NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Duży okręt marynarki irańskiej tonie po zapaleniu

Armia Iranu potwierdziła, że ​​załoga została bezpiecznie ewakuowana po tym, jak statek zapalił się w niejasnych okolicznościach.

Statek zatonął w pobliżu portu Jask na południu kraju, w pobliżu cieśniny Ormuz, strategicznej drogi wodnej [Handout via EPA]
Statek zatonął w pobliżu portu Jask na południu kraju, w pobliżu cieśniny Ormuz, strategicznej drogi wodnej [Handout via EPA]

Teheran, Iran – Jeden z największych statków marynarki wojennej Iranu zatonął po zapaleniu się w niejasnych okolicznościach w pobliżu Cieśniny Ormuz.

Kharg, nazwany na cześć pobliskiej wyspy, która służy jako kluczowy terminal naftowy, zapalił się we wczesnych godzinach środy czasu lokalnego i ponad 20 godzin akcji ratunkowych nie uratowało go, podała armia.

Zdjęcie zrobione późną nocą przedstawiało załogę w kamizelkach ratunkowych uciekającą z szalejącym za nimi ogniem. Na innym zdjęciu, zrobionym w dzień, widać było gęsty dym kłębiący się w niebo i wciąż płonący ogień.

Armia Iranu zidentyfikowała również Kharg jako „statek szkolny” i potwierdziła, że ​​na pokładzie było prawie 400 członków załogi i kursantów, zanim dodała, że ​​wszyscy zostali bezpiecznie ewakuowani.

Tłumaczenie: PR drugiego morskiego okręgu Jask poinformował, że po wybuchu pożaru na jednostce Charg i przeniesieniu personelu na plażę, akcja ratunkowa dla jednostki szkoleniowej nie powiodła się po 20 godzinach pracy totalnej z powodu rozprzestrzeniania się ognia i statek spoczywał na wodach Jask.

Lokalny urzędnik wojskowy powiedział półoficjalnej agencji prasowej Tasnim, że 20 osób doznało drobnych poparzeń.

Nie podano przyczyny pożaru, ale urzędnik wojskowy powiedział irańskiej IRNA, że pożar wybuchł w maszynowni, a części kadłuba statku stopiły się i wpadły do ​​morza.

Statek zatonął w pobliżu portu Jask na południu kraju, około 1270 km (790 mil) na południowy wschód od stolicy Teheranu oraz w pobliżu strategicznej drogi wodnej Cieśniny Ormuz.

 

Personel stojący na irańskim statku wsparcia marynarki wojennej Kharg po tym, jak zapalił się w Zatoce Omańskiej. [Asriran.com przez AP]

Statek został zbudowany w Wielkiej Brytanii i zwodowany na krótko przed irańską rewolucją 1979 roku, a po kilku latach negocjacji wszedł do irańskiej marynarki wojennej w 1984 roku. 

Urzędnik wojskowy powiedział Tasnimowi, że w ostatnich latach znaczna część wyposażenia została przebudowana przez irańskich inżynierów.

Był zdolny do uzupełniania zapasów na morzu, aby pomóc innym statkom, mógł podnosić ciężkie ładunki, a także miał lądowiska dla śmigłowców.

Zatonięcie Kharga jest ostatnim wielkim incydentem morskim dla Iranu w ostatnich latach.

W zeszłym roku podczas ćwiczeń wojskowych na morzu omyłkowo wystrzelono pocisk, zabijając 19 marynarzy i raniąc 15 innych.

W 2018 roku na Morzu Kaspijskim zatonął również irański niszczyciel marynarki wojennej.

ŹRÓDŁO AL JAZEERA
USA vs Iran satire memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety,  demotywatory zdjęcia
6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: