NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Prezenterka radiowia BBC zmarła w wyniku zakrzepów krwi po wstrzyknięciu, mówi rodzina

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wielokrotnie nagradzana prezenterka radiowa BBC zmarła w szpitalu z powodu zakrzepów krwi po podaniu szczepionki AstraZeneca, powiedziała jej zdruzgotana rodzina.

Lisa Shaw, która pracowała dla BBC Newcastle, dostała „silnych” bólów głowy tydzień po szczepieniu i poważnie zachorowała kilka dni później, podali krewni w oświadczeniu.

44-latek zmarł w szpitalu Royal Victoria Infirmary w Newcastle w piątek po południu po leczeniu zakrzepów i krwawień na oddziale intensywnej terapii.

Według raportu BBC, koroner z Newcastle, Karen Dilks, wydała tymczasowy akt zgonu, w którym jako wzgląd na uwzględniono „powikłanie szczepienia wirusem AstraZeneca Covid-19”.

BBC stwierdziło, że dokument nie określa przyczyny śmierci, która wciąż była badana.

Osobom poniżej 40 roku życia w Wielkiej Brytanii oferuje się alternatywę dla szczepionki AstraZeneca po doniesieniach o niezwykle rzadkich zakrzepach krwi w mózgu w połączeniu z niską liczbą płytek krwi.

Agencja Regulacyjna Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) stwierdziła, że ​​korzyści wynikające ze szczepionki Oxford / AstraZeneca nadal przeważają nad ryzykiem dla większości ludzi. Nie udowodniono, że szczepionka powoduje skrzepy, ale powiedział, że połączenie staje się mocniejsze.

Odkąd śmierć Shawa została ogłoszona na antenie w niedzielę, napłynęły wyrazy uznania od kolegów i słuchaczy.

W oświadczeniu opublikowanym przez BBC matka jej rodziny powiedziała: „Tydzień po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca Lisa dostała silnych bólów głowy, a kilka dni później poważnie zachorowała.

„Oddział intensywnej terapii szpitala Royal Victoria Infirmary leczył ją z powodu zakrzepów krwi i krwawienia w głowie.

„Tragicznie zmarła w piątek po południu otoczona rodziną.

„Jesteśmy zdruzgotani, aw naszym życiu jest dziura w kształcie Lisy, której nigdy nie można wypełnić.

„Będziemy ją kochać i tęsknić za nią zawsze.

„To była ogromna pociecha widzieć, jak była kochana przez każdego, kogo dotknęła, i prosimy w tej chwili o prywatność, abyśmy mogli się smucić jako rodzina”.

uk.news.yahoo.com

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: