NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Okręt wojenny USA NIE MOŻE przechwycić celu pocisków balistycznych średniego zasięgu… wśród doniesień o „rosyjskim statku szpiegowskim” u wybrzeży Hawajów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Amerykańska Agencja Obrony Przeciwrakietowej poinformowała, że ​​statek Aegis wystrzelił dwa przechwytywacze SM-6, ale nie trafił w cel balistyczny średniego zasięgu – przy użyciu rosyjskiego statku wywiadowczego, który rzekomo ściśle monitorował nieudany test.

„Celem testu było zademonstrowanie zdolności statku Aegis ze skonfigurowaną obroną balistyczną (BMD) do wykrywania, śledzenia, zwalczania i przechwytywania celu pocisków balistycznych średniego zasięgu” – stwierdziła w krótkim oświadczeniu amerykańska Agencja Obrony Przeciwrakietowej.

„Jednak przechwycenie nie zostało osiągnięte.”

Urzędnicy USA przeprowadzają obecnie „szeroko zakrojony przegląd w celu określenia przyczyny wszelkich problemów, które mogły uniemożliwić pomyślne przechwycenie, i dokładnie przeanalizują wyniki”.

Celem testu było przechwycenie celu salwą dwóch pocisków SM-6 Dual II. Agencja podała, że ​​test, nazwany Flight Test Aegis Weapon System 31 Event 1, został przeprowadzony 29 maja we współpracy z US Navy.

Pentagon nie określił, który okręt Aegis był zaangażowany, ani dokładnego obszaru, w którym odbył się test, ale według lokalnych wiadomości Maui Now, powołujących się na urzędników MDA, sobotni test miał miejsce gdzieś na północny zachód od Hawajów.

Na początku tego tygodnia wiele doniesień medialnych twierdziło, że rosyjski statek obserwacyjny został zauważony u wybrzeży Hawajów, tuż za wodami terytorialnymi Stanów Zjednoczonych.

„US Pacific Fleet jest świadomy statku rosyjskiego działającej na wodach międzynarodowych w pobliżu Hawajów i będzie nadal śledzić go przez cały okres swojego czasu tutaj”, rzecznik US Pacific Fleet kpt. John Gay powiedział w oświadczeniu dla Stanów Zjednoczonych Wiadomości Instytutu Marynarki Wojennej (USNI) we wtorek.

Według USNI, rosyjski statek znajdował się w tym rejonie co najmniej od zeszłego piątku, operując na zachód od wyspy Kauai, na której znajduje się Pacific Missile Range Facility Barking Sands – największy amerykański poligon rakietowy. Honolulu Star-Advertiser twierdził nawet, że obecność rosyjskiego statku rzekomo opóźniła jeden z testów MDA, chociaż zarzut ten jest trudny do zweryfikowania, ponieważ Pentagon rzadko publikuje swoje testy z wyprzedzeniem.

Amerykańskie wojsko stwierdziło, że rosyjski statek był cały czas śledzony przez wiele morskich samolotów i naziemnych statków patrolowych i działał w pełni w granicach prawa międzynarodowego, nie stwarzając zagrożenia dla nawigacji. Podczas gdy amerykańscy urzędnicy nie nadali nazwy statku, doniesienia medialne i analitycy wywiadu open source zidentyfikowali „ rosyjski statek szpiegowski ” jako jeden ze statków wywiadowczych klasy Meridian, przypuszczalnie Kareliya 535, który został doposażony w szeroką gamę nowych czujników. w 2017 roku.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony nie skomentowało swojej rzekomej operacji obserwacyjnej i nie było jasne, czy okręt nadal znajdował się w okolicy podczas nieudanego testu obrony przeciwrakietowej USA.

rt.com

Rakieta blantystyczna - Memy.pl

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: