NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Rosyjski senator o stosunkach z Polską: Dalej tylko albo obniżenie poziomu, albo ich zerwanie

Polskie elity nie mają innej doktryny narodowej poza tym, że są ofiarą, na tym zbudowali całą swoją tożsamość – oświadczył rosyjski senator Aleksiej Puszkow, komentując słowa prezydenta Andrzeja Dudy na temat polityki Rosji.

Prezydent Andrzej Duda podczas oficjalnej wizyty w Gruzji nazwał Rosję „krajem agresorem” i „krajem nienormalnym”. Według niego „to nie jest państwo, który zachowuje się normalnie”.

Rosyjski senator Aleksiej Puszkow, komentując słowa prezydenta Dudy, zaapelował do niego o „spojrzenia w lustro” i ocenę własnej polityki. Parlamentarzysta powiedział też, że więzi między dwoma krajami osiągnęły najniższy punkt.

Dalej tylko albo obniżenie poziomu stosunków dyplomatycznych, albo ich zerwanie – dodał Puszkow.

Wezwał też do wpisania Polski na listę nieprzyjaznych państw i przypomniał, że Warszawa aktywnie opowiadała się za izolacją Moskwy, wspierała sankcje i na wszelkie możliwe sposoby zapobiegała budowie gazociągu Nord Stream 2, ignorując interesy innych krajów europejskich.

„Ale ta strategia przyniosła poważne niepowodzenie, ponieważ administracja prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena ogłosiła, że nie zatwierdzi dalszych sankcji wobec gazociągu” – podkreślił senator. Dodał, że doktryna polityczna Polski skierowana jest w przeszłość, co jego zdaniem wyklucza normalne stosunki w czasach współczesnych.

 

„Jak Rosja może ponosić odpowiedzialność za rozbiór Polski, który miał miejsce około 200 lat temu?” – oświadczył Puszkow. Parlamentarzysta przypomniał, że historia Polski jest również pełna krwawych chwil, kiedy Warszawa dążyła do budowy imperium i zagarnięcia obcych terytoriów, a także zwrócił uwagę na poparcie Polski dla działań wojennych przeciwko Jugosławii, Irakowi i Libii. 

Prezydent Polski musi spojrzeć w lustro – na własną historię i na swoją politykę we współczesnym świecie. Być może zobaczy tam jednego ze zwolenników agresywnej polityki i jego określenie pod adresem Rosji będzie mógł zastosować do siebie – dodał Puszkow.

W jego ocenie polskie władze nie są teraz gotowe do zmiany stanowiska i nadal łączą historyczne pretensje ze współczesnymi problemami.

Polskie elity nie mają innej doktryny narodowej poza tym, że są ofiarą. Na tym zbudowali całą swoją tożsamość. Jak dotąd nie ma widocznej perspektywy osiągnięcia przez Polskę dojrzałości – podsumował parlamentarzysta.

Duma Państwowa: Ataki prezydenta RP są destrukcyjne

 

Zaciekłe ataki prezydenta RP Andrzeja Dudy pod adresem Rosji oraz działalność organizacji pozarządowych kontrolowanych przez polskie władze nie przyczyniają się do zacieśniania stosunków dwustronnych i są destrukcyjne – powiedział Wasilij Piskariew, szef komisji Dumy Państwowej ds. badania faktów obcej ingerencji. 

„Dzisiejsze wypowiedzi prezydenta RP Andrzeja Dudy na temat Rosji nie mogą być traktowane jak nic innego jak próba zdobycia punktów politycznych i zasłużyć na pochwałę ze strony „starszych towarzyszy” z Waszyngtonu” – cytuje słowa szefa komisji Dumy Państwowej ds. badania faktów obcej ingerencji.

Jego zdaniem „rytualne wypowiedzi o Rosji są rodzajem „biznesu” elity politycznej wielu krajów Europy Wschodniej”.

Im głośniej brzmią oskarżenia pod adresem naszego kraju, tym większe szanse na dostrzeżenie tych polityków i pochwałę zza oceanu – dodał Piskariew.

 

Zaznaczył też, że na tle hałaśliwych działań antyrosyjskich polskie władze pracują nad przepisaniem wspólnej historii, „na której jest wiele bohaterskich stron, w tym udział polskich żołnierzy wraz z Armią Czerwoną w szturmie na Berlin i zwycięstwo nad faszyzmem”. 

„Jednak organizacje pozarządowe na terytorium Rosji kontrolowane przez polskie władze od kilku lat realizują programy zniekształcania wydarzeń historycznych z lat 1939-1945, rozdzielają dotacje na te cele wśród rosyjskich organizacji pozarządowych, prowadzą prace ideologiczne z rosyjską młodzieżą i mają wyraźnie destrukcyjny charakter” – powiedział Piskariew.

https://pl.sputniknews.com/

∆•Memy Mojego Sortu• (cz.2)∆ - Zima w Rosji - Wattpad

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: