NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Wietnam wykrywa hybrydę indyjskich i brytyjskich wariantów COVID-19

 

Władze w Wietnamie wykryły nowy wariant koronawirusa, który jest połączeniem indyjskiego i brytyjskiego wariantu COVID-19 i szybko rozprzestrzenia się drogą lotniczą, powiedział w sobotę minister zdrowia.

Po udanym powstrzymaniu wirusa przez większą część ubiegłego roku, Wietnam boryka się ze wzrostem liczby infekcji od końca kwietnia, które stanowią ponad połowę wszystkich 6856 zarejestrowanych przypadków. Do tej pory było 47 zgonów.

„Wietnam odkrył nowy wariant COVID-19 łączący cechy dwóch istniejących wariantów znalezionych po raz pierwszy w Indiach i Wielkiej Brytanii” – powiedział minister zdrowia Nguyen Thanh Long, opisując go jako hybrydę dwóch znanych wariantów.

„To, że nowy jest wariantem indyjskim z mutacjami, które pierwotnie należały do ​​wariantu brytyjskiego, jest bardzo niebezpieczne” – powiedział na posiedzeniu rządu, którego nagranie uzyskała agencja Reuters.

Kraj Azji Południowo-Wschodniej wykrył wcześniej siedem wariantów wirusa: B.1.222, B.1.619, D614G, B.1.1.7 – znany jako wariant brytyjski, B.1.351, A.23.1 i B.1.617.2 – „indyjski wariant”.

Long powiedział, że Wietnam wkrótce opublikuje dane genomu nowo zidentyfikowanego wariantu, który, jak powiedział, jest bardziej zdolny do przenoszenia niż wcześniej znane typy.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zidentyfikowała cztery warianty SARS-CoV-2 o globalnym znaczeniu. Należą do nich warianty, które pojawiły się jako pierwsze w Indiach, Wielkiej Brytanii, RPA i Brazylii.

Urzędnicy WHO nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz dotyczący wariantu zidentyfikowanego w Wietnamie.

Od dawna wspomniane hodowle laboratoryjne nowego wariantu wykazały, że wirus replikuje się bardzo szybko, prawdopodobnie wyjaśniając, dlaczego tak wiele nowych przypadków pojawiło się w różnych częściach kraju w krótkim czasie.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało na spotkaniu, że rząd pracuje nad zabezpieczeniem 10 milionów dawek szczepionek w ramach programu podziału kosztów COVAX, a także kolejnych 20 milionów dawek szczepionki Pfizer (PFE.N) i 40 milionów rosyjskiego Sputnika V.

Kraj, w którym mieszka około 98 milionów ludzi, otrzymał dotychczas 2,9 miliona dawek i chce zapewnić sobie w tym roku 150 milionów.

https://www.reuters.com/

 

 

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: