NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

W związku z przymuszaniem w obrzydliwy sposób..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
W związku z przymuszaniem w obrzydliwy sposób pracowników OSM Piątnica do szczepienia na c19 eksperymentalnymi preparatami genetycznymi o nieznanych skutkach działania, niniejszym informuję, że rezygnuję z kupowania produktów tej firmy, nie chcąc wspierać fanatyzmu sanitarnego. 🤔 😕 👎 👎 👎
Będę jednocześnie lobbował przeciw produktów OSM Piątnica w każdy możliwy sposób i namawiał do tego wszystkich, z którymi mam styczność.

Zarząd OSM Piątnica wycofuje zarządzenie. Polacy pokazali sprzeciw wobec segregacji sanitarnej pracowników.

Prezes Zarządu OSM Piątnica wydał zarządzenie dotyczące stosowania środków ochronnych w zakładach produkcyjnych w Piątnicy i Ostrołęce podczas trwania pandemii.

Zarządzenie miało obowiązywać od dnia 31.05.2021r.

Miało wprowadzić obowiązek stosowania masek ochronnych przez pracowników, którzy nie poddali się zaszczepieniu przeciw covid-19.

Z obowiązku noszenia masek mieli być zwolnieni pracownicy, którzy zaszczepili się dwoma dawkami preparatu Pfizer, Moderna, AstraZeneca lub jedna dawką J&J.

Pracownicy, którzy zaszczepili się na własną rękę mieli dostarczyć dowód potwierdzający ten fakt do zakładu pracy.

W zarządzeniu również zostało zapowiedziane, że osoby które nie dostosują się do zarządzenia będą poddane karą regulaminowym.

Dokument trafił do sieci. Internauci nie kryli oburzenia.

Ludzie z całej Polski masowo wysyłali wiadomości e-mail że nie zgadzają się z zarządzeniem, zapowiedzieli zaprzestanie kupowania produktów tej firmy.

Treść zarządzenia nazwali bezprawną segregacją sanitarną.

Zarząd OSM Piątnicy wystosował komunikat, że uchyla się od zarządzenia, które spotkało się ze sprzeciwem na dużą skalę nie tylko że strony internautów ale też pracowników Spółdzielni.

Zachęcamy do pobrania gotowych pism sporządzonych przez Radcę Prawnego Katarzynę Tarnawę- Gwóźdź dot. m.in obrony przed zmuszaniem do eksperymentu medycznego (szczepienia, testy, maski) 👇

One Reply to “Zarząd OSM Piątnica wycofuje zarządzenie. Polacy pokazali sprzeciw wobec segregacji sanitarnej pracowników.”
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: