NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Bartłomiej Morawski ., aktor i były polityk, podejrzany o gwałt na trzech nastolatkach zatrzymany. Ofiar może być więcej!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

O sprawie zatrzymania Bartłomieja M. (54l.), dwukrotnego kandydata na posła z list PiS i Zjednoczonej Prawicy oraz byłego działacza PO, informuje portal wPolityce.pl. Mężczyzna usłyszał zarzut gwałtu na trzech nastolatkach. Zwabiał je pod pretekstem sesji zdjęciowej i wykorzystywał seksualnie. Ale to nie wszystko! Zdaniem śledczych miał też pornografię z udziałem nieletnich. Do prokuratury zgłaszają się kolejne pokrzywdzone osoby.

Aktor był dwukrotnym kandydatem na posła z listy PiS i Zjednoczonej Prawicy.© Materiały prasowe Aktor był dwukrotnym kandydatem na posła z listy PiS i Zjednoczonej Prawicy.

Bartłomiej M. został tymczasowo zatrzymany w ubiegłą środę na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 54-latek jest podejrzewany o gwałty na trzech nastolatkach. Bartłomiej M., aktor i fotograf, a także były polityk m.in. PO, PiS i Zjednoczonej Prawicy, usłyszał zarzut gwałtu na trzech nastolatkach w wieku od 15 do 17 roku życia.

Przeczytaj też: Bartłomiej M., aktor i kandydat na posła, wabił dziewczynki, upijał i wykorzystywał. Uwaga! To nie jest tekst dla wrażliwych

Jak podaje newsweek.pl, Bartłomiej M. został zatrzymany po dwóch latach toczącego się śledztwa, w którym brał udział z wolnej stopy. Portal informuje, że aktor, fotograf i były kandydat na posła, oskarżony o gwałty na nastolatkach, nie miał do tej pory nawet zabezpieczonego paszportu. 54-letni oskarżony ma podwójne obywatelstwo i mógł wyjechać z Polski w każdej chwili.

Polityk PiS-u walczy z niemieckimi piosenkami: "Zostałem potraktowany w sposób butny!" - Pudelek

Fotograf zwabiał dziewczynki do siebie pod pretekstem robienia im sesji zdjęciowych.© newspix.pl Fotograf zwabiał dziewczynki do siebie pod pretekstem robienia im sesji zdjęciowych.

Bartłomiej M., aktor, fotograf i polityk z zarzutami gwałtu na nastolatkach

Zdaniem śledczych Bartłomiej M. kontaktował się z nastolatkami i pod pretekstem wykonywania sesji zdjęciowych, zwabiał je do siebie, a następnie wykorzystywał seksualnie. Znajdował je na popularnym wśród młodych modelek serwisie.

Przeczytaj też: Biznesmen przez 7 lat więził i gwałcił modelkę. Zmienił jej życie w koszmar!

„W ten sposób ofiarą gwałtu padły co najmniej trzy dziewczyny w wieku od 15 do 17 lat. Ofiar może być więcej, ponieważ do prokuratury zgłaszają się kolejne pokrzywdzone. Trwa intensywne śledztwo w tej sprawie i prokuratura nie wyklucza rozszerzenia zarzutów” – podała prokuratura w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

Bartłomiej M. już wcześniej był nieprawomocnie skazany

Portal informuje, że Bartłomiej M. już rok temu usłyszał zarzut doprowadzenia podstępem 14-latki do obcowania płciowego. „Zawiadomienie złożyła pokrzywdzona, a śledztwo pozwoliło na ustalenie kolejnych ofiar i postawienie dziś Bartłomiejowi M. nowych zarzutów. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już oskarżony o podobny czyn. W listopadzie 2017 roku sąd nieprawomocnie orzekł wobec niego 2 lata i 11 miesięcy pozbawienia wolności za gwałt. Sprawa jest na etapie rozpoznawania apelacji” – czytamy.

Sławny aktor oskarżony o straszne czyny przez trzy kobiety. „Kiedy się ocknęłam, on był na mnie”

Kolejna osoba oskarża Marilyna Mansna o przemoc i gwałty. „Myślałam, że on mnie zabije”

Przejmująca historia Alicji Kozakiewicz. „Byłam bita, gwałcona i trzymana na smyczy”

(Tseo/PAT)

Źródło: wPolityce.pl, PAP, Newsweek

 

20+ memów - gwalciciel najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook - gwalciciel

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: