NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

SpaceX wyśle na orbitę arkę Noego z ponad 5000 zwierząt na pokładzie

W nadchodzącym tygodniu, SpaceX wyśle ku Międzynarodowej Stacji Kosmicznej swoją kapsułę Dragon-2 na pokładzie z zapasami dla astronautów. Oprócz nich, polecą jedne z najbardziej wyjątkowych stworzeń.

NASA intensywnie przygotowuje się do powrotu na Księżyc. Wiele bardzo ciekawych eksperymentów, związanych z programem Artemis, wykonuje się na pokładzie kosmicznego domu, gdzie panują warunki mikrograwitacji. Naukowcy postanowili teraz przeprowadzić nowe eksperymenty z aż 5000 niesporczakami i 128 świecącymi w ciemnościach mątwami.

Jeśli na naszej planecie istnieją kosmici, to wyglądają i są tak niezniszczalne jak niesporczaki. Te bezkręgowce są jednymi z najbardziej fascynujących ekstremofili, czyli stworzeń, które potrafią przetrwać nawet w najbardziej skrajnie niesprzyjających warunkach. Istoty te mają mniej niż milimetr długości oraz posiadają cztery pary odnóży i pazurki. Tymczasem mątwy Euprymna scolopes potrafią świecić w ciemnościach. Dzięki bioluminescencji mogą porozumiewać się między sobą.

Jedne i drugie mają niesamowite zdolności, których im zazdrościmy. NASA uważa, że mogą one nam pomóc w kolonizacji obcych światów. Może teraz wydać się to fantazją, ale w przyszłości, na drodze inżynierii genetycznej, będziemy mogli posiąść część ich zdolności, uodpornić się na ekstremalne warunki i stworzyć nowe cywilizacje np. Marsie czy Wenus.

Wracając do rzeczywistości, naukowcy chcą zbadać niesporczaki i mątwy pod kątem funkcjonowania w warunkach mikrograwitacji. Najbardziej badaczy interesują bakterie żyjące w ich wnętrznościach. To one zapewniają im te fascynujące zdolności. Eksperymenty będą prowadzone przez kilka miesięcy.

Źródło: GeekWeek.pl/NASA / Fot. NASA

Niedopowiedzenie w SpaceX 'Paparazzi' - Obrazkowo.pl - najlepsze memy w  sieci.

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: