NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Chiny sięgają po wsparcie Polski i Serbii po zamrożeniu umowy z UE

Chiny i Unia Europejska są partnerami, a nie konkurentami, a współpraca pomoże obu stronom, powiedział chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi swojemu polskiemu odpowiednikowi, podczas gdy azjatycki kraj szuka wsparcia po tym, jak umowa inwestycyjna z blokiem została wstrzymana.

Minister spraw zagranicznych Polski Zbigniew Rau powiedział, że jego kraj wierzy, iż umowa inwestycyjna między Chinami a UE jest korzystna dla obu stron, a obie strony powinny odpowiednio rozwiązywać spory, zgodnie z oświadczeniem chińskiego rządu w sobotę.

Rau oraz ministrowie spraw zagranicznych z Serbii, Węgier i Irlandii przebywają z wizytą w Chinach od 29 do 31 maja na zaproszenie Wanga. Rau i Nikola Selakovic z Serbii spotkali się z nim w sobotę w południowo-zachodnim chińskim mieście Guiyang podczas osobnych spotkań.

Europejscy ustawodawcy w tym miesiącu przytłaczającą większością głosów zatwierdzili rezolucję o wstrzymaniu ratyfikacji umowy inwestycyjnej z Chinami w odpowiedzi na sankcje wobec członków bloku. Chiny wzięły odwet na USA, Wielkiej Brytanii i UE za sankcje związane z oskarżeniami o łamanie praw człowieka w zachodnim regionie Sinkiang.

Pakt inwestycyjny był postrzegany jako dowód zarówno na niezależność Europy od USA, jak i na zdolność Chin do współpracy z amerykańskimi sojusznikami, którzy przyjęli bardziej umiarkowane podejście. Postawy w kilku europejskich stolicach stały się mniej przychylne Chinom od czasu wybuchu epidemii koronawirusa, która wywołała szereg sporów dyplomatycznych.

Duża część światowej krytyki wobec Chin skupiła się na traktowaniu przez nie muzułmańskich Ujgurów i innych mniejszości w Xinjiang. Chiny prowadziły energiczną międzynarodową kampanię przeciwko tym roszczeniom, twierdząc, że starają się walczyć z terroryzmem i poprawić byt mniejszości.

Polska rozumie i szanuje uzasadnione prawa i interesy Chin i chciałaby podjąć aktywne wysiłki na rzecz zdrowego rozwoju stosunków UE-Chiny, powiedział Rau w oświadczeniu chińskiego rządu. Polska z zadowoleniem przyjmuje również chińskie inwestycje i nie będzie podejmować działań dyskryminacyjnych wobec swoich firm, powiedział Rau, dodając, że kraj jest również skłonny do rozszerzenia eksportu produktów rolnych do Chin.

Podczas spotkania z Selakoviciem, Wang powiedział, że Chiny popierają plany producentów szczepionki Covid-19, którzy chcą rozmawiać z Serbią na temat wspólnej produkcji w tym europejskim kraju. Obie strony zgodziły się przyspieszyć współpracę infrastrukturalną i energetyczną, w tym jedną obejmującą serbski odcinek linii kolejowej Budapeszt-Belgrad. Projekt kolejowy jest w większości finansowany z pożyczek z Chin.

Współpraca Chin z krajami Europy Środkowej i Wschodniej koncentruje się na gospodarce i handlu, i pomoże zrównoważyć rozwój Europy, powiedział Wang.

 

źródło: https://www.bnnbloomberg.ca/china-taps-support-from-poland-serbia-after-frozen-eu-deal-1.1610535

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: