rodzic nie podzieli losu, który spotkał mojego ojca” – czytamy.

Źródło: Onet
Data utworzenia: 3 czerwca 2021, 09:32
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Lekarz nie przekonał ojca do szczepień. Opisuje tragiczny finał

  1. Synus powinien sie wstydzic. Zamiast zaloby wypisuje kocopoly, wykorzystujac choroby wlasnego ojca aby namowic innych do przyjecia trucizny. W dodatku wlasnego ojca chcial zabic AstraZeneka. Wstyd to malo powiedziane. Stary czlowiek pewnie od dawna chorowal i po Astrze by od razu zmarl. Brak mi slow na zbydlecenie niektorych ludzi. Pazernosc na kase i glupota nie zna granic. Jak widac ojciec madrzejszy od syna byl. Zreszta mysle, ze historyjka zmyslona chyba , ze ten debil dr.Bujko naprawde wierzy w to co mowi. Btw. ze amantadyna leczy udowadniaja badania w innych krajach Europy,po za tym jest wiele innych lekarstw antywirusowych, ktore krotko przed plandemia zostaly w Polsce wycofane z aptek. Nie covid zabil ojca tego szmaciarza a choroby wspolistniejace oraz brak adekwatnego leczenia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: