Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
218 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

JAK ZNISZCZYĆ MOŻLIWOŚCI I SZANSE POLAKÓW – MARCIN BUSTOWSKI – VIDEO

Rate this post

WITAM OTO MATERIAŁ BEZ BLOKADY I CENZURY – ” SKUTECZNI DO PSYCHIATRYKA RĘSZTĘ SKOMPROMITOWAĆ ”

3 thoughts on “JAK ZNISZCZYĆ MOŻLIWOŚCI I SZANSE POLAKÓW – MARCIN BUSTOWSKI – VIDEO

 1. BÓG – HONOR – OJCZYZNA
  Pora rozwinąć te hasełka wykrzykiwane u nas w Polsce
  * no cóż,… w Polsce (przynajmniej) większość ludzi nie wierzy w Boga Jedynego Wszechmogącego i Prawdziwego objawionego w Słowie Boga zawartym w Biblii ale w boga kościoła katolickiego ale to nie ten sam Bóg. Łatwo katolicy epatują i przyznają się do Jezusa Chrystusa ale to w wydaniu katolików to też nie ta sama osoba i nie ten przekaz który głosił Jezus i które zostało zapisane w Biblii. Nie chcę się wgryzać w temat bo zrobi się z tego elaborat….. […..]
  * Honor to też wyświechtane słowo rzucane przy każdej nadarzającej się okazji.Odnosząc się jak zwykle do większości i do moich obserwacji i doświadczeń z ludźmi – ludzie nawet nie wiedzą czym to się je, nie znają znaczenia tego słowa, nie wiedzą czym się honor przejawia i z jakimi innymi określeniami koreluje by ściśle tworzyć spójną całość składającą się na osobowość człowieka, jego charakter, może nawet kulturę osobistą i zachowania. W naszym polskim przypadku to temat abstrakcja …. […..]
  * Ojczyzna – no ba … tej to już dawno nie mamy i jak widać na niej nikomu prawie nie zależy by ją mieć … wystarczy mamona – ona otrze wszelką łzę po stracie tejże … co widać i słychać i czuć na wszystkich kanałach YT mieniących się narodowymi, patriotycznymi, wolnościowymi, „pro” jakimiś tam jeszcze (wstaw właściwe) Liczni owijają się flagami, epatują orzełkami, odzieżą tzw „patriotyczną” a są normalnie szubrawcami, oszustami, zwodzicielami i co tam jeszcze komu serce i rozum dyktują.
  Zatem mamy teraz wysyp wszelkiej maści guru, „proroków narodu” o jedynie słusznej drodze ku […..] faryzeuszy oraz „wodzów narodu” bądź kandydujących do miana takich w walce o własny byt, własny interes i dobrobyt … to nic innego jak darwinizm w akcji… dzisiejszy „patriota” to ….
  „Ni pies ni wydra coś na kształt świdra”
  Władysław Gomułka (1905-1982}
  Na koniec by było weselej Juliusz Słowacki (1809-1849)
  „Szli krzycząc: Polska ! Polska ! . wtem jednego razu,
  chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach wyrazu,
  pewni jedna, że Pan Bóg do synów się przyzna,
  szli dalej krzycząc: Ojczyzna ! Ojczyzna!
  Wtem Bóg z mojżeszowego pokazał się krzaka, spojrzał na te krzyczące
  i zapytał : Jaka ?!
  A drugi szedł i wołał w niebo wznosząc dłonie: Panie !
  daj niech się czuję w ludzi milionie.
  Jedno z niemi ukochać, jedno czuć zdolny.
  Sam choć mały lecz z prawdy – zaprzeczyć im wolny.
  Wtem Bóg nad mojżeszowym pokazał się krzakiem i rzekł :
  Chcesz ty jak widać być dawnym Polakiem ! ”
  pozdrawiam

 2. rączka raczke myje. oni zapłacą odszkodowania, a owsik zbierze w puszkach kase na ich pokrycie. 27 mln?, nie ma problemu…. . ludzie nie będą wiedzieć od czego lądują na onkologi i tak na debilach bedziemy zarabiać.

  1. myślicie że co by się działo, gdyby owsik przeznaczył „sumę” na walkę z przyczyną przez którą ludzie lądują na onkologii?

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: