NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Zakażony pacjent z TRZEMA rodzajami grzybów – czarnym, białym i rzadkim żółtym – umiera w Indiach

Zakażony pacjent z TRZY rodzajami grzybów - czarnym, białym i rzadkim żółtym - umiera w Indiach
Hindus, który leczył się z koronawirusa, ale został zarażony grzybem, zmarł w szpitalu niedaleko New Delhi. Podobno był jednym z pierwszych pacjentów, którzy cierpieli na wszystkie trzy „kolorowe” rodzaje grzybów.

Kunwar Singh, lat 59, był prawnikiem leczonym w szpitalu w mieście Ghaziabad, położonym w indyjskim stanie Uttar Pradesh obok New Delhi. U mężczyzny po raz pierwszy zdiagnozowano koronawirusa wcześniej tej wiosny, a następnie zaraził się grzybem, który uważany jest za powikłanie wirusa, podały lokalne media w ten weekend.

„ Żółty grzyb, oprócz białego i czarnego, został wykryty podczas endoskopii [w zeszłym tygodniu]”, ogłosił w sobotę jego lekarz BP Tyagi, cytowany przez indyjską agencję informacyjną PTI. Według lekarza Singh zmarł z powodu zatrucia krwi toksynami.

Tyagi, który jest otolaryngologiem, powiedział wcześniej, że mężczyzna był jednym z jego pierwszych pacjentów ze wszystkimi trzema rodzajami infekcji grzybiczych. Obecnie leczy innego pacjenta żółtym grzybem, który również niedawno wyzdrowiał z Covid-19.

„ Grzyb został wykryty w pobliżu jego mózgu. Usunięto mu połowę szczęki – powiedział PTI. Tak zwany żółty grzyb, o którym mówi się, że jest bardziej niebezpieczny niż czarny lub biały ze względu na trudne do zauważenia objawy dotyczące narządów wewnętrznych, nie został wcześniej odnotowany u ludzi.

W międzyczasie czarny grzyb lub mukormikoza została niedawno uznana za chorobę podlegającą obowiązkowi zgłoszenia na mocy ustawy o chorobach epidemiologicznych w stanie Uttar Pradesh. W mieście Ghaziabad u około 65 pacjentów zdiagnozowano infekcje grzybicze, uważane za powikłania Covid-19. Według lokalnych władz medialnych w mieście jest prawie 2000 aktywnych przypadków wirusa.

Podczas gdy Indie walczą z Covid, z prawie 27,9 milionami potwierdzonych przypadków i ponad 325 000 zgonów, ostatnio pojawiły się przypadki grzybów. Kilka stanów ogłosiło, że jest to epidemia, a urzędnicy twierdzą, że odnotowano już prawie 12 000 przypadków samego czarnego grzyba. Infekcje dotykające najważniejsze narządy odnotowano u pacjentów z koronawirusem, którzy byli leczeni z powodu Covid-19 sterydami i długotrwałym wspomaganiem tlenowym.

rt.com

BESTY.pl

 

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: