NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Dolar zostanie usunięty ze struktury Narodowego Funduszu Majątkowego w ciągu miesiąca, mówi minister

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Rosyjskie Ministerstwo Finansów zdecydowało o zmniejszeniu środków NWF inwestowanych w aktywa dolarowe i zastąpieniu ich wzrostem w euro i złocie
Rosyjski minister finansów Anton Siluanov Anton Novoderezhkin / TASS

Rosyjski minister finansów Anton Siluanov

© Anton Novoderezhkin/TASS

ŚW. PETERSBURG, 3 czerwca /TASS/. Rosja planuje w pełni zrezygnować z amerykańskiego dolara w strukturze Narodowego Funduszu Majątkowego (NWF) i zmniejszyć udział brytyjskiego funta w ciągu miesiąca, poinformował w czwartek minister finansów Anton Siluanow na kuluarach Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu. dodając, że wzrośnie udział euro i juana, dodamy złoto, ale portfel jena japońskiego pozostanie bez zmian w NWF.

„Podobnie jak Bank Centralny zdecydowaliśmy się na zmniejszenie środków NWF inwestowanych w aktywa dolarowe. Dzisiejsza struktura ma około 35% środków NWF ulokowanych w dolarach. Zdecydowaliśmy się całkowicie wycofać z aktywów dolarowych, zastępując inwestycje w dolarów poprzez wzrost w euro, w złocie” – powiedział, dodając, że przejście do nowej struktury NWF ma nastąpić w ciągu miesiąca.

„[Inwestycje] w dolarach wyniosą 0%; w euro dojdą do 40%; w juanie wyniosą 30%; w złocie – 20%; a w funtach i juanach – po 5%. dolarów przy wzroście o 5% w euro, złocie i juanie” – wyjaśnił szef finansów.

„Operatorem jest Bank Centralny (w zakresie zakupów złota – TASS). Zarządza swoimi rezerwami złota i waluty oraz określa strukturę swoich aktywów dla Narodowego Funduszu Majątkowego oraz sam udział Narodowego Funduszu Majątkowego w tych aktywach” – powiedział. .

Obecnie udział dolara i waluty UE w NWF wynosi 35%, juana 15%, funta szterlinga 10%, a jena 5%.

Rosyjskie inwestycje w amerykański dług publiczny

Wiosną 2018 r. Rosja zaczęła gwałtownie ograniczać inwestycje w amerykański dług publiczny. Tym samym w kwietniu 2018 r. spadł z 96 mld USD do 48,7 mld USD, a w maju do 14,9 mld USD. W sierpniu 2019 roku, po raz pierwszy od lutego, Rosja zwiększyła swoje inwestycje w amerykańskie papiery skarbowe do 9,3 mld dolarów. Tymczasem w marcu 2020 r. Rosja obniżyła inwestycje w akcje rządu USA ponad trzykrotnie w porównaniu z lutym – z 12,58 mld USD do 3,85 mld USD. W kwietniu inwestycje ponownie wzrosły do ​​6,85 mld $ dzięki obligacjom krótkoterminowym. W maju 2020 r. Moskwa obniżyła inwestycje z 6,85 mld USD do 5,39 mld USD.

Według najnowszych danych dostarczonych przez Departament Skarbu USA Rosja zmniejszyła inwestycje w amerykańskie papiery wartościowe z 5,756 mld USD w lutym do 3,976 mld USD w marcu.

Międzynarodowe Forum Ekonomiczne w Petersburgu, organizowane przez Fundację Roscongress, odbędzie się w dniach 2-5 czerwca. Tematem tegorocznego forum jest „Znowu Razem – Ekonomia Nowej Rzeczywistości”. TASS jest partnerem informacyjnym i oficjalną agencją hostingu zdjęć SPIEF.

https://tass.com/

 

Tag: dolar - Zarzucaj.pl - Śmieszne zdjęcia, śmieszne obrazki, memy

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: