NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

WIELKA BRYTANIA: CO DALEJ PO WYBUCHOWYCH ZEZNANIACH „TWÓRCY BREXITU”?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

28.05.2021r

Brytyjska opozycja domaga się przyspieszenia planowanego na 2022 rok śledztwa w sprawie reakcji rządu na pandemię koronawirusa. To efekt zeznań Dominica Cummingsa, uznawanego za „twórcę brexitu” byłego doradcy Borisa Johnsona.

Dominic Cummings podczas siedmiogodzinnych zeznań w Izbie Gmin oznajmił, że „dziesiątki tysięcy osób” zginęły z powodu zaniedbań rządu Borisa Johsona.

– Chciałbym powiedzieć wszystkim rodzinom, których bliscy umarli z tego powodu, jak bardzo jest mi przykro i jak bardzo przepraszam za popełnione błędy, również przeze mnie – powiedział Cummings.

– Prawda jest taka, że najwyżsi urzędnicy i doradcy tacy jak ja okazali się katastrofalnie dalecy od standardu, jakiego opinia publiczna ma prawo oczekiwać w czasie takiego kryzysu – ocenił.

Cummings stwierdził, że zarówno premier jak i on sam nie mieli kompetencji do zajmowania swoich stanowisk. Jak powiedział, pierwsza linia walki z pandemią przypominała „lwy, którym przewodziły osły”.

Według Cummingsa Boris Johnson ignorował zalecenia naukowców, bagatelizował zagrożenie i odwlekał lockdown z powodów ekonomicznych. Wcześniej Cummings cytował rzekome słowa Johnsona o tym, że woli, by „ciała piętrzyły się wysoko” niż wprowadzać kolejny lockdown.

Cummings zeznał, że Johnson uważał covid za „straszaka” i „nową świńską grypę”, był też przeciwny ograniczeniom w podróżach zagranicznych.

Z kolei sekretarza zdrowia Matta Hancocka Cummings oskarżył o „zaniedbania kryminalne”. Według Cummingsa Hancock całkowicie zawalił sprawę testowania osób opuszczających domy pomocy, przez co dopuścił do rozległej transmisji koronawirusa. Ponadto oskarżył go o wprowadzenie „głupich” limitów, które sparaliżowały ochronę zdrowia.

W reakcji na te zeznania Partia Pracy i związki zawodowe ochrony zdrowia domagają się przyspieszenia niezależnego śledztwa w sprawie reakcji rządu na pandemię. Rząd z kolei zapowiada takie śledztwo, ale na 2022 rok.

Dominic Cummings uważany był za najważniejszego doradcę Borisa Johnsona, mózg zwycięstwa wyborczego konserwatystów w 2020 roku i najważniejszą  postać kampanii na rzecz wyjścia Wielkiej Brytanii z UE przed referendum w 2016 roku.

INTERIA.PL
6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: