NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Dania wycofała pozwolenie na budowę Baltic Pipe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Duńska Komisja Apelacyjna ds. Środowiska i Żywności cofnęła pozwolenie wydane przez Agencję Ochrony Środowiska na budowę gazociągu Baltic Pipe, informuje strona internetowa brytyjskiego operatora systemu transportowego Energinet.

„12 lipca 2019 r. Duńska Agencja Ochrony Środowiska wydała pozwolenie środowiskowe na budowę Baltic Pipe. 31 maja 2021 r. Komisja Apelacyjna ds. Środowiska i Żywności odmówiła wydania pozwolenia” – napisano w oświadczeniu.

Powodem tej decyzji był fakt, że EPA nie zbadała dostatecznie kwestii ochrony dzikiej przyrody podczas budowy rurociągu. Teraz budowa Baltic Pipe będzie musiała zostać wstrzymana.

Marian Kaag, zastępca dyrektora i szef działu projektów budowlanych w Energinecie, powiedział z kolei, że taki projekt „nie może nie powodować niedogodności” ze względu na swoją skalę.

Gazociąg Baltic Pipe między Danią a Polską miał zostać uruchomiony w 2022 roku, jego przepustowość nie została jeszcze ujawniona, ale wcześniej przewidywano, że będzie to co najmniej pięć miliardów metrów sześciennych rocznie. Polskie władze promują go jako zamiennik rosyjsko-niemieckiego projektu Nord Stream 2, który biegnie po dnie Bałtyku i ma przepustowość 55 miliardów metrów sześciennych rocznie.

 

Nord Stream 2 aktywnie sprzeciwiają się oprócz Polski także Stany Zjednoczone, które promują swój skroplony gaz ziemny do UE, a także Ukraina i kraje bałtyckie. W grudniu 2019 roku Waszyngton nałożył sankcje na projekt, nakazując firmom natychmiastowe zaprzestanie układania rurociągu. Szwajcarska Allseas niemal natychmiast ogłosiła zawieszenie prac.Później Stany Zjednoczone zrezygnowały z nowych sankcji wobec Nord Stream 2, tłumacząc to interesami narodowymi. Jednak Waszyngton nałożył restrykcje na rosyjskie organizacje i 13 statków mających udział w projekcie magistrali.

https://pl.sputniknews.com/

 

TU JE BAŁTYK

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: