NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

NIEMCY!! NIE ŻYJE DR. JENS BENGEN..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 DR. JENS BENGEN,

PIERWSZY LEKARZ NIEMIECKI, KTÓRY JUŻ W MARCU 2020 PODJĄŁ WALKĘ Z REŻIMEM PLANDEMONII, WYSTAWIAJĄC ONLINE WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM LUDZIOM ATESTY ZWALNIAJĄCE Z OBOWIĄZKU NOSZENIA MASKI, I NAWOŁUJĄCY SWOICH KOLEGÓW BY CZYNILI TO SAMO.
Dr. Bengen popełnił samobójstwo w środę 26.05.21, o godz. 20:21. Poinformował o tym na Telegramie jego brat, oskarżając reżim o wpędzenie go w rozpacz i śmierć. Był to wrażliwy, bardzo inteligentny, skromny, naturalny, niesamowicie świadomy człowiek – już od dawna, nie dopiero od początku plandemonii…Zabrano mu prawo do uprawiania zawodu, gabinet, znieważono go tysiąc razy i zbeszczeszczono jego imię. Nie wytrzymał psychicznie i odszedł.

„Mòj brat, dr Jens Bengen, zginął na tej korona-wojnie przeciw ludzkości”- napisał brat nieżyjącego lekarza.


Specjalista urolog, ktòry jako jeden z pierwszych medykòw w RFN walczył z absurdami korona-obostrzeń, odebrał sobie życie.
Tragedię poprzedziły szykany i zastraszanie.

Inny lekarz, dr. Bodo Schiffmann, już parę miesięcy temu opuścił Niemcy, bo był tutaj prześladowany. Podobnie autor dwóch bestsellerów, książek o świrusie, renomowany wirolog prof. dr. Sucharit Bhakdi postanowił z ciężkim sercem opuścić Niemcy.
Liczni wolni dziennikarze, intelektualiści, wolni ludzie opuszczają swój kraj. 

Za Facebook/Twitter

Lekarz z Trendelburga jest gwiazdą koronawirusa i teoretyków spiskowych

Urolog i wirus

+

Z lekarskim płaszczem przeciw „zawrotom głowy”: Dr. Jens Bengen, specjalista w dziedzinie urologii, twierdzi, że rządy i media fantazjowały o kryzysie koronowym.

Jest lekarzem i znalazł swojego pacjenta z wirusem. Ponad 30 000 osób śledzi go online. Opowieść o człowieku, który postrzega siebie jako głosiciela prawdy.

Tam Dr. Jens Bengen publikuje pusty certyfikat, który ma zwolnić z wymogu maski. Uważa okupowane Niemcy i rząd za reżim.

Doktor

Dr. Jens Bengen jest urologiem. W tej chwili zajmuje się głównie tym, co dotyczy wirusologów: Covid-19. Niedawno zaoferował swoją wiedzę naszej gazecie – jako niezależny lekarz. Bengen jest wymieniony jako lekarz przez Państwowe Stowarzyszenie Lekarzy i według badań opublikowanych w naszej gazecie nie prowadzi on praktyki. W filmie na Youtube Bengen mówi, że pożegnał się z medycyną konwencjonalną latem 2019 roku.

W serwisie informacyjnym Telegram „Dr. med. Jens Bengen Trendelburg – Sword of Truth – Fan Channel ”, w którym Bengen twierdzi, że nie ma praw administratora, artykuł dotyczący jego pracy jako urologa w Hofgeismar Medical Care Center. Od kierownictwa Hann. Münden, do którego należy MVZ, mówi: „Dr. Jens Bengen był z nami do końca ubiegłego roku w MVZ Hofgeismar i Hann. Münden zajęty. ”Powiedz: On tam już nie jest aktywny.

Certyfikat

W internetowym wideo Bengen siedzi w fartuchu lekarza przed półką z książkami, mówi o „rzekomej pandemii koronawirusa” i oferuje certyfikat do pobrania, który można pokazać wszędzie tam, gdzie wymagana jest maska Na nim jego adres z adresem w Trendelburgu, jego podpis oraz: „Niniejszym potwierdzam, że ze względów zdrowotnych nie jest wskazane noszenie maski na twarz wyżej wymienionej osoby. Z poważaniem Dr. med. Jens Bengen. „Nie powinieneś nadużywać certyfikatu, mówi w filmie – potem powołuje się na swój kanał YouTube i informacje o„ Corona Hoax ”. Słowo mistyfikacja oznacza zawroty głowy. Odnośnik do certyfikatu był często udostępniany: także przez krytyków zasad koronacji, przeciwników szczepień i teoretyków spiskowych. Możesz znaleźć papier za pomocą kilku kliknięć myszą.

Autorytety

Jeśli zapytasz Państwowe Stowarzyszenie Lekarzy Hesji o zaświadczenie Bengena, stwierdzenie jest jasne: „Wystawianie pustych recept nie jest prawnie dopuszczalne” – mówi Prezydent Dr. med. Edgara Pinkowskiego. Lekarze byli upominani w porównywalnych sprawach przez sądy medyczne. Ministerstwo Spraw Społecznych Hesji twierdzi, że nie wypowiada się w indywidualnych przypadkach. „Jeśli zdobędziemy wiedzę, podejmiemy niezbędne kroki” – powiedziała rzeczniczka prasowa Vice Press Isabelle Dollinger. „Za wydanie nieprawidłowych świadectw zdrowia grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności zgodnie z § 278 StGB. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia czynności zawodowych. ”

Prokuratura w Kassel również nie udziela informacji na temat indywidualnych spraw. Zasadniczo, zdaniem rzecznika Andreasa Thöne’a: ​​Gdyby organy prowadzące dochodzenie dowiedziały się o podobnej sytuacji, należałoby w tym miejscu wszcząć dochodzenie z powodu początkowego podejrzenia o wystawianie nieprawidłowych świadectw zdrowia.

YouTuber

Niezależnie od możliwych problemów etycznych i prawnych, Dr. Jens Bengen w Internecie, wzbudzający duże zainteresowanie Telegram ma kanał dla fanów i jego oficjalny kanał; razem mają 13 000 członków. 21 kwietnia wrzucił swój pierwszy film na YouTube, w międzyczasie 23 000 osób subskrybowało jego kanał „Sword of Truth”. Jego filmy mają tytuły, takie jak „Corona Hoax 2: Tacheles”, poniżej opisu: „Czym jest ten globalny 'mega-kryzys', o którym fantazjują media, politycy zależni od tych mediów i potężne grupy interesu?”

Bengen, który pokazuje się jako przeciwnik szczepień w Internecie, opowiada w swoim aktualnym wideo „Niemieckie wołanie o pomoc! Do D. Trumpa, V. Putina, narodów świata „o tym, że w USA po tak dosłownie„ domniemanym morderstwie ”ciemnoskórego George’a Floyda, establishment próbuje rozpocząć wojnę domową, aby pokonaj Donalda Trumpa, zatrzymaj się – bo przeciwko niemu przegrałbyś wybory.

Dalsze przykłady myślenia Bengena: Niemcy są nadal okupowane, „reżim RFN” to struktura administracyjna na rzecz zwycięskich mocarstw sojuszniczych. „Musimy wydostać się z tego systemu” – mówi. Wtedy nastał ogólny dobrobyt i „uzdrowienie natury”.

Symbole

Symbole pojawiają się wielokrotnie w filmach Bengena. Czasem kapelusz z hasłem Trumpa „Keep America great!”, Czasem litera Q – symbol ruchu Qanon, który szerzy w internecie teorie spiskowe. Głowa cesarskiego orła kilkakrotnie wyskakuje spod kardiganu lekarza. Stosują to również samozwańczy „obywatele Rzeszy”, którzy zgodnie z ochroną Konstytucji „odrzucają istnienie Republiki Federalnej Niemiec i jej systemu prawnego”.

Osoby o podobnych poglądach

„To my zawsze wiedzieliśmy, straciliśmy pracę i reputację” – mówi Jens Bengen w jednym ze swoich filmów. Jest uznawany przez subskrybentów YouTube za kogoś, kto w końcu mówi prawdę. A kto wymienia kłamstwa innych: „Nadszedł czas, aby każdy z tego diabelskiego potomstwa stanął przed wymiarem sprawiedliwości !!!”, skomentowała kobieta pod filmem.

Inni

Inni, na przykład Instytut Roberta Kocha, polityka, wirusolog Christian Drosten, który jest szeroko reprezentowany w mediach – celowo kłamią, rozpowszechnia na YouTube urolog Bengen. Jego światopogląd wygląda mniej więcej tak: Żyjemy w „ochlokracji” (rządach tłumu), obecnie mamy do czynienia z celowym „totalitarnym puczem” rządu, obecnie spotyka się „Adolf Hitler 2.0”. I tak, w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że historia ataków z 11 września 2001 roku była czymś „leniwym”.

Uwaga redaktora: mamy Dr. Bengen kilkakrotnie prosił o skomentowanie certyfikatu i jego publikacji internetowych. Nie odpowiedział na nasze pytania w terminie redakcyjnym.

https://www.hna.de/lokales/hofgeismar/trendelburg-ort43206/trendelburg-arzt-ist-star-fuer-coronaskeptiker-und-verschwoerungstheoretiker-im-netz-13786924.html

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: