NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

BIEDACTWO! ŁUKASZ SZUMOWSKI KLEPIE BIEDĘ? NIE MA DOMU ANI MIESZKANIA

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

30.05.2021  15:48

Łukasz Szumowski nie ma pieniędzy? 

Na stronie Sejmu pojawiły się oświadczenia majątkowe polityków za 2020 rok. Na liście uwzględniono między innymi zeznanie byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Dokument wywołał spore kontrowersje.

Z opublikowanego na stronie Sejmu oświadczenia majątkowego Łukasza Szumowskiego wynika, że przez ostatni rok zgromadził zaledwie 24,5 tysiąca oszczędności. Kwota wydaje się dość skromna, gdyż były szef resortu zdrowia zarobił w tym czasie 300 tysięcy złotych. Wynik jest jednak i tak lepszy niż rok temu, kiedy to Szumowski oświadczył, że odłożył zaledwie 1134 zł oszczędności.

Według oficjalnego oświadczenia poseł nie na ani domu, ani mieszkania. Posiada natomiast trzy działki, których wartość jest nieznana. Dodatkowo w sprawozdaniu były szef resortu zdrowia oświadczył, że ma trzy samochody – zabytkowego Mercedesa 220 S, Toyotę Yaris (rok prod. 2006) oraz Toyotę Land Cruisera (rok prod. 2005). W oświadczeniu znalazły się również dwa zegarki, pióro Lecha Kaczyńskiego, księgozbiór i 15 obrazów.
Ile zarobił Łukasz Szumowski?
Łukasz Szumowski w swoim oświadczeniu nie uwzględnił żadnych nieruchomości, mimo że dysponuje budynkami na Suwalszczyźnie oraz pod Warszawą. Jak informował wcześniej „Fakt” większość swojego dorobku przepisał żonie Annie Szumowskiej.

W 2020 roku Łukasz Szumowski zarobił 165 tysięcy złotych za pracę na stanowisku szefa resortu zdrowia. Dodatkowo otrzymał 30 tysięcy złotych z tytułu diety poselskiej, 7,5 tysiąca za pracę w Instytucie Kardiologii oraz 20 tysięcy za prace na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
http://www.planeta.pl

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: