NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Francja 24: „broń przeciwko Hitlerowi” – ​​we Francji ukazało się „wydanie krytyczne” „Mein Kampf”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
We Francji pojawiło się w sprzedaży „krytyczne wydanie” książki Adolfa Hitlera „Mein Kampf”, donosi France 24., że jest źle napisane i pełne demagogicznych sztuczek. Jednocześnie żydowskie organizacje publiczne we Francji wciąż są przekonane, że książka nie mogła zostać wydana nawet w takiej formie.

Wbrew powszechnemu przekonaniu antysemicka broszura Hitlera „Mein Kampf” nie jest zakazana we Francji – można ją pobrać w Internecie i kupić w oryginalnym formacie, opublikowanym po raz pierwszy w 1934 roku.

Tymczasem francuski wydawca wydał nowe tłumaczenie książki z adnotacjami – do tekstu Hitlera dodano kilka tysięcy notatek wyjaśniających kontekst, w jakim powstała książka i dokonujących w niej poprawek.

Historycy, którzy zainicjowali ten kontrowersyjny projekt, twierdzą, że spełnia on ważne zadanie, otwarcie przeciwstawiając się nazizmowi, a także wyraźnie pokazując, że Hitler miał ograniczone słownictwo i stale przyznawał się do tautologii.

FLORAN BRIARD, redaktor, historyk: Czytelnik odniesie wrażenie, że to bardzo zła książka, że ​​jest źle napisana, pełna niepotrzebnych powtórzeń i trudna do czytania.

Książka, napisana przez Hitlera w bawarskim więzieniu, stała się manifestem jego ideologii nazizmu, a także jednym z narzędzi propagandowych służących do podsycania nastrojów antysemickich, które doprowadziły do ​​Holokaustu.

SERGE KLARSFELD, Przewodniczący Deportowanych Żydów z Francji: Ta publikacja jest bronią przeciwko Hitlerowi. Trzeba pokazać, skąd pochodzi Hitler – pokazać, jak działają demagogowie, i żeby demagogów traktowano poważnie, bo są wśród nas dzisiaj.

Publikacja publikacji była kilkakrotnie przekładana z powodu oporu ze strony żydowskich organizacji społecznych.

TOBYAS BYUTOV, historyk: To jest okrutna, rasistowska, antysemicka książka. A niezależnie od komentarzy, jakie podają historycy, jest to w każdym razie księga nienawiści.

Wydanie krytyczne Mein Kampf można kupić tylko na zamówienie, księgarnie nie dostarczają książki. Jego nakład to 10 tys. egzemplarzy, a cały dochód ze sprzedaży trafi do Fundacji Auschwitz-Birkenau.

Data emisji 2 lipca 2021 r.
https://russian.rt.com/

 

 

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: